| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahojky

 Celkem 42 názorů.
 Radka,Kačka 6let + 32tt 
  • 

Ahojky 

(4.4.2005 14:23:28)
Ahojky, chodí sem někdo, kdo má přibližně stejně starý děti? Jsem už tři roky přistěhovaná Berouňačka,1976, a ráda bych někoho na pokec.
 Blanka,Jakub-7.2.04 


Re: Ahojky 

(4.4.2005 21:38:12)
Ahojky já jsem 1978 a pokud nechceš jen ročník 76 tak ráda pokecám :-)
 Pavlina72 


Pátek? 

(4.4.2005 22:58:08)
Ahoj holky,
měla jsem výpadek, byli jsme na týden pryč.
Blanko, já chodím plavat s Adamem každé úterý ve 13.hodin. Třeba se tam někdy uvidíme? Kdy a v kolik máš náhradu?
Jinak pro srazík v pátek jsem pro, tak třeba tenhle?
Kdo by přišel?
Tukožroutskou dietu jsem držela a první 3 dny to byla hrůza, ale pak se to dalo. Mám totiž recepty na 3 druhy a Italská polévka se špenátem mi docela zachutnala a tak už jí mám teď podruhé... ale nepřeháním to...:-))
4 kg po dietě +2,5 kg doteď jsou fajn a jsem spokojená....:-)))
Kdo bude chtít, podám bližší info, jak to přežít..:-)))
Dodnes jsem odepsala cca 30 zájemkyním o dietu a tak jen sleduji ty , co vydržely a i si s nimi píšu... Je to docela zajímavý, manžel říká, že by to byla docela dobrá živnost...:-)))
Zatím zdravím a těším se na pátek?
P.
 ReBy 
  • 

Po delší době 

(5.4.2005 9:11:18)
Ahoj holky, přijela jsem z dovolené a moc vás zdravím.
Vítám Radku - já budu mít sice mimčo až v srpnu, ale ráda pokecám.
Co se týče těch porodnic, věřím, že mi něco poradíte - zatím uvažuju o Hořovicích. Co byste mi doporučili prosím?
Mějte se krásně ReBy

 Radka 
  • 

Re: Po delší době 

(5.4.2005 11:27:14)
Ahojky, taky se chystám do Hořovic. Kačku jsem rodila v Podolí, bylo to fajn, ale co si budem nalhávat, když není žádná komplikace, je to prýma celkem všude a když se nějaká vyskytne, většinou hodíme vinu na sestru, lékaře popřípadě na celou porodnici. Ale v podstatě to chápu :-) Taky si myslím, že ke vstřícné mamině se většinou snad personál zachová vstřícně. Zažila jsem v Podolí hysterku, která přeřvávala svůj strach z porodu, což bylo pro nás ostatní hodně nepříjemné.
 ReBy 
  • 

Re: Re: Po delší době 

(5.4.2005 11:44:29)
Tak to je bezva, doufám, že se se mnou podělíš o zážitky. Plánuješ, že budeš mít u porodu manžela? Já pořád nějak nevím ... Co se týče plavání nebo cvičení, zatím jsem bohužel nic bližšího nezjišťovala, tak snad nám holky poradí.
Jinak si hezky užij nástup na mateřskou a měj se fajn.
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Po delší době 

(5.4.2005 12:40:58)
Nejsem vdaná, žiju s partnerem na hromádce:-) Ale tak jako tak u porodu nebude. Myslím, že to pořádně nechcem ani jeden z nás. Byla bych ráda, abychom byli co nejdéle doma a do porodnice mne odvezl až opravdu ke konci, ale samotný porod si zvládnu sama. Nejsem moc velká exhibicionistka (když mě něco bolí, tak si radši zalezu sama někam do koutku).
 ReBy 
  • 

Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(5.4.2005 14:10:29)
Radko, omlouvám se, s tím manželem to bylo ode mě vážně trapný, ale díky, že se nezlobíš. Jinak mám stejné pocity, jenže na druhé straně jsou zážitky těch, kterým přítomnost partnera prý pomohla. Tak nevím ...
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(5.4.2005 14:34:32)
To máš určitě pravdu, záleží na člověku, každýmu vyhovuje něco jiného. S tím manželem se vůbec nic neděje. Jsem v této situaci naprosto dobrovolně. Já ani můj partner po svatbě netoužíme - navíc já už mám jedno nepovedené manželství za sebou :-)) A co ty? čekáš první mimčo?
 Sapina a Ondrášítko 15.4.04 


polévka 

(6.4.2005 11:39:10)
Pavli moc prosím pošleš mi podrobnosti na mailíka
 ReBy 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(6.4.2005 13:14:46)
Mimčo je první a neplánované, takže se s tím nějak postupně srovnávám. Mám z toho docela strach, ale snad to nebude tak hrozné. A co ty, víš, jestli budete mít holčičku nebo chlapečka? A co Kačenka, jak se těší?
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(6.4.2005 15:00:06)
Čekáme kluka - máme ho potvrzeného. Byla jsem na 3D ultrazvuku a měl ho tam :-)) Kačka chtěla samozřejmě ségru - pokud možno už taky alespoň šestiletou :-), ale myslim, že už je smířená. Vysvětlila jsem jí, že sedmiletý rozdíl už je hodně a že i kdyby měla ségru, tak už si s ní asi stejně moc nepohraje :-) Takže nám to vyšlo do páru. Nechodíš náhodou do poradny k Burešce?
 ReBy 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 9:10:04)
Gratuluju k chlapečkovi, to je super. Sestřenice si v lednu přinesla domů z porodnice malou a Petřík (4 roky) si po dvou dnech sbalil autíčka do kufříku, jako že jde k babičce, když na něj máma nemá čas. Musí to pro ty chudáčky být docela šok a chce to asi jednat opatrně...
Jinak k Burešce chodím, ale dost mě tam štve to šíleně dlouhé čekání. Jsi u ní spokojená?
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 9:42:30)
Spokojená jsem, ale je pravda, že do poradny chodím už mezi čtvrt a půl osmou a jen jednou jsem byla první :-) Většinou už jsem tak třetí - čtvrtá. Byla jsem tam naposled tenhle týden, chuděra nějak špatně upadla, tak mi dělala poslední ultrazvuk s monoklem pod okem, s rozseknutou bradou a zdrátovanou pusou. Bylo mi jí líto, nato, že jí táhne na sedmdesát totiž vypadá neuvěřitelně dobře a fit! Trochu jsem si do ní rejpla, že to s tim sportováním nemá tak přehánět :-) Příště jdu 26.4.
 ReBy 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 11:13:05)
Chudák, tak to je nepříjemný. A máš pravdu, v jejím věku být takhle čilá, to klobouk dolů. Toho 26. tam mířím taky, takže se můžeme potkat.
Jak to jinak zvládáš? Bylas nějakou dobu na neschopence nebo maximálně v pracovním procesu? Já zatím do práce chodím, ale ze začátku jsem tam málem usínala. Nejhorší je to dojíždění, tak jsem zvědavá, jak dlouho to zvládneme.
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 11:23:13)
Jsem pořád v práci, ale zítra naposled. Odcházím 6 týdnů před + 14 dovolený. A už jsem vážně ráda, protože pracuju v Rudný jako disponent přepravy a od 8 do 17:00 jenom sedim, což už je teď s tim bříškem docela nepříjemný. Až budu doma, budu chodit plavat a na procházky a tak. Pohyb mi chybí. Do začátku těhotenství jsem jezdila do práce na kole a teď fakt jenom dřepim. Autobus, kancl, autobus - pořád dokola. Taky už jsem jako kulička :-))
 ReBy 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 13:14:42)
Tak to je paráda, jak to skvěle zvládáš, i když ty autobusy jsou hrozný. Pěkně si užij zítřek.
Už jsi přemýšlela o návratu do práce? Mně šéf včera řekl, že bych se vlastně mohla už od 1.ledna vrátit, aby se to zbytečně nekomplikovalo. Prý by se to mělo v pohodě zvládnout, jeho žena se prý už po 5 měsících od porodu naplno zapojila do práce (mimochodem ve vlastní firmě a s chůvou doma).
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po delší době 

