| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pro zajímavost

 Celkem 1 názorů.
 Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 


Pro zajímavost 

(2.4.2005 2:45:47)
Příručka sociálních kompetencí

V rámci projektu Varianty bude v březnu 2005 vytvořena metodická příručka sociálních kompetencí, která bude jakousi „univerzální kuchařkou“ pro výchovný personál pracující s dětmi. Příručka se orientuje na nejdůležitější životní situace, které musí děti po opuštění ústavní výchovy řešit – hledání práce, orientace na trhu práce, bydlení, jednání na úřadech, telefonování, atd. Zastřešujícím tématem celé publikace je oblast vzájemné komunikace. Jednotlivé kapitoly nabízí různé interaktivní metody jako je např. hraní rolí, skupinová práce, simulace apod.

Společenská desková hra „C´est la vie! „... to je život“
K Příručce sociálních kompetencí bude zároveň poskytnuta stolní hra orientovaná na obdobná témata a problematiku. Děti se při hře naučí pracovat s hodnotami jako je čas, kvalifikace, peníze atd. Hra je založena nejen na prohlubování znalostí hráčů, ale i na nácviku různých sociálních situací, jenž dětem umožní snazší orientaci v budoucím životě.

Příručka i hra budou k dispozici v dubnu 2005. Bližší informace získáte na e-mailu: michaela.kitzbergerova@clovekvtisni.cz

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.