| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Večerník

 Celkem 70 názorů.
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Večerník 

(31.3.2005 22:14:07)
Hojký! :o) Dneska bylo zase nádherně, ale u nás hodně studeně fučelo, takže to bylo spíš tak někam sednout na krytý balkón a vyhřívat se, venku byla kosa.

Princeznička mi usnula až teď a to byla od tří vzhůru, už mi zase tekly nervy. Hodně se jí teď zhoršil ekzém, takže to ještě ke všemu škrábe, noc taky nebyla nic moc, jak ji to pořád budilo. No, prostě nemůže být chvíli klid, že jo?

Já si teda nemůžu vynachválit, když jdu ven s oběma dětma, tak Lenka krásně ťapká, když s ní jdu sama, tak mi pobrekává a chce se nosit. Ale Péťa ji bafne za ruku a už jdou spolu. To je vám nádhera se na ně koukat :oDDD.

Jani, na to Espresso jsem se koukala v obchodě minulý týden a taky jsem byla zklamaná. Malinké kolečka a připadal mi hodně úzký, jak psala Li. Ale měli tam ještě jeden, ten vážil ještě míň, jenom 5 kg, jestli měl spojenou rukojeť, to nevím, a taky si nejsem jistá, jestli to byl nebo nebyl Hauck. Když tak zkus mrknout na netu. My se sporťákem vydržíme, na podzim už snad nebude potřeba (soudím podle Péti), dám do něj velký nákup a je pohodlný. Sice už se nám pomalu začíná po dvou dětech rozpadat, ale snad vydrží.

Jitull, odjíždím zítra k našim na Moravu. Tak se tady mějte a páá!
 JANA + 2 prckové 


Re: Večerník 

(31.3.2005 23:35:12)
Sev, tak jsem zase hledala, (hrozně ráda prohlížím kočárky na netu:o))) a našla jsem asi ten cos myslela. Je to opravdu Hauck sport 6 a má jen 5 kg. Mohl by zajímat Li, protože je hodně podobný Espressu, ale pro mě bohužel se asi vyrábí jen v jedné barvě a to modrobílé:-(( Jinak cena je velice zajímavá... Mrkni na něj Li, mají ho taky v dětském domě.
 Zdenka1 


Večerník 

(1.4.2005 0:01:00)
Včera, vlastně už předevčírem, dopoledne jsem vzala děti sebou k doktorce, šla jsem jen pro recept na tabletky, napsala mi nové, sestra říkala, že prý budou stát trošku víc. V lékárně je neměli, tak jsem musela do jiné, tam jsem zjistila, že "trošku víc" znamená 150 Kč, vzala jsem Zdendovi vitamíny, abych to stihla do 3let a zaběhla ještě do pojišťovny, aby mi to proplatili. V čekárně jsme ztvrdli asi 3/4 hodiny, ale děti byly jako beránci, Milka celou dobu seděla v kočárku a prohlížela si lidi a Z. mi sedl na klín, položil si na mně hlavu a seděl. Neuvěřitelné :-))).

LaBu, já když jsem nechtěla, aby se děti v noci budily na kojení, tak jsem jim dávala do flašky čaj. M. kojím už jen ráno kolem osmé, na přilepšenou, pak jde normálně snídat.

Ftáčku, trejda je šikovný, já si manžela u šití nedovedu představit. A unadhera, no určitě jste si užili své, moje bývalá piksla tak upřímná nebyla, ta mně zásadně pomlouvala v mé nepřítomnosti :-(.

Sev, tak šťastnou cestua brzy se nám vrať. Přeji, aby to Lenička dobře zvládla, když má chuděrka takové problémy a ještě k tomu bude v cizím prostředí.

Jani, s tím převlékáním je to u nás stejné, jen s tím rozdílem, že malá volá vypít, vypít. Ale obdivuji Tě, že chodíš s dětmi ven sama, já s nimi chodila vždycky na hřiště jen s doprovodem, i když letos už bych to mohla zvládnout, Z. už je přece jen rozumnější.
 Li. 


Re: Re: Večerník 

(1.4.2005 8:01:46)
Díky Jani za tip, ale mně se Hauck nelíbí. Je úzký jako Espresso a plochu na ležení má dlouhou jen 73cm. Takže prťavec, Espresso je delší. Prvek měří k dnešnímu dni min 85cm (už abychom šli k dr. na přeměření) a tak potřebuji delší ložní plochu.
 Li. 


Re: Re: Re: Večerník 

(1.4.2005 8:04:55)
Tak teď koukám, že všechny Haucky jsou prťavé. Hauck Turbo 6 má ložní plochu douhou dokonce jen 67cm. To jsou snad kočárky pro panenky :o(.
 LaBu 


víkend prichádza 

(1.4.2005 10:24:57)
Severko, tak šťastnú cestu a uži si tú zmenu :o) Budem sa tešiť, až sa zasa vrátiš.

Zdeni, to máš ale zlatíčka ;o) Dnes v noci som už toho kojenia mala aj ja dosť, malá si za posledných pár nocí vymyslela "nočné hrátky" :o(( Cucká a cucká a cucká:oDD a ja držím ako hluchý dvere ;o))), len aby som akože ako tak spala. A povedala som si dosť a basta :oDD. No tak asi dva krát po pol hodinke vyplakávala a ja som jej vysvetľovala, že "ňaminko tam teraz nenííí a keď bude, maminka dááá" :o)) Tatinko, keď sa chvíľami prebral sa jej zlostne vyhrážal, že "už aj šupajdíš do svojej postieľky!!!" :oD, tak sa ku mne radšej pritúlila a čučala :oD No, dudlíky to zachraňovali, jeden v puse, jeden objímala obidvoma ručičkami...akurát keď jej ten z rúk vypadol, museli sme ho dva krát hladať po celej posteli:o( A ešte som zvedavá, čo bude držať, keď jej vezmeme dudle:o(

My máme kočík stále rovnaký od začiatku, keď sme ho kúpili, veľa ľudí nám povedalo, že vyzerá ako pre bábiky. Ale ja som spokojná, je fakt, že je dosť malý.

Janni, chystáte sa v lete na stanovačku?? Už si niečo našla?(stan...)

Neviem, kedy budem mať znova viac času na net, teraz sa to snažíme trocha skultúrniť vonku okolo domu, takže dúfam, že nie až zasa v zime :oDD Ďalšie resty ma čakajú doma, potrebujem vytriediť a odpratať zimné veci....rozhodla som sa, že ich zabalím do pevných igelitových sáčikov, z ktorých vysávačom odsajem vzduch a šupnem to všetko na povalu :oP
 Ja a zase ja 


Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 11:03:08)
Nazdárek,Sev přejem pěknej pobyt,kdy se vlastně vracíte?
LaBu vy jedete v létě pod stan?
A vůbec ostatní plánujete už letní dovču? Já zatím akorát omrkávám net,ono s tolika dětma někam do hotelu se mi nechce,spíš nějakej bungalov někde u vody,našli jsme dva,jeden je v Holandsku. Uvidíme.
Hauck jsem četla,že je pěkněj křáp. Ale na pohled by se mi taky líbil. Nevíte někdo jestli se k vám dováží Maclaren? Supr golfky,ale poněkud ražší.
 JANA + 2 prckové 


Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 11:30:47)
Hezké dopoledne!

