| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

 Celkem 10 názorů.
 Gasha 


Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 

(29.3.2005 14:42:10)
Ahoj holky, až večer budu číst. Teď se jen hlásím. Mmch, mám to číst zpětně nebo ne? :oD
 Romana32 


Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 16:28:23)
Ahoj holky,
tak mám doma opět maroda. Dcera byla dnes ve škole a přišla domů s horečkou. Teď tu spí. Zítra s ní manžel musí znovu k doktorce. Mám strach, aby neměla v sobě nějaký bacil. Doufám, že jí udělá nějaké krevní testy.
Velikonoce byli v pohodě. Bylo u nás pár známých a jinak byl klid. Odpoledne jsme byli na procházce, ale je tu ještě dost sněhu. Zatím pápá.
 Marfa, Adélka 02, Vendulka 05 


Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 18:13:38)
Ahojda,
tak kdepak pořád lítáte, že tu nejste?????

Stáňo, jdeš zítra na cvíčo? Já jdu a už se těším.

Gasho, hezky si to přečti hihi.
 Stáňa * 


Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 18:25:21)
Tak Velikonoce máme úspěšně za sebou, Pavlík toho vykoledoval tolik, že by mu to stačilo snad do Vánoc.
Jasně, že ale nevydrží, protože i přes zákaz do sebe cpe několik sušenek denně.
Protože obešli s klukama celou vesnici a přinesl nadílku vajec (jedno mezi nimi je údajně syrové - zatím jsem ale nepřišla na to které), tak jsem před chvilkou dodělala vaječnou pomazánku, ve čtvtek udělám rybičkovou a zbytek hodím v sobotu do odlehčeného bramborového salátu.

Marfo, zítra bych chtěla na cvičení jít, už se fakt těším. Pak se zase vracím do práce, hlavně na angličtinu, takže budu mít nabitý odpoledne. Napadlo mě, že kdyby jsi nespěchala, tak bychom se mohly sednout na kafe do té cukrárny pod nemocnicí.

 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 19:26:44)

Ahoj holky, jsme marodi, ale o tom později. Nejdřív dotaz na Stáňu: neučí vás kudrnatá Markéta? Tu Aj...

Verunka se v noci rozkašlala, rýmu měla už včera. Ale to není klasická rýma a kašel, co mívala dosud. Když kýchne, opratě až na gatě :-) a chrchlá jak tuberák. Dnes jsme byli u nové paní doktorky a jsem hrozně spokojená. Vše mi vysvětlila, které léky a proč, co jí asi je a proč. Prostě tak jak by to mělo být. Omáčka okolo. Pak jsme šli na oční. Kanálky jí dělali ve středu, už ve čtvrtek měla zpátky hnis. Akorát kapky jí asi nesedly, oko jí opuchlo a zčervenalo (víčko), tak jsem je vysadila (za což mě dr. nepochválila, ale já to takhle chápu z každého příbalového letáku). Dr. mi řekla, že to bude asi alergie, protože má pořád rýmu a dokud bude mít rýmu, bude mít zánět v kanálku, až se kanálek rozšíří, tak se jí ta alergie vrazí jinam, např. do horních cest dýchacích. Tak mě to bylo líto, ale vím, že jsem dělala téměř vše pro to, aby to tak nedopadlo. Ale když jsme alergici oba, je pravděpodobnost, že alergii mít nebude tak 20%. :-(

Přesto, že je Verunka marod, tak je hrozně hodná, hraje si a povídá, dnes pořád babičce říkala pápá, ale mávat nechtěla. Prostě už to umí říct, ne, tak co bude dělat šaška. :-)

To je zatím vše.

Gasho, já se někdy stavím s tím sáčkem od výtvarných potřeb. Už jsem udělala jedno přání k 1. narozeninám.
 Jana,Jiřinka a Janička 


Re: Re: Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 19:50:54)
Mojí sestře se narodilo třetí dítě a z toho druhý kluk, tak už v rodině máme dva kluci.

Velikonoce byly tentokrát v klidu a mně se dokonce podařilo po obědě na dvě hodiny usnout.

Zítra si jdu zařídit novou občanku a řidičák a zaregistrovat se k nové dět. dr.

Druhou vlnu chřipek jsme úspěšně zvládli všici a zůstal nám jen chrchlák. Na ten prý pomůže jen sluníčko a čas, tak uvidíme.

Od zítřka mám konečně zas volno, tak budu dodělávat resty, které jsem nestihla.
 Jana,Jiřinka a Janička 


změna času 

(29.3.2005 19:54:19)
Obě holky se řídí celý rok podle letního času a může si tady vláda přesouvat čas jak chce. Tak období zimy nějak přežijou a potom to je pohoda. Až se na podzim bude zas měnit čas, tak budou holky obě pěkně protivné. Teď to je vpoho, protože tento čas jim vyhovuje.
 Stáňa * 


Re: Re: Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 20:09:54)
Ahoj Ilonko,
učí nás Katka Burešová. Před časem byla v Anglii, udělala si jedny z nejvyšších zkoušek, tuším, že se jmenují Professional´s (nebo tak nějak). Dřív dělala i kursy ve městě ale teď už pár měsíců pracuje u nás ve firmě a dostala podmínku, aby učila jen náš firemní kurs.
Má fakt docela dobrou úroveň a to mám s čím srovnat, protože až donedávna jsem jezdila vždy na čtyři dny v měsíci, 8.00-18.00 denně s polední pauzou, na obchodní angličtinu.
Marfo, nespíš už s Adélkou?
 Marfa, Adélka 02, Vendulka 05 


Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 20:27:24)
Ahojda,
Stáňo, ještě nespím. Adélka dnes usnula už v 18 hod. a já se pustila do žehlení, ale za chvilku půjdu za ní. Na cvíčo jdu a spěchat nebudu, tak na kafčo můžeme jít. Teda musím to ještě onámit tchýni, ale jak jí znám, tak bude ráda, že si užije aspoň pořádně Adélku.

Koukám, že se tu zase marodí, to je děs. Ještě, že to máme už za sebou. Venku je krásně a to by mě mrzelo sedět doma. Tak ať vás to brzo přejde.
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné odpoledne 

(29.3.2005 21:27:19)
Ilčo, tak to si teda Verunka moc neužívá :o( Jaké léky Vám dala doktorka na kašel a rýmu? A jaké jsi vytvořila přáníčko? Doufám, že se pochlubíš v albumu :o)

Dneska bylo krásně, ale foukal docela vítr. Lenička seděla v kočárku a koukala na děti, jak jezdí na tříkolkách. Nejraději by vyskočila za nima. Pak viděla psa a smála se na něho. Jak mi bylo před tím líto, že se moc nesměje, tak teď se pořádně rozchechtala a chechtá se na všechno a na každého.

Plavání nám zůstalo ve starém termínu, tedy v sobotu od 13 hod. Takže se tam Tačmude budeme vídat.

Stáňo a Marfo, zítra si pořádně zacvičte a pochutnejte si na kafíčku.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.