| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Bílá sobota

 Celkem 5 názorů.
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Bílá sobota 

(26.3.2005 11:25:15)
Hezké skoropoledne! Tak jsme se s Lenkou zase krásně vyhajaly do půl desáté, to je parádička! K obědu zapékám brambory s kotletama na šlehačce, to bude dobrůtka :oP. Na odpoledne vyrobím ten raz dva čokodort, mňamky, mňamky. No, ale taky musím hodně moc uklízet, je to tu jak v cigánském lágru :o((((. Do toho furt Péťa otravuje, že už chce barvit vajíčka... nestíhám.

Tchýně mi včera dovezla dvě plata vajec, to snad půjdu rozdávat na ulici, jinak nevím co s tím :o(((. Škoda, že nejste někdo blíž, dala bych vám zadara bílá vajíčka.

Všem, kdo odjíždíte užít prodloužený víkend přeji hezké počasí a krásně si to užijte. U nás je mlhavo, ale kupodivu docela teplo, v noci sprchlo, ale je tak smutně šedivo... Aspoň ten zlatý déšť ve váze už rozkvétá :o).
 Alík 


Re: Bílá sobota 

(26.3.2005 14:26:11)
Tak já bych ráda všem popřála Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku!Teď odjíždíme na výlet do přírody, takže se tu objevím až po svátcích:o) Takže taky přeju všem hezký prodloužený víkend!
 rain 


Re: Re: Bílá sobota 

(26.3.2005 14:50:25)
Ahoj!

Janni, přesně ty jsem myslela :o)))) Tak to jsem ráda, že jsou ozkoušený a dobrý, už se na ně těším.
Točit s kolem jsem nikdy snad ani nezkoušela, tak ti ani žádnej fígl poradit nemůžu. Ale prý se tak dobře hubne v pase, tak si ho třeba taky koupím, až se s tím naučíte a fígl vymyslíte :o)
A hezký výlet a velikonoce přeju!

Li, pekla jsi v pekárně? Podle jakého receptu? Taky tady po mně něco takového louděj, tak třeba kdyby to bylo rychlé a snadné, tak bych se dala přemluvit :o)

Sev, pěkné, to jsi byla u Majky, ne?

Tak jsem si myslela, že letos umyju okna až po velikonocích, ale ráno malinko sprchlo a jak jsou ta okna šikmá a je na nich hned prach z hlavní, tak jelikož spadlo jen pár kapek, tak se to samo neumylo, ale vynikl ten prach a vypadá to hrozně, tak jdu na to :o( No nic, aspoň budu mít už pokoj.

Alíku, hezký výlet do přírody a taky si ty svátky s rodinkou pěkně užijte!
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Re: Re: Bílá sobota 

(26.3.2005 15:00:48)
Já na velký úklid prdím. Umyla a schovala jsem zimní boty, teď peru kombinézy (bundy ještě venku nechám), ráno jsem vysála, měla bych vytřít byt a vydrbat koupelnu. Jinak žádná křeč. Do pečení beránka se mi teda vůůůbec nechce.

Náladu mám dneska fakt hnusnou (PMS pracuje na plné pecky :o((( ), ještě, že se aspoň hrabe ven sluníčko, třeba mi ji vylepší.

Kdo odjíždíte do přírody, závidím a všem přeji, ať si svátky jara krásně užijí po svém!Rain, jo, jo, byla jsem u Máji. Chodíš na její stránky? No ona se tam jen mihla, lektorovala to jiná paní.

Jana se včera neukázala, tak chudáček musí vytrpět čekání až do úterka. Už se na ni těším, všechny vás pozdravuje!
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Re: Re: Re: Bílá sobota 

(26.3.2005 17:24:16)
Tak beránek se nepovedl, nenaběhlo těsto až do uší :o((((. Bůůůůůů! No co, ukazovat ho nikde nebudu a rychle ho sníme, nejlépe od hlavy :oP.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.