| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

JSME DOMA!!!!!

 Celkem 4 názorů.
 Tačmud 


JSME DOMA!!!!! 

(3.4.2005 14:44:23)
Ahojky holky tak nás dnes pustily měli jsme jít až zítra ale z pátečního výtěru zjistily že Tomík má salmonelu nevím kde jí vůbec chytnul ale už mu je dobře akorát musíme chodit na výtěry a tak mi řekly že ty horečky měl od toho že to měl nejhorší stadium.Je takový unavený a víc pospává jsem štastná že jsme doma Tomík am furt chtěl nosit byl úplně jinej a furt si mě vyžadoval sice to bylo moc náročný ale hodně mi pomohly a hlavně jsem tam mohla zůstat z Tomíkem maj to tam moc pěkný a všichni byly na nás moc hodný.Pěkný den
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: JSME DOMA!!!!! 

(3.4.2005 18:27:58)
Tak to je dobře, že jste už doma. Chudák Tomík, já si pamatuju, jak mě bylo blbě, když jsem jí měla, naštěstí jsem neměla takové horečky. A zjistili jste, z čeho jí mohl chytit?

Já se Vám taky musím s něčím svěřit. Ilča to napsala hezky, vždyť jste rodina :o)

Dnes bylo venku krásně, tak jsme vyrazili na procházku. Koupili jsme si s manžou nanuky a Lenička tak mlsně koukala, že jsem jí dala párkrát líznout. Měla jsem Tvaroháček s jahodama, čokoládu jsem okousala. Pak jsme přišli domů a Lenča se mi zdála nějaká teplá. Tak jsem jí změřila a měla 37,6. Když jsem jí svlékla, tak měla ekzém strašně červený (to před procházkou neměla), na bříšku a na zádíčkách byla taky červená. Tak nevím, jestli třeba nebyla jen zapařená, ale měla jen body a bundu, punčocháče a tepláky a byla zakrytá. Nebo to byla reakce na ten nanuk???

Přišla mamka a tak jsem jí ukazovala, co se Leničce stalo. Že je to asi z nanuku. Ona se pak vrátila a začala nám vyčítat, teda říkala, že nám to řekne, ať si to pak sami přebereme. Že se jí prý zdá, že Leničku trápíme, že si ji zkazíme, protože jí nedáme normální jídlo, že se řídíme podle internetu... Když jsem se zeptala, jaké myslí normální jídlo, tak prý, že by už mohla chleba se sýrem, Pribiňáky a čokoládu. Ona prostě nemůže přenést přes srdce, že jí vařím jáhly a pohanku, že jí dávám bílé jogurty a nechci jí dávat rohlíky a chleba. Že ostatní děti to jedí a nic jim není, my si dáváme pozor a máme ekzém.

Tak holky nevím. Je mi taky smutno. Mám pochyby, jestli to dělám dobře. Samo, že chci pro ni jen to nejlepší.

Teď, co to píšu, tak už není tak červená. Jani, když se Ti Janička osypala po té sušence, tak to taky bylo do několika minut, že?
 Marfa, Adélka 02, Vendulka 05 


Re: Re: JSME DOMA!!!!! 

(3.4.2005 19:01:57)
Ahoj,
teda Tačmude, salmonelu, jo, chudák Tomík. Ale hlavně, že je to už lepší.

Kamčo, neporadím ti jestli se Lenička osypala po nanuku, nemám s tím žádné zkušenosti, ale jinak myslím, že to děláš správně a nenechala bych si do toho mluvit. Nic si z toho nedělej a nebuď smutná.

Dnes jsme byli na veliké procházce, šli jsem ne Dvoračku, tam jsme si dali džusík, Adélka se pohoupala v houpačce, pohrála na písku a zase jsme šli domů. Celé to ušla a byli jsme přes 4 hodiny venku. Já jsem z toho pěkně unavená a šla bych nejradši spát.
 Romana32 


Re: Re: JSME DOMA!!!!! 

(3.4.2005 20:41:56)
Ahoj Kamčo,
je mi líto, že Ti to vyčetla maminka. Myslím, že děláš dobře. Já se držím takové střední cesty. Z manželovi strany jsem slyšela, že nejíme zdravě a od mojí mamky a babičky, že jí nic nedopřejem. Manžel nejí tučné maso, Gabča brokolici a já rajskou polívku a vepřo-knedlo-zelo. Vařím převážně kuřecí maso, těstoviny a zeleninu. Babička nemůže pochopit, že si doma peču i chleba. Ta by Gabču krmila jen čokoládama a nemohla pochopit, že bych byla radši pro sušený ovoce. Kamčo, držím Ti pěsti. Chce to trpělivost a pevné nervy. Časem si zvyknou. Moje matka už vaří i Gabče zvlášť jídlo, když je u nich.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.