| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak se přišlo na moji alergii

 Celkem 1 názorů.
 Jana,Jiřinka a Janička 


Jak se přišlo na moji alergii 

(8.4.2005 12:24:06)
Ilčo, byla to úplná náhoda. Nechala jsem si udělat výtěry z krku, protože mě stále bolí v krku a jsem zahleněná + rýma. Když jsem šla pro výsledky, byly negativní a já zahleněná, že ani mluvit jsem nemohla. Tak jsme se s dr. bavily a slovo dalo slovo a dr. my řekla, že moje příznaky nejsou těhotenské (mám negativní testy), ani to neni žádný bacil, ale alergie na krav. mléko. Prý mám zkusit jogurt či acido. (Ale po jogurtu to bylo to samé.) Když jsem se šla pak s Janičkou objednat na dět. alergologii, tak při objednání se mě sestřička ptala na moje a manželovi alergie. Protože je ale dlouhá objednávací doba a Janička nic z příkrmů nemůže, tak jí ještě zkoukla dr. Nakonec konstatovala, že bude lepší počkat na výsledky testů a dle nich začít z příkrmy.

Milada mi tady napsala odkazy, kde je podrobně vysvětleno, kde jsem k tomu přišla. Dle toho textu jsem pochopila, proč alergoložka chce počkat do jednoho roku dítěte a proč musím držet dietu já. Také tam je dost jasně napsáno, že to je moje alergie po dobu kojení a u dětí na 85% do třech let vymizí. Zjednodušeně řečeno moje alergie zhoršuje Janičky alergické reakce a odpor k jídlu. Na jednom roce by už v testech měla vyjít jen její alergie a ne moje sprostředkovaná alergie (když budu dodržovat dietu). Držela jsem několik let diabetickou dietu, tak zvládnu i tohle. Janičce konečně zmizel atop a ohniska atopu se také lepší a za to to odříkání stojí. Konečně spí v noci v klidu bez střevních potíží (a to i já). Navíc jsem po prozkoumání ledničky zjistila, že používám (aniž bych to tušila) spoustu potravin bez obsahu bílkovin jako např. Perla a pod. Bohužel nemůžeme ani sóju a obdobné potraviny, tak uvidíme.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.