Tak jsme se dneska byli s Míšou ve školce, moc se mu tam líbilo a kdyby to šlo, hned by tam zůstal. Už ráno, když jsem ho musela vzbudit (jako na potvoru zrovna ještě v osm hodin spal:o)) a řekla jsem mu, že se jdeme podívat do školky, krásně vyskočil a dokonce se hned začal sám převlékat!! Což je výkon, protože kolikrát ho nemůžu za celé dopoledne dostat z pyžama:o))) No jsem zvědavá, jestli nějaké místečko vůbec získáme, jak jsem tak slyšela, bude dost nával. Dost mě překvapilo, jak to vlastně s těmi přihláškami funguje. Příští týden jsou zápisy a já ještě nevím kam si jí tedy mám podat, aby jsme měli největší šanci:-(

Li, tu plochu na ležení nemusíš mít zase až tak velkou, vždyť nožičky budou viset dolů. Já mám hauck sporťák po Míšovi a i když je užší, tak jsem s místem nikdy problém neměla a to jsem se bála, jak se mi tam bude malá vejít v zimě, dokonce jsem uvažovala o novém, ale bylo to v pohodě. Jen je hodně těžký. Je ale fakt, že Julinka je drobná a Prvek je kus chlapa:o)

Už se mi perou, pak budu pokračovat...
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 12:27:52)
Sev, tak štastnou cestu a parádně si to užijte :o) a tátovy řeči vydrž, já taky musím :o)

Labu, ty stany to je hrůza, když už jsem si vybrala, tak astronomický částky :o((((
http://technolen.inshop.cz/inshop/scripts/price_list.asp?level=5&RND=9792122
něco takovýhleho, aby nám to vydrželo, ale 17 tisíc, to fakt ani náhodou, to už je na přívěs :o((( já myslela tak 5 tisíc, jsem se asi urvala, co? My byla loni pod stanem, půjčenej jen iglů pro 4 lidi a hrůza, málo místa, děs. teda dalo se, ale opravdu s omezením a když já počítám s početnější rodinou do budoucnousti :o)

tak hledám dál a nic a nic a nic, kdybyste na něco na narazily, rodinnej stan prostě, tak dejte echo ;o)
 JANA + 2 prckové 


Re: Re: Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 14:24:37)
Tak děti jsou po obědě a v postýlkách a já můžu pokračovat:o)

Zdeni, to jsi asi měla štěstí, že se tam dětem líbilo:o)))) Já mám v takovýchle situacích naopak smůlu, že oba jsou buď většinou protivný, něco chtějí nebo naopak nechtějí a pod.:-( Radši si všechno obíhám bez nich nebo když někoho mám ještě sebou. S tím chozením ven je to nutnost, to víš, že je to o stoprocent lepší, když je někdo se mnou, ale být doma bych se asi zbláznila, já už se tak těšila na léto. Bohužel Míša moc nechce být na zahradě, jak už jsem psala, tak to střídám. Nejhorší je vždycky odchod domů, včera jsem odtamtud nemohla Míšu dostat po dobrém, nakonec jsem ho odtáhla s řevem, ale Julinka zrovna nechtěla sedět v golfkách, takže tu jsem nesla, aby neřvali oba a golfky tak různě tlačila před sebou. No pohled na nás musel být úžasný:o))) V tu chvíli jsem si říkala, že už tam s nima sama nepůjdu:o)))

Labu, když jsem brala dudlíka Míšovi, tak si místo něj mohl vzít autíčko. Napřed to bylo super, šlo to lépe, než bych čekala, ale pak se to trochu zvrhlo a jeden čas si nosil do postýlky autíček takovou hromadu, že už se tam skoro nevešel:o)))) Ještě teď si někdy nějaké vezme, ale už to jde ukecat, nebo si ani nevzpomene.

Jitulle, jak už jsem psala, tak Hauck mám a jsem s ním spokojená, ani jednou nezklamal a už s ním jezdím tři roky. Myslím, že se ještě i dobře prodá, když ho dám do pucu, bude jako novej. Jinak dovču zatím neplánujeme a jestli vůbec nějaká vyjde, bude to jenom po Čechách, ale spíš nějaká chatka, nebo tak. V Holandsku mám kamarádku a byli tam někde na dovče a moc si to vychvalovali, jestli chceš, zeptám se Ti kde to bylo.
To jsem vůbec netušila, že jsou stany tak drahé... ale nevypadá to špatně, to už je takový malý domeček, co?:o)

Jitul, když říkal ne s úsměvem, tak to je ještě dobrý, horší by bylo, kdyby to probrečel ;o)
 LaBu 


Re: Re: Re: Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 14:55:55)
Ahojte :o)

Odbieham od žehlenia, dúfam, že tu nestvrdnem, nech to dorobím, kým sa Sisi vyspí...ale musím vás predsa aspoň pozdraviť ;o)

Jani, dobrý tip s tými autíčkami do postieľky :o) Dík, budem si pamätať, že jej tam skrátka dovolíme zobrať niečo "vzácneho".
Ty si aj tak optimista, ako to s drobcami zvládaš...aspoň tu na diskusii to nevyznieva, že by si z toho bola nervák, ale ten opis, ako nesieš dvoch drobcov a tlačíš kočík...niekedy toho musí byť fakt dosť na jedného :oP
Ktovie, či si to tu číta Pírko....nech sa psychicky prichystá ;o)) Pííírkooo ako sa mávaš?

Jitulle-dovolenky: my budeme asi len tu nedaleko, hodinku cesty od nás, na chate, ale najmenej dva týždne v kuse...nemyslím, že by sa nám podarilo ešte niečo iné.
Musím priznať, že som ešte nepočula o dovolenkách v Holandsku...ale ja som toho v tomto smere ešte veľa "nepočula" :oDD Aké tam sú možnosti?

Janni, tak to už sú fakt haciendy, tie stany, čo si vybrala ;o)) Ak niečo nájdem, dám vedieť. My máme ešte stan po našich, keď som bola malá, chodievali sme pod stan každý rok, takže sme mali komplet "socialistickú" výbavu na stanovačku. Využívame ho vždy v lete, postavíme ho u našich na dvore a pár dní tam decká spávajú s nejakým dobrovoľníkom z dospelých.
Minulý rok to bola moja mama (63 rokov) :oD

Poznáte dopis zo stanovačky, čo píše dcéra rodičom?
"DRAHÍ RODIČIA, MÁM SA DOBRE, SPÍM POD STANOM. STANO SA MÁ TIEŽ DOBRE." ;o)

Tak sa majte aj vy dobre, budem "hodná holka" a idem žehliť :oDD

papa :o)

...Severko, si ešte tu? Nebudeš ty náááhodou niekde poblíž teraz tie dva tri týždne? :-O Že by sme sa stretli?

 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: Re: Re: Re: Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 15:01:45)
Jojo Labu, zrovinka si to tu čtu a děsím se...:-))
chci se totiž mrknout někde ve městě na nějaké golfky tak tu brouzdám celé dny na netu a hledám tip. Zrovna Jana psala o golfkách hauck, našla jsem je na netu a líbili se mi a hlavně ta cena. Chci si je omrknout v reálu.
Jinak je to už teď s bříškem docela záhul, Áje se v kočárku moc dlouho nelíbí, stihnu dojet jen taktak někam na hřiště a vypustit ji.
Musím to rychle odeslat, Ája poletuje kolem PC, tak než mi to vypne.
Zatím se tu mějte, brzy se ozvu, teď jdeme ven - je tam krásně :-)))
 rain 


Re: Re: Re: Re: Re: víkend prichádza 

(1.4.2005 15:44:28)
Cis, já to nemyslela špatně, že bys byla nešikovná :o))) To bych si ani nedovolila a na ty Wico si vzpomínám, žes tady už o nich psala :o) A tvůj vylepšený model, co i šije, mě teda dorazil :o) to bych mohla zkusit tady po někom chtít. I když s oblibou vypráví, jak se učil i plést, když byl malej.
A musím říct, že seš statečná, že k takovéhle tchýni ještě jedeš, to mě by tam už nikdo neviděl. Než něco podobného poslouchat, tak to bych tam radši trejdu vyslala samotného, kdyby se mu chtělo jet se hádat s vlastní matkou. Nechápu, jak někdo může poměřovat spokojenost domácnosti na výši únavy jednotlivých konkrétních členů. Ještě že tchán aspoň není taková nádhera taky a manžel že drží hezky při tobě :o)

