| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 8 názorů.
 Dana 
  • 

ahojky 

(26.3.2005 17:38:22)
Peti,taky přeji k tomu krásnému věku vše jen to nejlepší.

Přeji všem KRÁSNÉ VELIKONOCE.

Libuško,jsi šikulka,krásné kraslice.Vyhrála jsi?:-)

Hani,pokud by byl sraz 7.4,tak bych přijela až pozdě a kdoví jestli vůbec,(šéf se určitě vrátí se spoustou pro něj neodkladné práce),ale na mě nazáleží,důležité je aby termín vyhovoval většině.

Máme dnes opět pracovní sobotu.Radim ve snaze usnadnit mi uklízení po malování oblepil všechna futra páskou a při oddělávání se jaksi oddělal i nátěr,tak natíráme:-)
Zítra už ale frčíme pryč,budu nastavovat zadek(jako tady asi všechny)mrskáčům u mamky.


 Hanka 
  • 

Re: ahojky 

(26.3.2005 19:00:34)
Danuš,na mě taky nezáleží,přizpůsobím se:-))
Pa Hanka
 Sonča 29 
  • 

Re: Re: ahojky 

(26.3.2005 21:40:55)
Hani-nikdo neví,co a z čeho je v takovém stavu,já to také nechápu,to bezvědomí.Ona čekala dvojčata stejně jako já ,jedno potratila v 7tt,pak se přišlo na to ,že tam je ještě jedno a to potrácí také,měla mezi tím silný OHSS.Teď byla po stimulovaném-injekce- IUI s dárcem a asi zase se to chytlo,ale mezi tím ,jako tobě ,přišly výsledky z imuna a má velice silné protilátky ....a musí se ihned léčit a nedoporučují nic zatím podnikat,no,ale bylo pozdě,už měla po IUI,zase měla křeče a mírně zvedlé HCG,prý byly vidět 4dutinky,měla dost foliklů.Dnes napsal ten mažel,že doma měla křeče ,až přestala reagovat,volali RZS a je na JIP,on tomu nerozumí,co to je ,prý se neprobrala,vypadá jako Sněhurka a že dr.mluvil něco o pondělku podle růstu HCG.Prý ztratila hodně krve.Tak já nevím,jeslti je to také mimoděložní,nebo co.Vůbec tomu nerozumím a je mi z toho zle,chudinka holka.
S+2
 Sonča 29 
  • 

Re: Re: Re: ahojky 

(26.3.2005 21:45:53)
JO k tomu 4D UZ,tak to musela jít na sreening I.trimestru 10-13tt a tam se bere krev.Já to měla v FN na genetice-odběr krve + genetický 2D UZ a bylo to zadarmo.Ten za 500,- je jen genetický UZ s biometrií.JInak se tam asi platí i ta krev,proto 1400,- Pokud máš doporučení od gyndaře ,tak ve FN neplatíš nic,jen pokud chceš nahrávku na video ,tak 200,- +svou kazetu si doneseš.Ale ten skřivánek je soukromá luxusní klinika,tak je to jako Fer...
S+2
 Sonča 29  
  • 

Re: Re: Re: Re: ahojky 

(26.3.2005 21:47:34)
V tom za těch 500,- je to CD s tou nahrávkou,ale jen toho 4D UZ,ta biometrie tam není,kdežto ve FN máš na videu celý UZ a jednoho je to tak 10min.
 Hanka 
  • 

Re: Re: Re: Re: ahojky 

(26.3.2005 21:59:25)
To je teda hrozné s tou Luckou,to je mi jí,i manžela moc líto.To snad není možné,že doktoři s tím nic nedělají.Jestli krvácí.Přece,kdyby krvácela dovnitř/mimoděl./,tak ji hned berou na sál že?
To snad není možné,co musíme vše vytrpět.Já teda zatím nezažila zatím pořádně nic.Jen trochu..
Radši si ani nepředstavuju,co vše se může stát/OHHS,atd../.
Pak je člověk naštvaný na ty maminy,co k dítku přijdou,ani neví jak,a ještě si toho pořádně neváží/např.má švagrová-je taková netrpělivá,pořád se ptá,kdy už půjdem do IVF,a kdy se to podaří../..Takoví lidi nikdy nic takového nepochopí.
Hlavně,at se probere,a vše se zlepší.Je mi z toho na nic.I když ji neznám,tak je to hrůza,a je mi jí moc líto.

S tím 3D UZ jsem se jen chtěla ujistit/pro info kamarádce/,jestli ji neošidili..Ale je ted ve4,měsíci,a byla tam asi ve 3,měsíci,vč,té krve,takže to souhlasí.

Tak se moc všechny opatrujte,a už jen samé pozitivní zprávičky:-))

Zatím se mějte pa Hanka
 Sonča 29 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: ahojky 

(27.3.2005 20:15:29)
Hani-ta tvá švagrová je jedna také z těch,co si myslí,že jdeš na IVF a za měsíc jsi těhu a vše je OK,že???To je ta blbá veřejnost,to mě štvát bude celý život,včetně těch,kteří si dětí neváží.Dojal mě kámoš,mají malou asi 3měsíce,může jí zaplatit vakcíny na očkování bez vedlúčinků a ještě to dítě nejde na tolik očkování v tom prvním roce,ptž je jich více v jedné,stojí to 3tisíce,je z toho na prášky,o peníze zase tak moc u nich nejde,řekla jsem mu,co řeší 3tisíce,já jsem za kluky dala 50 000,- a ještě je nemám a nepočítám ty nervy a to vše kolem nepl.,ptž to se na peníze spočítat nedá,dítě mají jen jedno,tak nevím,co to tak komentuje,ať to říká někde jinde,také mě to bude štvát pořád,takoví sobci.To,že on utratí ty 3 tisíce za cigára a pivo každý měsíc,to už nevidí....
Neboj,čas letí a ty brzy zase budeš stimulovat a půjdeš na IUI¨a zase to vyjde,když to vyšlo jednou a zvlášť,když budeš zdravá.Držím palce,vydrž,už se to blíží.
S+2
 Hanka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ahojky 

(27.3.2005 23:47:59)
Ahojky Soni,všechno nejlepší k tvému pondělnímu svátku,hlavně hodně zdraví,štěstí a spokojenosti,at jsi s klučíkama v pořádku:-))

K té švagrové-taky jsem ji přesvědčovala o té vakcíně bez vedl.účinků.Ona se vyjádřila-pořád jen Michal,a já nic..Co dodat..A to je pořád něco.Mají ho jako živou panenku..


Tak se mějte,zatím pa :hanka

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.