| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jednorázové pleny

 Celkem 4 názorů.
 Stáňa 
  • 

Jednorázové pleny 

(22.2.2000 15:09:58)
Chci upozornit ty, jejichž děti používají pleny, že v příloze zítřejší MFDnes (tj. ve středu 23. 2.) by měl vyjít test jednorázových plenkových kalhotek. Výsledky testů jsou dostupné i na internetu (www.idnes.cz/test).
 Radka, dvouletý syn, v dubnu další miminko 
  • 

Re: Jednorázové pleny 

(2.3.2000 21:30:53)
V tom testu MFD dopručovali mimo jiné pleny Rossmann. S tím bych tedy dost zásadně nesouhlasila. Možná se jim osvědčily u velkých batolat, ale pro miminka, jejichž jedinou stravou je mléko, jsou velmi nepraktické - jejich řídká kašovitá stolice je na oblečení /ať už dětském či vašem/ či povlečení dříve, než se nadějete.
Takže jakákoli úspora tím bere za své. Ale se značkou Fixies, která test vyhrála, jsem moc spokojená.
 Hanka, 2 dcery 3,5 roku a 5 týdnů 
  • 

Re: Re: Jednorázové pleny 

(22.3.2000 12:01:31)
Já jsem taky všemi deseti pro v MFD vítězné Fixies. Občas kupujeme i Pampers, ale mám pocit, že naše dítě ten krém spíš dráždí... Zkoušeli jsme Libero, ale musí se častěji přebalovat, takže finanční úspora je v tahu - a v noci by nevydržely, s Fixies v noci přebaluju jen co druhé kojení. U starší dcery jsme Fixies taky používali, spotřebovali jsme cca 4 denně. Teď u miminka je to tak 7-8 (přece jen je ještě malinké a kůže choulostivější, tak jsme opatrní). Co se týče kyčlí, před třemi lety nám u starší dcery ortoped v 6 týdnech přikázal široké balení a látkové pleny. Zoufale jsem se pokoušela 4 dny a dítě bylo v jednom tahu pročurané do dupaček(prostě jsem to neuměla zabalit). Tož jsem se zeptala naší paní doktorky, zda můžu dávat látkovou plenu přes jednorázovku. Řekla jistě, pokud se vám nezapaří - a nezapařila. Tak jsem zvědavá, co bude ortoped prohlašovat teď (třítýdenní prohlídku už máme za sebou, bylo vše O.K.).
 Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 
  • 

Re: Re: Re: Jednorázové pleny 

(22.3.2000 13:10:26)
Hanko,
Fixies jsou i podle mé zkušenosti nejlepší. S tím širokým balením jsem taky dávala látkovou plenu přes jednorázovku a kluk se mi nezapařil, i když je to červencové dítě.
Jo, jak to tak sleduju, asi jsi z Ostravy, já taky a na podzim se chystám znovu na mateřskou. S Jankem to bylo fajn, jen mi samotné doma bývalo občas smutno. Nestálo by zato zkusit to dát dohromady?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.