| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Díky :)

 Celkem 2 názorů.
 Jitka, Tadeášek 4 měs 
  • 

Díky :) 

(2.4.2005 20:46:13)
Tak jo, děvčata, děkuju za odpovědi. Ale nepotěšily jste mě... :o) Stejně je to zvláštní, v rodině nemáme ani astma ani senné rýmy ani alergie... Teda já mám vlastně, mám alergii na slunce a na nemoci, ale to by byla kapitola sama pro sebe :o) Nezbývá nám než spolehnout se na to, že každá bytost má vnitřní sílu se sama léčit, a pomoci těm našim dětem docílit alespoň rovnováhy, třeba prostřednictvím homeopatie. Jinak - zdá se, že nám zatím pomáhá promazávání Excipialem Lipolotio (ten je vpodstatě také vyroben z urey, ale syntetické, takže ho brzy nejspíš vyměníme za moč přírodní :)). Také děkuju za odkazy, ráda prostuduju další materiály. Naše doktorka nějak nemůže pochopit, proč nechci Tadeáška očkovat hexavakcínou. Zatím jsme neočkovali vůbec, ale i na to brzy dojde. Ostatně, moc na výběr skutečně není.
A ještě jsem se zapomněla zaptat - máte nějaké zkušenosti s koupelemi ve slané vodě nebo v odvaru z mořských řas?
Ať se daří JaT
 majador 


Re: Díky :) 

(2.4.2005 21:16:35)
Jitko, nechci tě strašit a už vůbec ti žádné problémy nepřeju, jen bych chtěla podotknout, že mám 3 alergické děti, přičemž manžel je bez alergií (lupénku do toho nezahrnuju) a já jsem byla taky. Ovšem jen do loňského roku :-(. Poprvé v životě jsem poznala, co znamená alergická rýma no a na alergologii mi samozřejmě hned nějaké alergie diagnostikovali... Takže jsem důkaz toho, že alergie se můžou projevit kdykoliv - tedy i ve středním věku. Míša

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.