Stará piksla jsem slýchala jako označení kdejaké kolikrát ani ne tak staré nesympatické ženy, ani to nemusela být tchýně :o)

Jinak Michalka kolik měří nevím, váží něco málo pod 11kilo. Docela se ale vytáhla, ze všeho mi vyrostla, musíme komplet obměnit šatník. Ještě že máme dost věcí na tahání na pískoviště po Péťovi a tak jen něco málo. Boty jsem už koupila, má z nich strašnou radost, pořád se s nima chlubí :o)

Taky musím říct, jak jsem otrávená z politického vývinu :o((((( dneska jsem viděla kus hlasování a musela jsem to vypnout, to se nedalo poslouchat, ta upřímnost. No a dopadlo to, jak jsem čekala, jen mě včera překvapili lidovci, ale to se už asi taky nedalo jinak, po těch všech silných řečech. No nic, nebudu to tady rozviřovat, třeba na to máte názor jiný, jen jsem si musela ulevit :o)

S tím odnaučováním na dudlík mám, Labu, taky trochu strach, bez dudlíku spát Míša prostě nebude. U Petříka jsme to měli jednoduchý, on ho nikdy nechtěl :o)

Stan jsme kupovali vloni, ale jen takové to iglů, sice je větší, mělo by se v něm vyspat asi 5lidí a má předsíňku, ale na rodinnou dovolenou to není. Manžel se chystá, jak bude o víkendech s dětma kempovat.
 JANA + 2 prckové 


Večerník 

(1.4.2005 22:27:02)
Hezký večer!

Labu, to jsi asi špatně pochopila, Míšu jsem táhla za ruku, kdybych ho měla ještě nést, tak to by se mi podlomily kolena:o))))) Jinak to víš, že jsem optimista, když to píšu sem, to je většinou klid a všechno vypadá úplně jinak, než zrovna v té situaci:o) Ale taky jsem nervák, někdy si říkám, že celý den nedělám nic jiného, než ječím na děti:-( Když si to uvědomím, tak se snažím být v klidu, někdy to jde, někdy ne, taky hodně záleží na situaci. Když jsem s nimi dlouho sama, je to horší, proto se snažím hodně někam chodit.
Ale Pírko neboj, zvládnout se to dá, určitě ten první rok je docela v pohodě, u nás to bylo nejhorší, když malá začala být víc mobilní a samostatná, teď už to zase celkem jde, už se o ní nemusím tak bát, umí si poradit sama:o))
Jinak co se týká dovolené v Holandsku, tak nic moc nevím, jen, že si pronajali nějaký domeček na vodě a moc se jim tam líbilo. Pro nás asi nic moc, moře mají studené:-(

Alíku, to je fakt, McLaren je F1, jestli dělají i golfky, tak ty bych tedy brala:o))))

Pírko, mě se na těch Hauckách taky líbí ta cena, tedy hlavně manželovi ;o), ale mrzí mě, že nejsou alespoň trošku holčičí.

Kubulo, neboj, asi u Vás ještě nenastal ten správný čas na odstavení. Vydrž a uvidíš, že to půjde. Malá je skvělá na usínání, tak tím to bylo o hodně jednodušší, hlavně už jsem jí dlouho kojila jenom v noci, tak zkus odbourat to večerní kojení a pak to třeba půjde líp. Přeji hodně úspěchů.
 Alík 


Víkend prichádza, 

(1.4.2005 14:58:22)
Tak děkuji za chválu šikovných dětiček a hlavně prostředního:o) Jen chci podotknout, že to ještě žádný super jezdec taky není, je pěkně línej šlapat, takže toho taky moc neujede:o) Jó takhle kdyby to jezdilo samo...:oD A rovnováhu nejdřív natrénoval na kolobrndě.

Cisco o koupelnu a její výzdobu jsem tě kdysi uháněla i já:o) Tak doufám, že se někdy podaří. Ať taky tomu zdejšímu kreativnímu zbytku (nebo spíš většině?) ukážeš zač je toho loket:oDDDDD

Jitulle Maclaren? Není to taky stáj formule 1? No to by pak ty golfky teda museli jezdit jak dráha:oD A nebo se mi ty názvy už motají?:o/

Zdeni to máš opravdu hodné dětičky - 3/4 hodiny v čekárně s mýma dětma a člověk přijde o všechny iluze a tak týden ho vůbec nebaví život:oD

Jitulko o jaké nahrávce to tu mluvíš? Není to nahrávka vaší kapely že ne? Protože pak vůbec nechápu, proč už jsem ji dávno neslyšela:o)


 LaBu 


Re: Víkend prichádza, 

(1.4.2005 15:04:34)
Jitulkooo, tak nahrávku vašej kapely-to by som si aj ja "dala líbit" :o) Prosim prosim ;o)

Alíku, ahoj. Aj dcerunka si zaslúži chvály, že tak trpezlivo bráchu učila. A ako sa jej darí v škole? Ešte ju to baví? A stále rada číta?

....odpovede si prečítam večer alebo zajtra a už aj mizíím, lebo inak sa odtiaľto neodtrhnem :oDDD
 LaBu 


Re: Re: Víkend prichádza, 

(1.4.2005 15:07:49)
Hi! tak som ešte tu:o(
Pírko, čafky čafky:o) Rada ťa vidím. Kedy máte termín? Tušíš už, čo to bude? Neboj, ty to zvládneš, vidíš, že Jana aj Zdenka sú v pohode ;o)
Mne keď tu behá Sisa, tiež sa stále bojím, že mi to vymaže (mám už svoje skúsenosti v tomto smere :o)))
Popíš viac, ako sa máte, kam sa v lete chystáte a tak...a čo tak nejaké nové fotečky bacnúť do albíka? ;o)
tak vážne-PAPA :o))
 Ja a zase ja 


hezkou sobotu 

(2.4.2005 8:32:49)
Bré ránko!
Venku sluníčkoooooo,bude nádherně!
Kubulo,cyklosedačku jsem ještě nevybrala,zajdem do obchodu s kolama a spol.,kuknem co mají a co taky na ten můj křáp půjde a necháme to rovnou mamontovat. Ale to vše až tak za týden nejdřív,pak dám vědět! Cisca tady o nějaký psala,třeba se ozve ještě než nějakou koupím.
Od kdy půjde Míša do školky? to je fajn že se těší než kdyby se mu nechtělo,ne?
Alíku,Maclarena F1 bych taky mohla,ale bohužel ani tady je nemaj,škoda,takový golfáče by jezdili samy:-)))
Ale Sofii se děsně líbí kdejaký tříkolky,že by se naučila na ní jezdit dřív než běhat? .-)))
Rain politiku ani nesleduju,ale je fakt,že u toho co se u vás děje se jeden občas fakt "pobaví"!
Pírko kdy máš termín? Teda tebe jsem neviděla ani nepamatuju!
LaBu ,Holandsko bude asi ještě před prázdninama,jinak by jsme se nedoplatili! Jsou tam kempy a kde co,ale kluky nepustí ze školy,budu muset vyhmátnout nějaký prázdniny,ty jsou tady furt,ted dva týdny!
Jano pokud se zeptáš známých kde že to byli tak spokojení,budu moc ráda!
Tak nevím na koho jsem ještě zapoměla,pěknej den všem!
Přece jen doporučení je nejlepší.
 Ja a zase ja 


Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 8:39:23)
Koukám,že je ten konec nějak na přeskáčku,tak sorry,vy si to přeberete!
 Ja a zase ja 


Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 9:00:41)
Holky dovolila jsem si drze u některých požádat o přátelství v albech.Předem díky!
Malá se tady po mě plazí tak na víc není čas :-(
 Alík 


Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 9:56:47)
No koukám, Jitulle dneska jako první, co se to stalo?:oD Jinak na dovču taky jezdíme mimo sezónu - tedy vždycky v září po sezóně - je fakt že ty ceny jsou poloviční...když si představím počet našich dětí, tak člověk ušetří opravdu mnoho:o) A co u vás jak to vypadá, bude nakonec to čtvrtý?