(7.4.2005 13:51:40)
Kačku jsem šoupla do školky, ještě jí nebyly dva. Potřebovala jsem peníze, živořila jsem jen z pomoci od našich, bývalý manžel moc nevydělával, za to ale pořád nebyl doma. Jít do práce pro mě bylo vysvobození. Bylo mi 21 a dřepět doma mezi plínama mi přišlo neužitečný. Do dneška toho ale lituju a moc se těšim, že to Kačce teď vrátim, protože si mě moc neužila. I teď jsem domu chodila před šestou a tak jsem se jí určitě nevěnovala tak,jak by si zasloužila. Víme s přítelem, že dvě děti nám stačí a tak nechci propásnout poslední šanci si užít něco, co už si nikdy nedopřeju. A chodit do práce budu ještě dalších třicet let. Proti tomu jsou tři roky mateřské jak nic. Neodsuzuju ale jiný názor, já sama jsem se k tomu svému musela dopracovat. Výhodou je samozřejmě i zajištěná rodina. Na mateřské s Kačkou jsme měli dluhy kvůli bydlení, malý příjem a spoustu vztahových problému. Teď jsem v pohodě, nic mě netrápí.
 Pavlina72 


Ahoj holky! 

(7.4.2005 21:19:50)
No teda, vy budoucí maminy jste to tady rozjely!
Asi se nudíte a máte spoustu času, co? ....:-)))
Ne, teď vážně... moc vám to těhotenství přeju a hlavně ať jste v pohodě. Jak psala Radka o svém prvním mimču, vzpoměla jsem si na sebe... to samé v bleděmodrém. Taky mám starší holku (už jí bude 12!) a k tomu za svobodna, bez peněz, taky šla před 2.rokem do školky... ale teď si to plně vynahrazuju. Pohodové těhotenství (ikdyž s prací jsem se nemohla rozloučit) a klidného manžela a hodné mimčo "buchtu", no co víc si přát? Tak přeju to samé i Vám oběma...:-))
Radko, nechodila jsi "náhodou" na celnici do Králováku? Možná tě znám, podle vidění a na tom kole mám v paměti taky jednu holku, co jezdila pravidelně na Rudnou a měla můj obdiv... před rokem měla dlouhé vlasy... nejsi to ty?

Ještě jste tu psaly o porodnici... Poprvé mám zkušenost z Vrchlabí (ale to ještě byla normální obyč. porodnice) - nic moc prostředí. Loni v květnu jsem si vybrala Hořovice. Zaplatili jsme si s manželem hromadnou prohlídku pro těhotné s "exkurzí" porodních sálů (luxusních pokojíčků s vířivou vanou a telkou.. a novoroz. odd.), aby viděl, co to obnáší, kdyby se náhodou rozhodl, že půjde k porodu - Nenutila jsem ho, jen jsem si moc přála, aby on dobrovolně chtěl.. Vím, že je měkkota a já byla rozhodnutá ho v nejhorší chvilce stejně poslat pryč... Rozhodl se až v porodnici a zůstal a já ho sice "nevyhodila" za dveře v nejhorším, ale zalezla si do koupelky a tam to nejhorší přečkala..
Občas mi tam vadil, ale jinak jsem byla ráda, že viděl, jak to v životě chodí - dobré i zlé... Porod byl naštěstí bez komplikací.
Personál je tam super. Měla jsem štěstí i na primáře a byl mi moc příjemný. Tak holky vřele doporučuji!
Nějak jsem se rozepsala, tak se omlouvám ostatním za mé "vykecání se" - na net.
V pátek asi nikdo nemá čas, tak navrhněte někdo termín na pokec, - co vy čekatelky, nechcete se jít podívat na mimčo? - a dát si někde sraz?
Zatím moc zdravím a zítra touhle dobou sem juknu.
 Andrea a Kuba 12/03 


Re: Ahoj holky! 

