| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Bez diety

 Celkem 4 názorů.
 perdita 


Bez diety 

(3.4.2005 12:50:22)
Holky, myslela jsem si, jak se dieta dá zvládnout.

Teď, po letech, je Adam na zátěži a já ... nevím, jak to vyjádřit. Nejde ani tak o to, že si moc přeju, aby byl zdravý - o tom snad ani psát nemusí!!! Ale to neuvěřitelný pohodlí! Kdo to nezažil, nedovede ocenit, že si koupíte jen tak rohlík, že plánujeme dovolenou a já si najednou uvědomím, že nemusím smažit řízky, aby se ten chudák po dlouhé cestě aspoň trochu najedl. Nemusím se tlouct do hlavy, že jsem zapomněla objednat pečivo (on jiné než s LS Zetis nejednl:-(((). Bože, život je teď tak snadný.... jen aby to vydrželo!!!

Myslím na vás.
a
 AlenaD 


Re: Bez diety 

(4.4.2005 11:07:54)
Perdi,
myslím na vás a tu pohodu opravdu docela závidím:-))) Ale v dobrém, moc bych vám přála, aby vám to takhle zůstalo už napořád. Zrovna dneska ráno se mně Lucka ptala, jak chutná takový párek v rohlíku, tak jsem jí slíbila, že jí ho udělám, i když ne klasiku, ale místo rohlíku jí to zabalím do těsta z pom. másla. Dělaly jsme z něj i kremrole a moc jí to chutnalo.
A nakonec copak rohlík, ale Lucka sen by možná byl prostě si jen tak koupit točenou zmrzku kdekoliv na ulici, to jí třeba na dovolený myslím mrzelo nejvíc.

Tak přeju dál jen dobré zpráva, ať to v pohodě zvládnete a výsledky jsou ok:-)))

Alena
 perdita 


Re: Re: Bez diety 

(4.4.2005 21:39:53)
Ali, těsto z pomazánkového másla jsem dělala taky - štrůdl apod. Bylo výjimečně dobré. Taky si přeju, aby to všechno dobře dopadlo, ale už vážně nevím. Mám výsledky testů ze dvou odběrů dělaných ve dvou laboratořích. V jedněch jsem hraniční a cosi i pozizivní, v druhé zcela negativní. Čert se v tom vyznej!

Polednice, Adama dala blbá doktorka na dietu, i když mu vyšly testy negativně. Dieta bohužel zabrala. Bylo mu 20 měsíců. Teď je mu pět let a je na zátěži lepkem - min. 3 měsíce plně. Pak se bude brát krev a následně biopsie:-((
 polednice+3 svišti 18,12 a 7 


Re: Bez diety 

(4.4.2005 20:35:48)
Tomu moc nerozumím,co to znamená na zátěži?To jako zkoušíte,jestli mu už lepek nevadí?

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.