Labu, dcerunku to ve škole baví podle nálady. Někdy tam žene, někdy se jí tam vůbec nechce. Ale čtení ji baví pořád, ve čtvrtek dokonce zrovna přinesla pochvalu za pěkné a plynulé čtení a taky dvě jedničky s hvězdičkou:o)

Rain, já jsem taky docela znechucená z politického vývinu. Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama:o) Už jsem kolikrát jela kolem onoho bytového komplexu, kde si náš pan milý premiér koupil onen byt. Fakt ti řeknu, že jsem měla sto chutí mu tam hodit zápalnou láhev:o) (jejda doufám, že teď mě nepřiletí zatknout s vrtulníkem:oO) Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 10:16:38)
Alíku tady všichni vstávaj se slepicema a tahaj mě z postele "už" v 8,fuuuuuuj! To se blbě spí když mě furt někdo mlátí a škrábe a pod.
čtvrtý teda nebude,mám dost! Přehodnotili jsme názory :-))) Jak u vás? No jo když ty máš taaak hodný dětičky,učej se navzájem jezdit na kole,to se s těma mýma lumpama nedá srovnat,viz.lahví po hlavě hned po ránu :-))))))))))))
Jde návštěva,jsem zvědavá kdy budu vařit!
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 10:18:34)
Alíku a co to,že nejse někde na výletě na horách nebo kam to na víkendy jezdíte?? Taky koukám,že tě tady vidím :-))))))))))))
 Alík 


Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 10:23:53)
My jezdíme až v sobotu po obědě, páč ještě dneska musí manža pracovat....

Tak čtvrtý nakonec ne? A já na tebe tak spoléhala:oD! Jinak teda táááák hodný dětičky, no ha ha ha:o) Oni se bohužel neučí mezi sebou jen ty praktické věci, oni se mezi sebou víc učí všelijaké lumpárny:o)
 JANA + 2 prckové 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 10:37:37)
Ahojky!

Jdu Vám jen rychle popřát hezký víkend, zase se sem určitě nedostanu.
U nás to vypadá taky krásně sluníčkově, tak ještě ta teplota aby trošku popolezla a bude to fajn.
Jitule, tak já se Ti v týdnu zeptám a dám vědět.
S tou školkou ještě nevím, nejradši bych ho tam šoupla hned, snad nás někde vezmou od září, ale když jsem na mateřské, tak jsme na posledním místě, záleží kolik bude dětí:-(

Tak si všichni užijte krásný víkend!!
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 10:43:55)
Dobré ranko, se nám tu nějak obměnila ranní sobotní sestava, co ? :oD

Jitulle, odklepla jsem tě a děkuju, ale ony tě ty chvály přejdou až zhlídneš zbytek rodiny ;o)

Jitulko, já chci taky vaší nahrávku.....teda jestli je to to,co slibuješ, abysme tu nešířily poplašnou zprávu a nebyla to třeba nahrávka tvého chrápajícího drahouška :oDDDD

Rain, já zase včera sledovala Kotel a spíš jsem se u toho musela smát....:o(

Labu, my byly s našima pod stanem jednou v Polsku,ale byla to paráda a loni prvně s Martinem a Verunkou, ta byla nadšená, ale letos mám obavy z těch jejích výstupů, to víš ze stanu je vše slyšet, tedy i moje hysterické ječení (i když se hooodně snažím ovládat :oD). Stan taky stavíme u našich na zahradě a většinou to vyfasuju s dětma já, nikdo jinej prdlej tam není, aby v dešti a zimě spal pod stanem :o/ U hlav nám řvou kočky, ráno v pět kohouti, psi štěkaj, no žůžo :oD
Letos jsme chtěli k moři, ale já se naprdla a řekla, že nikam nepojedem, Martin mi není schopnej říct přesnej termín, nemá nic nahlášený a je mu jedno kam, ať to vyberu sama....tak na to asi kašlu (????) a budu v pohotovosti připravena i se stanem a výbavou, až se milostpán uráčí si vzít dovču. Mmch neznáte nějaký kempy u moře? a podrobnosti k tomu? asi dám dotázek na diskuzi dovolenejch :o)

Tááák my se najíme, a pak vyrážíme se ségrou a dětma na veliký výlet spojený s cukrárnou :o)
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 11:44:34)
Ha ha Alíku,já ti pošlu ty moje 3 dárečky a pak si klído to číslo 4 pořídíme! .-))))Třeba se ten prostřední naučí i jezdit na kole.-)
Zatím jeho "jízda" vypadá tak,že si na to kolo nechce ani sednou,tak to jde pak ztuha. Manža zrovna nedávno říkal,kdy vyhodíme ty pytle věcí po malý co zabíraj kus garáže.....to se mi teda taky moc nechce! Třeba se nechám zvyklat až budeš ty těhule,hehe :-))))))) Doufám,že se dočkám:-)
Užijte si víkend.
Janni,na fotky juknu až bude chvíle klidu,ještě musím splácat oběd,to brzo,co?
Jano,díky.
 Alík 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 12:00:43)
Ha ha Jitulle bacha na to co říkáš:o) Teď sis totiž možná právě naběhla:oD Možná by manža ty věci opravdu vyhazovat neměl:o))))))))))
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 12:24:51)
No né Alíku co to tady čtu,to je ale na mě moc brzo.-)))))Si počkám jak to budeš s těma 4 zvládat,jestli nezcvokneš tak možná překecám manžílka,hehe!
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 12:28:13)
Ted mit o došlo,už můžu gratulovat ? :-)))))
 Alík 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 12:56:17)
No Jitulle, já to tu ještě nechtěla ani říkat - chtěla jsem původně počkat na příští kontrolu u doktora, jestli je mimís o.k., ale vidíš jaká jsem strašná kecka ukecaná.....:o) (za to ale můžeš ty, s tebou by člověk vykecal i to co neví, ty ženská upovídaná:oD) No jelikož je mi ale zle jako vždycky, tak asi gratulovat můžeš:o)

A já pádím, auto máme naložený, takže po víkendu ahojky!
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 12:59:43)
No já tu už půl hodiny čekám na tvou odpověď :oDDD

Tak mooooooc gratuluju, to je senzace :o)
 Milka a Honzík 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 13:30:05)
Ahoj,
přeji vám všem hezký víkend a výletníkům krásné počasí.

Teda já jsem sem zase po dlouhé době nakoukla a málem mi vypadly oči z důlků.
Alíku, moc moc blahopřeju, to je krásná jarní zpráva. Máš můj obdiv.

Já teď nějak nevím, kam dřív skočit. Navíc už jsme měli taky vyrazit po vlastech českých na čtyřech kolech, ale předevčírem manžu sklátila chřipka a teď mám na starosti děti dvě (vlastně tři i se psem, o kterého se normálně stará manža). Samozřejmě umírá, nemůže si ani uvařit čaj nebo dojít pro teploměr. Honzík za ním pořád leze do postele, tak doufám, že to taky nechytí.

U nás není celkem nic nového. Honzík se stále moc nevzteká, už zase skoro nejí, ale začíná trochu víc spát a je to zlatíčko. Jeho nejoblíbenější hrou je teď chození po špičkách. Nevím, kde to odkoukal, ale má z toho velkou legraci. Bohužel taky zkouší po špíčkách utíkat, ale vždycky zakopne o palec a letí na nos, tak je zas samá modřina.