(7.4.2005 23:05:58)
Ahojky......zítra..já bych ráda,ale mám pomlácenou prdel po pádu ze schodů.....a velmi težko se pohybuji,ale někam budu muset vyrazit.Kuba se naučil chodit na prochajdy a vyžaduje každý den...a mámo to je Tvůj problém,že tě něco bolí...já chci jít ven....ale vidím to tak max.že se doplazím na náměstí a cestou zpět asi vypustím Kubu na pískovišti....myslela jsem v parku i Tiby,ale zrovna mne napadlo jak to tam asi vypadá s čistotou písku co......máte některá nějaký názor nebo tip na pískoviště?Tak Pavli...jestli zítra kolem 15h potkáš na náměstí velrybu s kočárem....tak to jsme já.....šedivé golfky....
Blani,Sapi co Vy?.....
Jo a porodnice...já využila služeb Podolí a nemohu si vynachválit....ale je pravdou,že jsem bydlela 2ulice nad Podolím....a posledních 14dní jsme tam byli téměř každý den......ale na druhé mimi asi pujdem zas tam....už to tam mám takové jak se říká...osahané....
 Radka 
  • 

Re: Ahoj holky! 

(8.4.2005 13:47:21)
No to je tada vtip. Samozřejmě, že jsem chodila na celnici do Králováku, a ty jsi tam clila papíry pro Fourniture, viď? :-)) Tak to se známe :-) Vím, že jsi byla těhulka, ale už musíš mít mímo určitě roční,né? No svět je malej! :-)
 ReBy 
  • 

Re: Re: Ahoj holky! 

(9.4.2005 18:08:45)
Pavlí, díky za info o Hořovicích, snad to teda bude správná volba. Jestli budu moct, ráda se zúčastním srazíku a těším se na mimča. Moc vás zdravím a dávejte na sebe pozor.
 Pavlina72 


Re: Re: Ahoj holky! 

(9.4.2005 18:14:10)
Ahoj Radko a spol...
Teda ty máš odhad!
Papíry pro Snel Furniture a ještě KOVO-TECHNIK - obojí z Loděnic...:-))
V květnu nám bude rok, ale co ty, deklarace zkončila, tak děláš taky Intrastat? Já si tím přividělávám a jsem moc ráda za každou korunu.
Moc ráda bych tě viděla - nejen jako bývalou deklarantku, ale i jako budoucí mamču...:-)))
Tak dej vědět, kdy budeš v centru a já někam dorazím.
Andrej včera jsem to nevěděla, že tam budeš... vyrazila jsem na Slender -rekondiční stoly a dnes na Spinning a jsem "na odpis" ... na spinningu jsem byla poprvé (a asi naposled) vůbec jsem to nezvládla a spurty do kopce na 2 písničky jsem už vynechávala (jako jediná!!!)... prý je to ale u začátečníků normální, tak nevím, jestli to nezkusím ještě jednou...:-)))
Zajdu sem ještě po 22.hodině, tak něco napište!!!
 Pavlina72 


Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(9.4.2005 18:29:03)
Teda!!!!! Omlouvám se sloveso s měkkým "i"... no to už se mi dlouho nestalo...
Radko, co dělá Martin, je ještě na celnici?
Moc ho zdravím a brzy se ozvi...
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(26.4.2005 9:48:19)
Ahojky, moc se omlouvám, že píšu až teď, ale přestala jsem už chodit do práce a počítač je doma spíš království Martina - radši mu do toho nelezu. Ale dneska je doma, tak mám dovoleno :-)) V centru jsem vlastně pořád - bydlíme totiž v Tyršovce. Martin na celnici sice pořád dělá, ale dojíždí od ledna až do Zdib (za Prahou, směr Teplice. Ale chválí si to, dělá dvanáctky, takže je i víc doma, což je teď pro mě na mateřský velká výhoda. Napiš mi, kdyby se ti hodilo to kafčo, pokusím se sem vklouznout určitě ještě tenhle týden. Jinak Martin má prý ještě z dob clení tvůj mobil, tak jestli je ještě aktuální, napíšu ti smsku. Zatím pa
 Pavlina72 


Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(26.4.2005 23:25:38)
Ahoj Radko,
budu moc ráda, určitě se ozvi. Telefon mám pořád stejný, tak určitě napiš a domluvíme se. Mimo úterka a pátku můžu prakticky kdykoliv. Martina jsem nedavno náhodou zahlídla na procházce u Akády, ale dítě mi brečelo hlady, tak jsem stihla jen pozdravit a pospíchala domů. Pozdravuj ho a jestli pojedete v pátek přes Loděnice, stavte se v Antieku na kafe, jo? Bude nové zboží, tak třeba si uděláte malou radost... a ještě stihnem pokecat.
 Pavlina72 


Ahoj holky! 

