| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

MŠ Weberova, MŠ Klamovka, MŠ Pod Lipkami - Praha 5

 Celkem 5 názorů.
 REve 


Téma: MŠ Weberova, MŠ Klamovka, MŠ Pod Lipkami - Praha 5 

(4.4.2018 23:15:12)
Najde se tu někdo kdo má ideálně vlastní zkušenost s výše uvedenými školkami? Velmi mě zajímá MŠ Weberova, která byla dlouhodobě propadák, ale 1,5 roku má novou paní ředitelku, která udělala velké změny, kolektiv se hodně omladil...z DOD jsem měla dobrý pocit, ale historie mě "trochu" děsí.

Díky za reakce.
 Kristiána. 


Re: MŠ Weberova - MŠ Klamovka - MŠ Pod Lipkami Praha 5 

(5.4.2018 9:38:42)
Mám zkušenost s MŠ Pod Lipkami, ale už je 15 let stará. Pro moje děti to byla skvělá školka, dcera pak šla do 1. třídy do ZŠ Podbělohorská a syn na Drtinku. Klidná školka hodné učitelky, nic se nehrozilo. Všechny kroužky byly v MŠ, divadýlka jezdily do MŠ. Možná, že někomu nevyhovovala malá akčnost, ale já byla ráda za klid a pohodu. Pravda v tý době celá školka měla cca 30 dětí rozdělené maláče a velkáče, v každém oddělení 2 učitelky na cca 15 dětí.
 REve 


Re: MŠ Weberova - MŠ Klamovka - MŠ Pod Lipkami Praha 5 

(5.4.2018 10:29:32)
Děkuji za reakci, potřebovala bych nějakou aktuálnější. Všechno je to o učitelkách, paní ředitelka je tam prý sice dlouhé roky, ale co ostatní jsou v pohodě? Dětí je prý 28, ale to jsou takové střípky z toho co jsem posbírala, nikoho s osobní zkušeností neznám:-( V každém případě děkuji.
 Kristiána. 


Re: MŠ Weberova - MŠ Klamovka - MŠ Pod Lipkami Praha 5 

(5.4.2018 17:07:36)
Kamarádky syn chodil Pod Lipka před třemi lety a byli spokojený. Je to stále ta klidná školka a jak jsem psala nemusí vyhovovat ambicioznim rodičům. Děti zbytečně nikam neváhají, není tam tolik výletů jako v jiných MŠ, děti si tam hlavně hrají ať už uvnitř nebo venku. Vzhledem k tomu, že MŠ leží ve vilové čtvrti Hřebenka tak školka nenavštěvují děti nepřizpůsoblivých rodičů.
 Mia Iva 


Re: MŠ Weberova, MŠ Klamovka, MŠ Pod Lipkami - Praha 5 

(25.2.2021 13:19:14)
Mám vlastnú skúsenosť s Mš Weberová a maximálna spokojnosť. Riaditeľka je tam už dlhé roky a nikdy som nemala problém. Všetko sa dalo vykomunikovať. Je to už nejaký piatok, ale moje dieťa tam bolo spokojné. Učiteľky boli v pohode. Mali tam veľa krúžkov, chodili na výlety a dcérka na to dodnes spomína v dobrom. ~s~

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.