Jinak golfky nemám ani mít nebudu. Mám docela lehký podvozek u sporťáku, takže už to asi zvládneme bez nich. Cyklosedačku taky nemáme, protože nemáme ani ty kola.

Děkuji všem za milé vzkazíky u fotek.

LaBu koukala jsem jaké máš doma modelky. Moc jim to sluší. Dlužím ti ještě odpověď k orchidejce. Moc to na té fotce není vidět, ale tipuji to na cymbidium. Není u toho nějaká visačka? U cymbidia jsem někde četla, že mu vyhovuje menší květináč, prý pak líp kvete. Tak ho zatím nepřesazuj. Jinak s nimi bohužel zkušenosti nemám.
 rain 


Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 14:19:15)
Alíku, tak blahopřeju moooooooooc :o)))))) budeme se s tebou těšit na další podzimňátko :o) Stejně tě obdivuju, jak to zvládáš. A pořád vypadáš spíš jako starší sestra svých dětí, než jejich maminka :o)))
A ví tady někdo, na kdy to čeká Pírko?

Jani, tady je naštěstí školek několik a i když jsem na MD, tak mi Petříka vzali, sice je to v přilehlé vesnici, ale i tak jsem ráda, stejně je to tam, kde máme kupovat tu parcelu, takže tam pak bude chodit i do školy na první stupeň a pak i Michalka. Já jsem tam taky chodila :o))) to tam máma učila. Ale tam, kde jsem ještě před dvěma rokama bydleli, se děti nahlašují snad hned po narození a ještě když seš na té mateřské, tak ti dítě do školky nevezmou vůbec.Dvě školky se tam nedávno sloučily, takže dětí mají spíš moc.

Jitulko, tak to teda taky chci nahrávku, všichni tě už slyšeli a já ne, bééééééééé :o(((( Prosím prosím…..

Výletníci, počasí vám vyšlo, je tam už i docela teplo. My byli dopoledne u našich, máma má narozky, ale ani nepočítala, že by tam Michalka spala :o( postýlka zastlaná až povrch, takže jsem si ji odvezla na spaní domů a až se vyspí, tak si tam pojedu vyzvednout zbytek rodiny :o( musím říct, že už nevím, co si mám myslet, to je už docela silný kafe.

Janno, tak u Kotle už jsem se smála taky, nevím, jestli je náš pan premiér tak splachovací, když se ho nic nedotkne, nebo jestli je tak sebejistém, že se mu nemůže nic stát. V každým případě si myslím, že když by odstoupil hned, jak se něco začalo vířit kolem něho, tak že by z toho sice nevyšel tak úplně s čistým štítem, ale nebylo by na něj tak vidět a časem by se postupně zase vypracoval, jak už je to u nás zvykem. Takhle se v tom máchá a přešlapuje v těch sra…ch, takže si ho všichni budou ještě dlooooouho pamatovat. A Šárka to taky vytrhla výrokem, že tady se podnikat nedá :o)))))
A kdybyste mířili do Chorvatska k moři, tak kolegyně tam mají vymetených kempů dost a dost, tak se ti můžu pozeptat.

Nemocní chlapi jsou koukám všude stejní :o))) A Michalka taky nacvičuje balet na špičkách a následný běh, takže je taky stále naplácnutá na zemi. Ale zatím se tomu většinou směje, i když se už taky párkrát stalo, že se sesypala jako pytel hrušek a uhodila se ječela. Ale docela na ni platí, že pofoukáme a skoro hned přestane, to se už musí prašit moc, aby plakala dlouho.
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: Re: Re: hezkou sobotu 

(2.4.2005 14:39:09)
No téda, moooc, moooc, moooc gratuluji Alíkovi - vy se teda rozrůstáte :-)))))

Jinak já mám první termín 23.8. právě mám za sebou polovinu těhu a malé v bříšku začalo pěkně řádit :-) v pátek jdu na UTV, jestli dr. něco uvidí a zeptá se mě, jestli chci vědět co to bude, tak asi neodolám. sama se ptát nebudu, chtěla bych překvápko :-)

Dlouho jsem tu nebyla, byli jsme na střídačku nemocní, já jsem teď zase - mám strašnou rýmu, ale dá se to přežít.

Venku je táák krásně, trávíme tam celé odpoledne a Ája je děsně spokojená, vydrží běhat 3 hodiny, vůbec nechce být v kočárku.
Dneska teda nevytáhnu paty, taťka za chvíli razí s malou sám a já zase nevím co budu dělat. Když už mám chvilku kdy jsem sama, tak je škoda uklízet, né? asi budu brouzdat na netu, nebo musím vyštrachat nějakej starej časák - jó asi ten časák vyhraje k tomu si můžu lehnout :-)
 Ja a zase ja 


PÍRKO 

(3.4.2005 9:35:12)
Nějaké foto by nebylo? To Aja vydrží 3 hodiny jen běhat?
 Ja a zase ja 


neděle 

(3.4.2005 9:31:55)
Brý ránko,
koukám nikde ani noha.
Jitulko,já se sem dostanu spíš přes víkend jelikož manža pracuje takže žádný rodinný výlety se nekonaj,ale to tady nikdo nebývá. Jó dřív jsem se tady vykecávala furt a nejen já.Koukám vy už o Alíkovi asi víte někde z MSN co? No jo když ICQ a spol. teda nestíhám. Nakonec ještě můžu být ráda,že to na sebe Alík řekla i tady,jinak bych věděla prdlaaaaaaaaaaaaajs!
Rain,malá když se někde praští tak at je to kamkoli furt mi nastavuje na pofoukání ručičku :-))
Jinak je to ale děěěěěěsná vzteklina,nevím co jí přeletělo přes nos,furt sebou háže a na zem a ječí. Tuhle jsem jí něco zakázala (sápat se po gauči nahoru a následně zbuchnout druhou stranou dolů) a ona se vrhla na maldšího synka kterej za nic nemohl a poškrábala mu obličej. No toto! Dostala přes paciny! (jen tak lehce,spíš aby si uvědomila,že to teda néééé). Takže se hlásíme do klubu vzteklounů,hehe! Zítra jde k paní na hlídání,tak! To mi to zase dá večer "sežrat"!
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: neděle 

(3.4.2005 10:18:31)
Ahojky po ránu! Dneska jsem byla na řadě já abych si trošku dýl pospala (taťka vstával s Ájou) a jśem teď spíš přespalá a celá zlámaná. dávám si ranní kávičku snad mě trošku probere...
Jitull jestli chceš vidět nějaké fotky tak se mrkni na rodina.cz/karesaci a zažádejsi o přátelství a Ty někde fotky rodinky máš?
Ája vydrží strašně dlouho běhat, 2 hodiny lítá na dětským hřišti a když se chci pakovat dom, tak jí nemůžu dostat do kočárku, to mi ještě kus cesty pomáhá tlačit kočárek, abychom se aspoň trošku hli z místa :-))
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: Re: neděle 

(3.4.2005 11:12:40)
jitull máš to odklepnutý a Bubíšku ty tyky, akorát nevím jestli Karkulinka je TA Karkulinka? :-(

Dlouho jsem tam taky žádné nové fotky nedávala, naposledy někdy v listopadu, pokusím se to brzy napravit.
Jitull něco mi na mail pošli, jsem zvědavá :-)
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 14:23:08)
Pírko pár jsem ti jich poslala,snad to došlo.Jinak díky,na albíko se hned mrknu.
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 14:43:34)
Pírko pár fotek jsem naházela do mýho bývalýho alba,dlouho je tam ale nenechám:-))) family.cz/sofie
 Zdenka1 


neděle 

(3.4.2005 16:02:15)
Labu, ono to prý není zdravé, ale Milka spí s medvídkem a Zdenda s plyšovým pejskem. M. nikdy nepochopila k čemu se dudlík používá, měla ho zavěšený na umělém řetízku a jen si s ním hrála.