(26.4.2005 23:33:29)
Holky ještě ohledně průjmu. Mám vyzkoušené (na doporučení) mléko Alidiar, mají ho v lékárně i bez předpisu a nám pomohlo. Není na mléčné bázi, ale na rýžovo-banánové (a chutná skvěle...:-)) Po 5-ti dnech jsem vyzkoušela i nemožné a jedla (dojídala) s malým i rýži s mrkví... fuj!
Ale už jsme zdraví! Dodnes ale nevím, z čeho to vzniklo. Do bazénu sice chodíme, (i hodně pijeme jejich vodu..:-)) ale to mě teda nenapadlo... Chodíte taky do Ploutvičky? Jestli ano, tak dejte vědět, dám mu příště v bazénu preventivně nějaký náhubek...:-))
 Andrea a Kuba 12/03 


Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(10.4.2005 11:51:13)
Pavli nic se neděje...stejně lilo jako z konve...jsem stihla jen tak tak zpět domu.....udělal jsem jen nutnou prochajdu aby mi doma z Kuby nehouklo.....
 Ivča+3ratolesti 


Re: Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(11.4.2005 20:56:29)
Také vás zdravím po dlouhé době, berouňačkou se stanu už velmi brzy, za necelé tři měsíce!! V Hořovicích jsem rodila taky, úplně super! Byla jsem úplně spokojená, tedy jen ten pobyt na dětském nebyl úplně to ono, ale to už snad také zlepšili. No, každopádně se těším, že se tam snad ještě jednou ukážu.

Naše malá se už klube, včera zjistila, že už dosáhne na kliku a prchá z bytu :o( A velká sestra, je jí 15 let, jde v pondělí na příjimačky. To jsou jiné starosti, už abychom to měli za sebou.

Holky, prosím poraďte mi nějakou dobrou dětskou Dr., milou, usměvavou,nejlépe se sklonem k alternativním léčbám ... klidně si za ním i pár km dojedu. Jsem trochu zoufalá, že přijdu o tu naši, ale dojíždět 50km k Dr. už je opravdu trochu moc.
 Sapina a Ondrášítko 15.4.04 


Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj holky! 

(13.4.2005 11:55:42)
Ondrášek ještě spinká tak sem se přišla juknout.
Pavli dík za mailika zkusila jsem ten první recept a bohužel po 4dnech jsem musela přestat mé slinivce se to nějak nezamlouvalo.Takové křeče jsem neměla opravdu dlouho ale stejně mám 2kg dole což je naprosto supéééér.Ted si dám chvíli pauzu a jdu do druhého receptu.První týden v červenci jedem na dovču tak musím mít aspon tu původní váhu před těhu.Jedu s kámoškou a švagrovou a obě jsou děsně hubený v těho přibrali pouze 7kg za to já 23kg což je trochu rozdíl tak at jim tam nedělám ostudu no a hlavně aby se za mě nemusel stydět manža že? :o)
Zítra jdem na roční prohlídku tak jsem zvědavá co se dozvíme.
 Andrea a Kuba 12/03 


čauky 

(13.4.2005 21:18:09)
tak dnes bylo nádherně a prochajda okolo Štulovny byla super ...taky jsou tam kačeny...ticho a klídek.....tak kdyby jste některá chtěla v pátek za pěkného počasí budem na Štulovně po 14h.....
Blani,Pavli,Sapi.....a ostatní...omlouvám se,ale všechna jména si nepamatuji......
 Sapina a Ondrášítko 15.4.04 


