| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahojky

 Celkem 5 názorů.
 Mišpule a Domule 


Ahojky 

(28.3.2005 19:34:48)
Tak jsem v Globusu byla podruhý , grrrrrrrrrrrrr , poněvadž ta barva na zeď se mi nepozdávala a tak jsme jely pro jinou a nakonec obě dohromady smíchaly chci vidět co z toho vznikne což neuvidím hned tak , asi se to ukáže až ráno , no nic , koupelna měla být dnes hotová , ale bude až zítra , páč se teprve maluje a tak mýt budu až zítra a nebo dnes v noci , ale vzhledem k tomu že se musejí ještě přidělat různé věci tak ani nevím :-(
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Ahojky 

(28.3.2005 22:47:08)
Čauky!

Tak já dneska taky prala a prala, krásně to na balkóně schlo. V pátek asi odjedeme na pár týdnů k našim, tak potřebuju mít prázdný koš :o).

Naše milá Lenička už není krásné roztomilé dítko, ale pořádná dračice. Rozhodla se, že maminku už bude totálně ignorovat, takže zásadně neposlouchá a nedělá, co po ní chci. Poslední dobou čím dál častěji a nečekaně na mě útočí. Dneska mi hrábla do obličeje a zatnula ty svoje malé nehtíčky, no síla. A nebylo to při hře, že by to udělala z legrace. Grrrr! V noci mi od tří do pěti nespala a drbala si ekzém. Přes pyžamko se nikam nedostala, tak si rozškrábala obličej. Tam to nikdy moc neměla, ale díky tomu škrábání vypadá jako příšerně. Jako pirát. Nebo jako týrané dítě :o(((((. Nehledě na to, že se mi v noci chtělo stráááášně spát a chytala jsem nerva, když ona ne a ne usnout. A novinka posledních 3 dnů - před řvaním chytá hysterický záchvat. Tak krásně usínala, dala jsem ji do postýlky a v klidu odešla, většinou se otočila na bok a spala. A teď? Sotva ji položím, ječí jako šílená, dneska ji musel jít uspat taťka, už jsem na to neměla nervy. Ách jo :o((((. Chci zpátky svoji krásnou hodnou holčičku!!!!!!

Tak jsem se vám vypsala, ale ani mi o moc líp není, fakt mám hnusnou náladu. Pomóc, co mám dělat??? V takovém rozpoložení se mi ani k rodičům nechce...
 Vlasta+Klárka12/04 


Re: Ahojky 

(29.3.2005 5:46:56)
Krásné ráno, přejem.
Klárka spala od 9 do ted jen s jednou přestávkou. Za to já byla díky kašli každou chvilku vzhůru. Už se těším k dr., jsem zvědavá co mi poví.

Severko, tak co Lenička? Už je hodňoučká? Přeju aby byla.
 Vlasta+Klárka12/04 


Re: Re: Ahojky 

(29.3.2005 7:11:14)
Tak jsem tu zas, ještě jsme spaly. Volala jsem dr. mám přijet na 10h. a zaťukat, tak jsem ráda že nebudu muset čekat.

Klári, musim přes město, tak jestli jedeš do města písni prosím kde budeš, stavila bych se jen pro toho dudlika, ju? Dneska ani nepokecáme, nefunguje mi ICQ. Vždycky odešlu jednu zprávu a pak to zamrzne.
 Klára s Matějem 


Re: Re: Re: Ahojky 

(29.3.2005 8:23:29)
Přejeme krásné dobré ráno. Venku je zamračeno, ale vypadá to, že by mohlo trochu vykouknout. :o)

Jak jste zvládli Velikonoce? My byli v neděli u tchánovců na obídku. Včera jsme byli na obědě u našich, odpoledne jsme zahájily sezónu a opekli si buřtíka v krbu. Kulíšek byl celé odpoledne venku na vzduchu a pěkně se vyvětral :o)Jen už by nejradši chodil a nelíbilo se mu pořád sedět v kočárku, když mi jsme běhali po zahradě. V noci spal docela v pohodě až na to, že si chtěl od 4 do 5 hodin povídat :-/ Naštěstí potom ještě zabral a vstávali jsme před 7 hodinou.

Severko tobě přeju silný nervy a snad to leničku brzo pustí.

Míšo ty už tu koupelnu budeš mít brzo za sebou a potom to bude parádička uvidíš. :o)

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.