Jani, už jsem si konečně prohlédla Tvé album, jseš hezká holka a děti, jak leží spolu na posteli, tak vypadají jako dva andílci. My tady máme školek hodně, ale i tak jsem Z. přihlásila až od září, na pět dnů v měsíci. Ředitelka vychovávala i mého manžela a teď tam pracuje i má neteř.

Janni, chtěla jsem Ti navrhnout, že do 12.4. je v Tescu v akci stan pro 6 osob za 5499,- Kč, ale když jsem se podívala, na ty co se Ti líbí, tak Ti to asi nepomůže.

Alíku, taky gratuluji a zároveň Tě obdivuji. Mě tři děti stačí, ale babička jich měla osm :-))).

Milko, já myslela, že chřipky už jsou za námi, tak Ti aspoň přeji, ať se manžel brzy uzdraví a Ty s Honzíkem, ať jste odolní. Vypadá to, že Jarek ji chytil taky. Na fotce s Honzíkem Vám to moc sluší, ten klobouček mu pasuje.
 Jitulka 


Re: neděle 

(3.4.2005 20:03:43)
Jitulle,jasne,z Alika jsem to vytahla na msn.Ja zase moc nemuzu pres vikend,je tu srumec.Skoda,ze se taky nekdy nemuzes ukazat tam.

Bubi,rikala mi to dnes.

Pirko,tak jsem chtela skouknout ty nove fotky a zjistila jsem ,ze mas albicko zavrene,tak chvalit budu pozdeji,jestli mne tam vezmes.
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: Re: neděle 

(3.4.2005 20:12:35)
Jitulko, to víš že tě pustím mrknout :-)) zažádej si, ju?

Jitull na Sofii kouknu později - spíš až zítra, taťka tu má rozdělanou práci a mě se zase už vaří voda pro Áju na kaši.
Jo a na ostatní co mám kontakt se taky musím podívat, určitě už klucí a holký pěkně povyrostli :-)
 Šťastná To Žena 


Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 20:31:14)
Pírko dííky. Áďa je kouzelná, a Tobě to teda taky sluší ! :-))))
nevim jestli jsi to už neříkala, ale víte co to tentokrát bude, nebo se necháte překvapit?

Jitulle hele ty tomu ICQ teda moc nedáš co?? :-(((( sem tě tam viděla naposled před sto lety :-))))))
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 20:53:43)
Joooo Peťul,já ICQ ani už nezapínám,to nějak nestíhám když tady všichni běhaj a něco po mě chtěj,to se nedá psát :-))))Tady něco písnu a jdu od toho,za čas zase nakouknu,když malá spí.....
Pírko to je OK,kukni až budeš mít chvilku.
Jitulko MSN viz ICQ nestíhačka :-(
A nejlepší je,že malá když mě tady vidí sedět tak se může vzteknout!
 ddandula,3 dětičky 


Re: Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 20:56:44)
Ahoj Jitulle z Belgie.Jak jde život?Já jsem zralá do blázince:/
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 21:08:29)
Jééééééé Dandulko,kde se tady bereš? jseš tu ještě?
 ddandula,3 dětičky 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 21:11:38)
...jsem.Tak povídej, co děti, co rodina a tak...
Mě čeká moje první IVF a tak se těším, co z toho bude
 JANA + 2 prckové 


Nedělní večer 

(3.4.2005 23:48:39)
Ahojky!

Takže máme krásný víkend za sebou, doufám, že jste si ho všechny hezky užily. My byli v sobotu v ZOO, dětičkám se tam moc líbilo, jak taky jinak, že jo:o)) Julinka všem zvířátkám říkala buď haf-haf nebo ha-hááá (íha-há):o)))) Nejvíc se jí líbili medvědi, i když umí říkat méďa, tak tam jim říkala haf-haf:o) Nemohla jsem jí od nich odtrhnout. Míša se chtěl svést na oslíkovi, tak jsem tam s ním vyslala taťku ... na poslední chvíli vycouval, tak se ho ptám jestli chce jít se mnou - chtěl, tak jsme tam šli, nechal se vysadit a pak sevřel ručičky v pěst, sevřel pusu a celej tak nějak ztuhnul, ale ani necekl a seděl. Tak jsme obešli jedno kolečko a když se vůbec nepohnul a ani se nechtěl chytit, radši jsem ho sundala, aby se pak třeba nebál. Takovýho ho vůbec neznám:oO Normálně jsem tedy proti těmhle "atrakcím", kde nutí poníky a oslíky chodit do kolečka, nechci je sponzorovat, ale tady měli pěkně velký prostor, jeden vždycky byl vedle asi si odpočinout a prostě to celé působilo úplně jinak, než na těch poutích, tam je mi těch zvířátek vždycky tak líto.

Jéé Alíku, to je nádhera, moc gratuluji!!! Seš dobrá, měla bys dostat nějaké vyznamenání jako zasloužilá maminka nebo tak něco:o))) Já bych taky ráda v budoucnu ještě jedno, záleží ovšem jak na tom budeme s bydlením a určitě až budou tyhle dva starší. Jak dlouho už jsi těhotná a kdy máš termín?? Povídej!

Bubí, odstavování bylo úplně v pohodě, hlavně proto, že malá pila už jenom 1-2xza noc, tak vždycky když se probudila, jsem jí prostě pořád pokládala, hladila a klidně na ní mluvila. Ze začátku to trvalo nějakých 20 minut, ale postupně se ta doba zkracovala, až asi po týdnu se už přestala budit úplně. Chce to hlavně vydržet a nedat prso, kdyžtak dát hrneček nebo flašku, podle toho z čeho pije, ale malá hrnek nechtěla, akorát s ním mrskala:o)

Milko, držím palce ať odoláte manželovo chřipce a vůbec pevné nervy s marodem ;o)

Koukám, že tady začíná být nějak moc vzteklounků co? Že by to bylo stejným znamením? Jsou všechna listopadčata štíři, nebo ne?
Jinak s tím foukáním to máme taky tak, akorát si malá vždycky ukáže, kde že jí to mám pofoukat:o))) A Míša si taky ještě chodí nechat pofoukat bebíčko:o)

Bubíšku, s pračkou jsme na tom obdobně. Po každé vycházce můžu prát nejen dětí věci, ale i moje:-( V zimě se tak nezašpinily jako teď, to nechápu...
Jinak s těmi úrazy je to normální, tomu se fakt zabránit nedá i kdyby ses snažila sebevíc, leda bys nic jiného nedělala, než malého hlídala a i tak bys všemu určitě nezabránila...

Jitulle, to je u nás to samý, jak si sem sednu, už se mi děti sápou na klín nebo někam tahají:o)
No, to jsem se zase nějak rozepsala, Cis mě zase prokleje... už končím:o)))))
 JANA + 2 prckové 


Re: Nedělní večer 

(3.4.2005 23:53:19)
Jen ještě... zažádala jsem si u Jitulle a Pírka, tak když mě odklepnete, budu moc ráda...
 Alík 