Re: čauky 

(14.4.2005 20:47:02)
Já vám musím něco říc loni touhle dobou jsem seděla v autě na cestě do porodnice :o)
Je to děs tomu našemu prckovi už je rok to to uteklo :o)
 Klenoflejn+4 


Školky 

(15.4.2005 0:07:51)
Ahoj holky. I když máte asi všechny mladší dětičky, jak jsem zjistila ze zběžného přečtení několika příspěvků...třeba se vyznáte. Pomalu se snažím zorientovat ve školkách v Be a okolí. Kde je hezká školka, zahrada, málo dětí, individuální přístup, prima učitelky...? Byla bych možná raději, kdyby to nebylo přímo v Berouně. Co třeba Nižbor, Hýskov, Chýňava...? Budu moc vděčná za vaše zkušenosti, i negativní.

 Ivča+3ratolesti 


Re: Školky 

(15.4.2005 14:14:29)
Také se snažím něčeho dopátrat, doktorky, dětských center apod. Ale zatím tady se mnou nikdo nemluví :-((
 Ivča+3ratolesti 


Re: Školky 

(15.4.2005 14:16:01)
Jen jsem slyšela, že v Nižboru je docela dobrá školka, ale to jsem jen slyšela od místního obyvatele -chlapa, takže nevím, co to obnáší.
 Pavlina72 


Re: Re: Školky 

(15.4.2005 21:39:58)
Ahoj holky,
takové krásné počasí, ani se se nemám čas dostat....
Ivano, neber to osobně, mluví tady sice všichni, ale nepravidelně a na tvůj dotaz je těžké odpovědět...:-))
Já na Berounsku znám z vlastní zkušenosti jen 2 školky, z toho první v Počaplech (normal) a druhou na sídlišti Pod homolkou. Tam jsem dávala svou dceru už ve 2 letech a byla tam moc spokojená a já taky. Slyšela jsem, že jsou tam maminy spokojené i teď, tak nevím, jestli ti poradím, ale je fakt, že pokud budeš pospíchat do práce a tvoje dítko bude schopné ve 2 letech si dojít na WC (nebo říct...) můžeš tam zajít. Je tam i krásná zahrada (velký areál).
S doktorama na berounsku nemám moc zkušeností, já chodím do Králováku - Nad Stadionem k MuDr. Maškové. Je příjemná, děti miluje (pořád se mi "muchluje" s Adamem) a nemám s ní žádnou špatnou zkušenost, ani jsem o ničem z okolí neslyšela. Když budeš chtít, zeptám se, jestli by tě vzala.

Sapi, gratuluji k pidinarozkám Ondry a doufám, že už plánuješ na příští měsíc pořádný dortík se svíčkou...:-))
Už mám pro malého vybraný dárek?
Já objednala Adamovi skákací zebru, doporučily mi jí holky z naší diskuze a i ohlasy na ní jsou kladné. Zatím je zabalená u babičky a čeká... ale náš Adam je nějak pozadu, nesedne si, neleze... a tak skákat bude asi až na Vánoce...:-(((
Chodíme na rehabilitaci do nemocnice a už se to trošku zlepšilo. Jsou tam super terapeutky, doporučuji všem miminům, co jsou trochu pozadu...:-))
Andrej, já to četla až dnes...:-((( a vlastně ani nevím, kde je Štulovna...????

