| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dcera odjela na školku v přírodě

 Celkem 20 názorů.
 Harmala 


Téma: Dcera odjela na školku v přírodě 

(24.4.2018 9:14:53)
Nějak se těžko srovnávám s tím, že mi vyrostla😓jak jste to dávaly Vy?Já u autobusů bulela(až odjeli) 😂
 Harmala 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 9:16:06)
Školku, samozrejme:-):-)
 Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 9:47:39)
neboj, to přejde :-)
pamatuju si, když jsme takhle stávali u těch autobusů školek v přírodě, jak po odjezdu rodiče pofrkávali, zatlačovali slzičky... dneska, když vyprovázíme děti na školy v přírodě, nezřídka po odjezdu autobusů rodiče oslavně halekají a slzičky byly nahrazeny radostnými placáky a výkřiky o svobodě ~t~
 K_at 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 9:52:55)
No jasne! Bylo to dojemne.
 Janinka a dvě princezny 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 10:10:59)
tak já mám holku už ve 3. třídě, a odjíždějí za 14 dní. Menší mám domluvenou dát k babičce a těším se jak malá holka. Takové volno by nám totiž vyšlo poprvé. Babička totiž obě holky naráz nehlídá. Zároveň se klepu, že některá z nich nedopadne a onemocní - to se u nás totiž stává pravidelně. Nicméně mám již lístky do divadla, rezervaci v baru a voucher na masáž a kosmetiku. To vše společně s manželem. Hodlám si každý den z těch tří volných odpoledne po práci užívat to co jindy nemůžu, protože musím domů dělat úkoly a večeři atd. Ale loni jsem u autobusu bulela taky.
 *Owls* 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 12:20:31)
Já to nedala vůbec. Na Školku v přírodě nejela. Ona po tom ani netoužila. Ptala jsem se jí. Mě stačilo, když odjížděla ve 2tř. na ŠvP. Nebrečela jsem u autobusu, ale ten týden "volna" jsem si vůbec neužila. Teď je v 6tř., na ŠvP se vyloženě těší. Já mám za ní radost, ale opět žádné nadšení, že bude "v Čudu"~;)
 TaJ 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 12:38:58)
Syn se školkou nebyl, nabízela jsem mu to, ale nechtěl... byl až ve škole, ale pocity jsem měla podobné, bylo to poprvé, co jel na víc dní pryč, předtím strávil mimo domov jen jednu jedinou noc, když měli přespání ve školce:-)....a dojatá jsem u autobusu i teď, když už byl asi třikrát a ještě na výpravě se skautem, jak vleze do autobusu a začnou mávat, tak to na mě přijde...a když vidíme v dálce autobus, jak přijíždějí a pak z něj vyskakují nadšení ven, tak taky:-)
 Vranice 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 12:48:54)
Naše paní učitelky ve školce byly rozumné a odjezdy na školku v přírodě probíhaly bez dojáků u autobusu. Děti ráno přišly do školky i s kufry, rodiče se s nima rozloučili jako každé ráno. Pak si chvíli pohrály, po svačině šly do šatny a do autobusu, který je odvezl na ŠvP. Kufry mezitím naložil řidič a paní učitelky měly prostor děti motivovat, aby se těšily. Měly vše dobře vymyšlené a zorganizované, dětem vyprávěly o škole v přírodě několik týdnů, promítaly se fotky. Kdo přesto nechtěl, nejel, nebyl problém.
 Janinka a dvě princezny 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 12:56:24)
aha takže to vypadá, že jsem jediná, kdo se rád s dětmi na pár dní rozloučí ~f~
Opravdu vám nikdy "nevadí" že nemáte volné odpoledne, kdy si můžete dělat co chcete (sport, nákupy, koktejl s kamarádkami, relax, ...) aniž byste pak přišly domů a první co slyšíte je "já mám hlad" a první co řeknete je "máš hotové úkoly?"
Stýskat se mi asi taky bude, ale přiznám se, že se prostě těším na volný večer bez povinností
 TaJ 


Re: Holka odjela na školku v přírodě..  