Pondělní ráno 

(4.4.2005 11:55:07)
Děkuji všem za gratulace. Ono, abych se přiznala nebylo to čtvrtý plánovaný, takže nás samotné to dost překvapilo, v budoucnu jsme ho možná plánovali, ale takhle brzo rozhodně ne. Nu což stalo se, tak jsme to nakonec nechali tak.
Co jsme si Jitulle objednali to nevím:o)) ale mě je to celkem jedno - jak kluk i holka by se nám z různých důvodů líbili, takže je to vlastně jedno. Jen dcerunka rezolutně požaduje konečně ségru:o) Ale s fotkama z UTZ nevím, jestli si dobře pamatuješ, tak v Motole, kam chodím na velký UTZ jsou pěkný vyděrači, kde přece za určení pohlaví chtěli 300 korun a za jednu fotečku 100 korun. Což už jim teda určitě nedám, stovka mi přijde za jeden papírek strašně moc. A přece jen nejsem těhotná poprvé tak to tak neprožívám:o)
Závidím Ti Pírko, že už máš polovinu těho za sebou, mě je totiž dost zle a už se těším až se mi udělá konečně líp. Můj termín je zhruba začátkem listopadu, takže to vypadá na další listopaďátko:o)
Ještě chci utěšit Jitulli, rozhodně nejsi z posledních kdo se o tom dozvěděl, věř tomu, že to zatím neví z našich příbuzných a známých téměř nikdo. Takže si vlastně ještě mezi prvními:o)

Taky musím kouknout na všechna vaše alba a dovolím si požádat o přátelství, tam kde jsem tak ještě neudělala:o) Takže předem moc děkuji.
 Milka a Honzík 


Re: Pondělní ráno 

(4.4.2005 12:59:22)
Ahoj,
přeji vám všem hezký začátek týdne. My jsme se s Honzíkem bohužel neubránili a zákežný bacil napadl i nás, takže tu teď chrchláme všichni tři. A venku je tak krásně... I tak Jani a Zdeni moc děkuji za držení palečků.

Alíku přeju novému listopaďátku hodně zdraví a tobě ať je brzy líp a můžeš si těhotenství užívat. Docela ti závidím. My jsme se rozhodli, že už druhý mít nebudeme, ale třeba když tady bude víc těhulek, tak se taky rozhoupu.

Janni svíčkovou bych si taky dala, já už jsem jí nedělala ani nepamatuju.

Jani, moc děkuji za přátelství v albu, ještě jsem nestihla fotečky prohlédnout, snad dneska večer. V ZOO to muselo být fajn, co si pamatuju, tak u vás se mi v ZOO vždycky moc líbilo a to jsem tam ještě nebyla s Honzíkem. My tady máme jen zvířátek, ale taky tam Honzík chodí moc rád.

Zdeni, děkuji za pochvalu fotek.

Bubí, já taky peru pořád. Honzík je večně na zemi, na zahradě se pořád hrabe v hlíně a když někde objeví ještě vodu, tak ho můžu do pračky strčit celýho. Honzík zatím moc hnusných pádu nemá, ale my máme velký byt, takže se snažíme, to zařídit tak, aby neměl moc příležitost si někde ublížit. Navíc já jsem taková ta starší matka, co jí má dítě pořád za zadkem, aby si náhodu někde neublížilo. :o) Takže radši nechám rozdělanou práci a jdu ho jistit.

Víc toho nestihnu, Honzík už se probudil.
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


dobré poledne! 

(4.4.2005 13:08:46)
Alíku, Alíku, ať je Ti brzy dobře :-). Já trpěla celý leden, ale už je fajn, papání mi už zase chutná. pro změnu ale narostlo bříško, začaly bolet nohy, v obličeji jsem jako když mám kopřivku, když si najdu chvilku přes den na ležení, tak se probere mimís v bříšku a kope :-), do toho začíná být teplo a já jen doufám, že nebudou moc velký pažáky! Ale jinak si nestěžuju:-)))

Dneska si vařím ošizenýho krakonoše (bramborák+zelí se salámem) - mňamky, těsto už mám, jdu si připravit směsku a jdu to nacpat do hlavy!

zatím
 LaBu 


Re: dobré poledne! 

(4.4.2005 14:31:09)
Ahojte :o)
No, flákam to tu čím dál víc :o(( Nejako sa sem v posledných dňoch dostávam čím ďalej, tým menej...rozbehli sa naše plány na úpravu záhradky a tak mám teraz času minimum, keď nie sme vonku, tak študujem odbornú literatúru ;o) alebo dobieham resty doma :o(
Fuška je to potom aj len dočítať, nieto reagovať, ach jo.
Sisa je v poslednej dobe zaťažená na všakovaké kamienky, zbiera vonku všetky čo vidí, keď sme na prechádzke, nosí so sebou kýblik alebo kabelku a plní a plní a komentuje si to "maý" "veký" podľa veľkosti :o))
Džavoce ostošesť, rada sa hrá s legom duplom, hlavne panáčiky strká do perinky a potom do postieľok:oD Dnes ráno našla v spálni na zemi perinku z lega, ukazovala mi ju a hovorím jej "no, perinka. A kde máš panáčika?" Bežala do obývačky s krikom "panaš, de si? Panaš, de si?" :o)))

No ale jedna veľá novinka je neprehliadnuteľná, Alí!!! :o)))
Moc a moc ti gratulujem a držím palce, aby vám všetko dobre dopadlo a hlavne veľa zdravíčka tebe aj mimískovi :o) V kútiku duše ti trocha závidím,ale na druhej strane ti to hlavne veľmi doprajem :o) Ste podarená rodinka :o)

Milko, keď pracuješ v záhradke, nenarobí ti tam Honzík "škodu" :oDD Siska chce robiť zásadne to isté, čo ja a tak ja pohrabem, ona podupe, ja zasejem, ona vyhrabe :oDD No, spolupráca ako hrom :o))) Poraď mi nejaké finty fňu, ako na ňu :oD A prihoď niekedy do albíka aj fotku umazaného Honzíka, lebo takto si ho špinavého neviem ani predstaviť, na fotkách je to manekýn vzorový :o)

Bubí, s pračkou sme na tom minimálne rovnako ako vy, možno horšie, neviem :oD V poslednej dobe periem nie jednu,ale dve práčky denne,a nie a nie sa toho zbaviť...asi je to tým, že periem a odkladám zimné veci...no, ale dnes mi Sisi tiež pomohla, keď "vykydla" celý jogurt na matrac, ktorý ma na zemi na hranie :o(
A tie Davidkove pády, čo opisuješ, to je celkom sila...chudáčik malý :o( Ale na fotkách je to veľký fešák :o) Nie je náhodou ostrihaný?

Aj Prvek je na fotkách nádherný, ako inak :o) a tie fotky zverstva od medveďa po včelý zadoček (osí), Li, nemajú chybu, si fotojednotka!!!:o))

Jani, vaše fotky sú tiež veľmi vydarené, mne sa tí drobci strašne páčia, keď sú si vekovo tak blízki :o)

Janni, vidím, že víkend ste si užili super :o) A čo sa na svíčkovú nakladá ? :oPP

Majte sa všetci fajn, tak zasa nabudúce, papa.
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: dobré poledne! 

(4.4.2005 15:22:27)
No Labu, přece svíčková se nakládá do zeleniny, ne ? :oDDD Úplně koukám, jak Siska, ale i ostatní děti mluvěj, my když ze ségřinýho Fildy vyrazíme slovo, to je slávy :oD Ale všimly jste si,že jak tu píšete,mluví spíš holčičky? ;o)

Alíku, s tím mimi je to senzace, máš můj obdiv :o) Mě se strašně líběj velký rodiny, ale děti plánuju jen tři :o) Dovolenou asi v Chorvatku, aby se můj vorvaň mohl potápět :oD a kam je to fuk, ale levně :o) Zatím co jsem četla, tak i v sezoně mi to vychází na 700 na den a to je jak za apartmán :o/. Ale my chceme jet stejně asi v červnu, teda jestli mi to někdo nerozmluví, že je tam ještě zima :oD tak raďte, raďte, sím, sím.

