| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

...zdravím po dlouhé době

 Celkem 4 názorů.
 11.8MartinaEmma12 


...zdravím po dlouhé době 

(7.4.2005 20:13:40)
Moc Vás všechny zdravím a to Vám teda musím říct, to jaro dělá divy, samé krásné zprávy: Renčka, Czeperka, Makča !!! G*R*A*T*U*L*A*C*E !!!!

Jakarto, my jsem vlastně začali psychotesty stejně jako Vy, včera mi volali z Krajského úřadu, potřebovali si jen ověřit adresu, ale ve mě by se krve nedořezalo, myslela jsem, že už jsme se dočkali ..... :-)) Naivita co?
Ale papír o zařazení do registru ještě nemáme, už se ale prý píše. My asi taky s přípravkou nezačneme dřív než na podzim, takže nesmutni, před náma je léto, tak to uteče rychle.

Inko, taky gratuluji, papír je papír, že ?? :-)) InkaM 


Re: Ahojky Lejko! 

(10.4.2005 10:31:29)
Ahojky Lejko!
Musím napsat, že papír ještě v ruce nemáme, ale byli jsme na psycho vyšetření po ročním odkladu a paní doktorka, říkla, že nám vše dopadlo dobře a že s námi počítájí, ale pošlou oficiální papíry o zařazení, tak snad si to ještě nerozmyslí.

Holky, píšete, že dětí je málo, nebojte se jistě se brzo dočkáte, moc bych to všem přála.

Mějte se všechny moc fajn. InkaM
 "Arinka" 


Re: Re: Dětí málo... 

(10.4.2005 18:05:03)
No jo... je to jako kdyby došlo zboží na krámě... a to je to, co mě na tom štve... dětičky přece nejsou chleba! Jaký zeptejte se příští měsíc?! No jo, asi mám nervíčky trošku v kyblíčku...

Nevíte někdo, jestli už přišli doktoři na to, co je vlastně Czeperkovic holčičce? Nějak se neozývají, slepáček to prý není... tak si dělám trošku starost, navíc Czeperka má tu ruku v sádře, k tomu ještě ten maminkovský stav :-))), už aby byly obě zase O.K. Nevíte někdo něco?
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Re: Re: Dětí málo... 

(10.4.2005 19:02:13)
Já sice nic nevim, ale když už je tu o nich řeč, tak se podělim, co jsem Czeperce chtěla psát mailem. Dneska jsem v bazénu ve sprchách slyšela Czeperky hlas, tak jsem se ohlídla a byla tam fakt taková druhá Czeperka (teda byla nahá, takže vlastně nevim :-), ale hlavu měla stejnou, stejnej úsměv i účes!) a s sebou měla dvě asi sedmiletý Majdy (dvojčata, nebo brzy po sobě). Jsem si řikala, že to neni možný, aby se všichni tak podobali Czeperkovic rodině, že jsem uvažovala, že jim řeknu o tel. číslo, ale pak mi to přišlo trochu moc ujetý, tak jsem je nechala odejít... Docela mě mrzí, že jsem neviděla jakýho maj taťku.
No já vim, že to je docela mimo, ale mě to prostě zaujalo :-)

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.