(24.4.2018 13:02:10)
Janinko, ale to víš, že jsme taky rádi, že máme dítko na pár dní pryč a máme tu chvíli klid:-), to se s tím slzením u autobusu nijak nevylučuje:-), ale oni tedy jezdí vždycky jen od pondělí do pátku, což znamená, že v pondělí odjíždějí zpravidla dopoledne a v pátek po poledni už jsou zpátky, takže to uteče jako voda...ale jo, je to fajn, mít klidné odpoledne, nebo večer, bez toho věčného mamííí - podívej se na tohle...viděla jsi to?...potřebuju tohle a tamto...poradíš mi, já tomu nerozumím...kdy bude večeře...kdy půjdeme ven...můžu tohle nebo tamto? ~:-D
 Janinka a dvě princezny 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:10:48)
no už jsem se bála, že jsem jediná ~d~ omlouvá mě snad jen to, že máme děti 9 let a ještě jsme s mužem nebyli nikdy bez nich. Jo jedna nebo druhá chyběla, ale obě pryč nikdy nebyly, když nepočítám, že si odpo hrajou u sousedů. Tak proto se tak těším. Láká mě nepoznané. Třeba pak budu zklamaná a budu večer bulet do polštáře, že chci svoje holčičky ~n~
 TaJ 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:15:51)
Janinko, synovi bylo nedávno 10 a taky jsme sami bez něj ještě nikde nebyli...on sám byl zatím 3x na škole v přírodě a jednou na podzimkách se skautem, vždycky to bylo po-ne...poprvé jel na školu v přírodě ve 2.třídě, to mu bylo 7,5 :-) , do té doby nikde pryč bez nás nebyl...babičky máme obě v Praze, tak nějak nebylo kam a ani nám to vlastně nevadilo...ale teď už si těch pár dní docela užíváme, i když se na něj samozřejmě těšíme moc a myslíme na něj...
 *Owls* 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:20:09)
Janinko, když je na noc u babičky nebo u kamarádky, tak si to užívám naprosto festovně~R^~R^~R^ Ale víc nocí už opravdu dávám těžko. Jenomže já mám pouze jedno dítě. To je jiná situace.
 Vranice 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:37:10)
Určitě nejsi jediná, u nás na ZŠ se rodiče většinou těší na týden bez dětí, a někteří dokonce plánují společné akce, jak si to bez dětí užijí...
 Harmala 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 18:48:27)
Tak se hlásím s odstupem pár hodin~3~ dítko je předpokládám v pořádku a já si užila klidně odpoledne, byla jsem se podívat ke kamarádce na čerstvé miminko a večer s klidem odkracim s mužem na pivo. Mateřská krize zažehnána 🤣Ale dík za nazory😉
 Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:29:07)
janinko, svoje děti miluju, ale pár dní bez nich je pro mne vždycky neskutečný relax... a dokonce je znát i když se "zbavíme" jen jednoho, hned je o něco klidněji ~;)
nijak se za to nestydím, vždycky se na ně pak zase těším a mám radost, když se vrací ~s~

jinak osobně považuju za hrozně důležité trávit čas s mužem bez dětí, snažíme se, aby nám aspoň čas od času vyšla nějaká dovolená jen ve dvou, byť jen prodloužený víkend, zpočátku manželství a rodičovství jsme to nedělali a dneska vidím, že to byla velká chyba (ale je mi jasné, že ne pro každého je to reálné, že není snadné děti někam udat a ještě si to sám pro sebe ospravedlnit ~;))
 Pole levandulové 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 13:35:40)
Nemela jsem s tim nejmensi problem a kdyz prijela zpet, byla jsem na ni pysna, ze to zvladla, protoze byla od mimina na mne porad pricucla. U syna to same.
 Marika Letní 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 14:27:20)
To je zajímavé. Co já mám lidi okolo, tak jejich děti na školce v přírodě nebyly.

Já taky ve školce, když se ptali, tak řekla, že nemáme zájem. Připadá mi to prostě předčasné a zbytečné. Úplně stačí až škola v přírodě nebo tábor. A ani to není nutnost.
 Simeona+3 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(24.4.2018 14:38:39)
To ma kazde dite jinak. Dva nejstarsi se skolkou nebyli, nejmladsi chtela, tak jela a byla nadsena.

U nas neni odjezd jednoho z deti temer zadna zmena, mame 3 a ve stejny termin nejedou nikdy vsechny.
 Nisa 


Re: Holka odjela na školáků v přírodě..  

(26.4.2018 20:02:57)
Minulý týden se vrátila, v čerstvých pěti letech. Dala to s přehledem, ani nechtěla domů. Já teda hůř, poslední noc před odjezdem bych to nejraději zrušila, nechtěla jsem, aby byla pryč. Přijela jiná, starší, dospělejší a to to byly jen čtyři noci. Taky jí tam vypadl první zub. U autobuse se u nás nemávalo, to bych nedala. Děli jsme ráno dali do školky a oni je po svačince odvezli, totéž návrat, brali jsme si děti ve školce po obědě. Byli čtyři noci - pondělí až pátek. Malá to zvládla skvěle, ale ona miluje plavání a jeli do hotelu s bazénem a chodili plavat každý den, někdy dvakrát, takže to pro ní byl maximální tahák.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.