Jo, se stanem jsem pokročila, konečně (po 5 dnech) mi odepsali z quelle, že stan, co měli mít v akci, ještě maj, tak jsem ho rychle objednala, ale moc jim nevěřím :o/ měl by stát 2499,- dobrý,co?
je to tenhle
http://www.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE00911820
ale tadyten na obrázku je pro 4 a já objednala pro 6 lidí :o)
no, nic lepšího a za tyhle prachy nebylo. Jinak stojí skoro 4tis, maj ho v akci ;o) platí to jen do 8.4., tak kdybyste sháněli :oDDD

Jo a Janííí, jak to že já nevím adresu tvého alba, prosím , moc chci vidět děti i tebe ;o) Jsem pitomá, asi jsi to tu psala, ale znáš to......

Mno, už mi tam pípá buchta, jdeme konečně ven, papa
 rain 


Dobré odpoledne 

(4.4.2005 15:33:09)
Bubíšku, to teda máte s Davídkem zase zážitky s úrazy, je to divoch! Koukala jsem na nové fotky, hezky si s holčičkou vyhráli. S pračkou je to u nás taky stejné, když jeden den nevyperu, tak se mi to už druhý den nevejde do koše. Ale jak nemáme balkon, tak to teď hůř schne, protože se už tolik netopí a takové vedro taky ještě není, abych měla celý den otevřené okno v dětském, aby byl průvan a k něčemu to bylo.

Jitulle, ty seš taky dobrá, že to takhle zvládáš a ještě děláš, nedivím se, že se nedostaneš na ICQ a podobně. Spíš se divím, že ještě stíháš psát sem :o))) A koukej vyvolat nové fotky, ať se můžem mrknout na nejstarší „listopadku“. A u PC mě děti taky nerady vidí, hned mi někdo leze na klín nebo něco nutně potřebuje :o)))

Janni, zítra se stavím v práci a poptám se ti.

Milko, brzo se uzdravte!

Pírko, na to léto to není nic moc, ale já měla velký břicho brzo (u obou dětí), takže jsem ho tahala celý léto a ještě celej podzim :o))) a obě – oba jsou listopadoví.

Labu, Sisi je šikovná beruška!
 Alík 


Re: Dobré odpoledne 

(4.4.2005 18:05:58)
Bubíšku teď mi došlo, že ty chceš ten recept na ten salámový kytkodort od Rain:o)
To je jednoduchý - vezmeš si kulatý chleba (já mám na obrázku půlku normálního, páč jsem jinej doma v tu chvíli nenašla) a ozdobíš ho různě salámem, který navineš na tyčinky jako růžičky, napícháš tam jednohubky a tak. Já jsem ho ještě zdobila pomazánkovým máslem normálně zdobícím sáčkem. Tak fotka je tu, ale mě se tak nepovedl jako tenkrát Rain:o)

 Li. 


Hlavně pro Karkulínku a Janu 

(4.4.2005 18:23:23)
Tak jsem dorazila z výpravy za kočárkem. Hlásím, že Inglesinu Espresso nemůžu doporučit, protože je vážně dost malá. Ovšem stejně malé jsou kočárky Hauck, Chicco (Chicco Ponee a Peg-Perego Ária jsou dokonce ještě mnohem menší) atd. Zkrátka, širší kočárky vážně existují, ale váží 8-11 kg :o(.
Takže suma sumárum: mám doma Espresso. Prvek se do něj vejde s rezervou a na pochůzky po Praze bohatě vyhovují (alespoň zatím, kdo ví, jak budu mluvit po čase).
 Karkulinka 


Re: Hlavně pro Karkulínku a Janu 

(4.4.2005 18:42:45)
Li, mě nevadí, že je mrňavej:-) Charlottka je taky mrňous:-))) A hlavně já už jsem rozhodnutá, páč mě dostal váhou. Dneska jsem musela něco vyřizovat ve městě a jelikož sem se nechtěla tahat ze sporťákem, tak si to malá odšlápla na tramvajou zastávku, půl hodiny jsme jeli tramvají, celou cestu seděla u mě na klíně a byla moooc hodná) a po výstupu šlapala taky:-))) A spokojenost na obou stranách... Ve sporťáku by byla naštvaná a nevrlá, já taky, páč je šíleně těžkej + jejích 10 kilo:-(
 Li. 


Re: Re: Hlavně pro Karkulínku a Janu 

(4.4.2005 18:52:24)
Tak to už Karkulínko žádný kočárek nepotřebujete, když je Charlottka taková šikulka šikovná :o).
 Šťastná To Žena 


Re: Re: Hlavně pro Karkulínku a Janu 

(4.4.2005 18:53:01)
ahojky
Li nový goltky ti přeju a doufám, že s nim ujedete spoustu kilometrů :-)))) bez nehod :-))))
Alíku mňam vypadá to teda moc hezky, hned bych to snědla :-)))) - taky bych si něco takovýho mohla přát třeba k svátku, ale pro mě by to bylo potřeba udělat ještě větší - přece víte jakej jsem žrout :-)))
 Karkulinka 


Re: Re: Re: Hlavně pro Karkulínku a Janu 

(4.4.2005 19:09:00)
Ale potřebujem Li, bůhví jak dlouho by vydržela být hodná:-)))
 Ja a zase ja 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 21:10:21)
Li,tobě jsem to tam tady odťukla,ale upozorňuju předem,jsou tam fotky z vánoc,byly i na Listopadkách :-))Novější ještě nemám,ale mám nafocený dva filmy,hehe! Pak ty vánoční zase smažu.
 rain 


Re: Re: neděle 

(3.4.2005 12:31:35)
Ahoj v rychlosti všem a obzvlášť Pírko!!! Díky za ujasnění termínu a taky jsem si u tebe zažádala, jestli můžu mrknout na fotky, děkuju! Všem hezkou neděli, je tam fakt nááááádherně :o)
 Pírko+Áďa 11.03,Pája 08.05 


Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 12:49:35)
...zkusila jsem přidat pár foteček a světe div se - šlo to!!!!
Áju jsem uspala, taťka mezitím začal vařit oběd, tak jdu taky něco dělat, hlavně asi něco se sebou, páč taťka musí pracovat, tak musím s malou ven dneska zase já.
hezkou neděli všem!
 Karkulinka 
  • 

Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 12:58:57)
Pírko děkuji:-)
 rain 


Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 13:27:45)
Já taky :o))), prohlídla jsem to zatím jen v rychlosti, koukala jsem, že Ája už má taky pěkně dlouhé vlásky a je z ní už velká slečna :o)))
 Šťastná To Žena 


Re: Re: Re: Re: neděle 

(3.4.2005 13:46:21)
ahojky
dneska jsem koukala na nový fotky a musim pochválit kočky od LaBu , moc jim to oběma sluší a Siska už má teda parádně dlouhý vlásky, nechá si dělat culíčky? My musíme mít teda ofinku kratší, protože malá v hlavně nesnese žádný sponky ani skřipečky.
No a pak taky bubíškův Davídek je teda fešák ,, bubíšku a tobě jsem chtěla říct že má krásně dlouhý vlasy :-))))

Pírko u Tebe jsem si taky zažádala :-), tak jestli budeš chtít povolit budu jenom ráda.
Jináč jsem ráda, že jsi se ukázala, abysme o tobě a bříšku měly přehled :-)
 Ja a zase ja 


PRO ALÍKA 

(2.4.2005 16:37:14)
Téda přijdu z venku a co to nevidím,tož veliká gratulace,pohodový těhu a hodnýho mimíse! To koukej hodně psát,hodně přidávat pupíkatý fotky do albíka,UZ fotky do albíka a hodný dětičky taky a třeba mě ještě zlomíš,hehe!
Já jsem čekala,jestli ještě napíšeš než odejdem,ale nakonec dětičky moc plašili tak jsem s nima utekla ven,škoda,že jsem tě už nezastihla. V po tady nebudu,koukej at je tady od tede pár vět a at je ti brzo líp! Ještě napiš co jste si tentokrát objednali,holku? 2:2 :-)))))
Nechceš poslat nějaký růžový dupajdy po malý? Mám plnou garáž :-)))))

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.