Moc zdravím ostatní a hezký slunný víkend
 Andrea a Kuba 12/03 


Ahojky 

(16.4.2005 19:34:01)
Pavli,to nevadí...my jsme stejně řešili jestli nemáme neštovice...a nemáme...naštěstí.Ikdyž žádná katastrofa by to taky nebyla.
Štulovna je....když sejdeš U Koňě k Telecomu a půjdeš kolem vody...až dojdeš k dětskému hřišti.Nemůžeš minout.
Školky...já preferuji školku v Hlinkách....super učitelky,pěkné prostředí,velká zahrada,velká pískoviště...donedávna jezdili do školky v přírodě(což se již asi nejezdí,bohuže).Na procházky se chodí pěkně mezi rod.domky....k lesu atd......jinou školku moc v Berouně neznám..do té v Hlinkách jsem chodila já sama.....chjoooo jo tu už jedáááávno.Jo ještě prý bývala...nevím jak dnes...školka v areálu fary....u náměstí-církevní školka.
Dětská lékařka.....na poliklinice je Dr.Sudíková(neznám,ale působí příjemně a sousedka je spokojená),Dr Kepková-k té jsem chodila jako malá a chodím i s Kubou.Jsme celkem spokojená.
Na Sídlišti je Dr Mašatová-pamatuji si ji když jsem byla malá...jako dítko jsem měla dobrý dojem...ale to je pohled dítěte,pro které je rozhodující obrázek,než lékařské vědomosti.
V Lodenicich je Dr Marešová-příjemná,milá,ale trochu z ruky......já potřebuji Dr v Berouně....težko budu jezdit s dítkem v horečkách až do Lodenic......
Tož tak......jo a mateřské centrum je v 3základce na Wágnerově náměstí...vedle pojišťovny.....ale více nemusím....tyto akce nevyhledávám.....
Sapi...vše nej nej nej k 1narozeninám...přeji aby jste je oslavili lépe než my....br ani nevzpomínám.....
Tak Pááááááááá
 Klenoflejn+4 


Re: Ahojky 

(16.4.2005 23:35:32)
Díky za informace o školkách. třeba ještě někdo něco přihodí :-))

Ivano, my chodíme k Dr. Kepkové a jsme spokojeni. Je zkušená, klidná, hodná...Když jsem chodila do práce, setkávala jsem se s ní profesionálně a podle toho jsem si ji vybrala. Má, bohužel, dost nepříjemnou sestru.

MC Slunečnice určitě vyzkoušej, dost se snaží, mají hezké programy pro dětičky, zhruba jednou za měsíc divadlo...
 Pavlina72 


Re: Ahojky 

(20.4.2005 17:34:30)
Andrej, díky za vysvětlení. Samozřejmě to místo znám, dokonce by se mi líbilo i na bydlení. Neslyšelas o tom, že by se tam mělo stavět? Tam jak byl Pivovar. Uvažovali o tom cca do 2 let, ale teď je to prý pozastavené, ale bližší info o tom nemám.
Rádi bychom totiž něco svého, ale až půjdu do práce.
Teď marodíme (oba dva) já s rýmou a teplotou a Adam děsnej průjem. Až budeme O.K., tak se tam určitě sejdeme, jo?
Zdravím všechny a ozvěte se!
 Sapina a Ondrášítko 15.4.04 


Ahojky 

(21.4.2005 19:50:28)
Já jen nakukuji.Odjela jsem k našim do Varů a dnes jsem se musela vrátit.Ondrášek má od soboty děsnej průjem.Dr sice tvrdí že je to od zoubků ale už mi to připadá divné.Je to moc dlouho atd.Už si začínám myslet že to má z bazénu protože neni jedinej kdo má prujem.
 Andrea a Kuba 12/03 


Re: Ahojky 

(22.4.2005 11:42:06)
Sapi...též máme již tuto zkušenost...od zoubků není průjem,ale řídká stolice...ale né často opakující se...a pokud ještě hodně zapáchá tak to rozhodně není od zubů......hlavně musí Ondra pít...jíst nemusí,ale pít ano.Super je dehydratační roztok Kulíšek...volně prodejý v lékárně a stojí něco kolem 50kč....dodá veškerou potřebnou energii.Jinak je dobrá Smekta na vyčištění a uklinění střev.Měli by jste omezit mléko a mléčné výrobky a pokud by náhodou Ondra měl teplo tak nedá vej čípek...ten zhoršuje průjem.A jídlo....mrkovo rýžový vývar.....
 Radka 
  • 

Re: Re: Ahojky 

(5.4.2005 11:30:40)
Ten ročník jsem tam dala jen informativně :-)) Chtěla bych se zeptat na možnost plavání v Berouně. Tuhle neděli nastupuju na mateřskou a chtěla jsem si chodit někam zaplavat. Ale dojíždět do Hořovic se mi moc nechce. V Ploutvičce to ale na větší plavání asi moc neni, co? Dík za info

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.