| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Materna

 Celkem 5 názorů.
 Jana, bezdětná 
  • 

Materna 

(13.4.2001 8:05:20)
Ráda bych Vás poprosila o radu, s přítelem se snažíme o miminko a nedaří se. Uškodí mi když začnu brát Maternu již nyní a budu pokračovat i v těhotenství?
Díky za rady, Jana
 Darja, půlroční dcera 
  • 

Re: Materna 

(13.4.2001 8:51:50)
Myslím, že žádný vitaminový preparát nemůže uškodit. Mě doporučil ženský lékař Maternu užívat již tři měsíce před pokusy otěhotnět a pokračovat dál. Taky jsem to tak dělala. POvěry, že po Materně jsou velké děti jsou neopodstatněné. Měla jsem v těhotenství kamarádky, které byly zhruba ve stejném stupni těhotenství jako já. Já jediná užívala Maternu a měla z nich nejmenší dítě. Takže se toho určitě neboj.
 Jana, bezdětná 
  • 

Re: Re: Materna 

(13.4.2001 8:57:36)
Díky moc za radu, už jsem si "zobla", ale mam trochu problémy s její velikostí. A pak že na velikosti nezáleží :o) Jana
 Darja, půlroční dcera 
  • 

Re: Re: Re: Materna 

(13.4.2001 12:26:17)
Oho, to je velký omyl, na velikosti záleží. To se mi včera snažil vysvětlit manžel, když na sebe pěl chválu a vysvětloval mi, jaké má nesporné přednosti. Málem jsem chcípla smíchy. Jeho se to pochopitelně dotklo a pak se mnou nechtěl mluvit.
 Mirka, Míša 14.m 
  • 

Re: Materna 

(15.4.2001 23:18:59)
Milá Jano,
už to tady proběhlo minimálně 3x. Ale před těhotenstvím ti Materna určitě neublíží, ale spíš naopak. Jde tady hlavně o kyselinu listovou, vitamín E a jod. Tyto látky ti zvýší plodnost. Pokud jde o Maternu v těhotenství, tak je problém v tom, že jsem nenašla ještě žádný seriozní výzkum na toto téma. (v poslední době jsem nehledala). Ale například potřebné množství jodu na den seženeš v běžné potravě těžko. Když tak pozoruji tu naši živou, čipernou a neposednou holčičku, tak si vždycky říkám jestli jsem to s tím joden "nepřehnala" :-))))

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.