| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jednorázové pleny

 Celkem 4 názorů.
 Stáňa 
  • 

Jednorázové pleny 

(22.2.2000 15:09:58)
Chci upozornit ty, jejichž děti používají pleny, že v příloze zítřejší MFDnes (tj. ve středu 23. 2.) by měl vyjít test jednorázových plenkových kalhotek. Výsledky testů jsou dostupné i na internetu (www.idnes.cz/test).
 Radka, dvouletý syn, v dubnu další miminko 
  • 

Re: Jednorázové pleny 

(2.3.2000 21:30:53)
V tom testu MFD dopručovali mimo jiné pleny Rossmann. S tím bych tedy dost zásadně nesouhlasila. Možná se jim osvědčily u velkých batolat, ale pro miminka, jejichž jedinou stravou je mléko, jsou velmi nepraktické - jejich řídká kašovitá stolice je na oblečení /ať už dětském či vašem/ či povlečení dříve, než se nadějete.
Takže jakákoli úspora tím bere za své. Ale se značkou Fixies, která test vyhrála, jsem moc spokojená.
 Hanka, 2 dcery 3,5 roku a 5 týdnů 
  • 

Re: Re: Jednorázové pleny 

(22.3.2000 12:01:31)
Já jsem taky všemi deseti pro v MFD vítězné Fixies. Občas kupujeme i Pampers, ale mám pocit, že naše dítě ten krém spíš dráždí... Zkoušeli jsme Libero, ale musí se častěji přebalovat, takže finanční úspora je v tahu - a v noci by nevydržely, s Fixies v noci přebaluju jen co druhé kojení. U starší dcery jsme Fixies taky používali, spotřebovali jsme cca 4 denně. Teď u miminka je to tak 7-8 (přece jen je ještě malinké a kůže choulostivější, tak jsme opatrní). Co se týče kyčlí, před třemi lety nám u starší dcery ortoped v 6 týdnech přikázal široké balení a látkové pleny. Zoufale jsem se pokoušela 4 dny a dítě bylo v jednom tahu pročurané do dupaček(prostě jsem to neuměla zabalit). Tož jsem se zeptala naší paní doktorky, zda můžu dávat látkovou plenu přes jednorázovku. Řekla jistě, pokud se vám nezapaří - a nezapařila. Tak jsem zvědavá, co bude ortoped prohlašovat teď (třítýdenní prohlídku už máme za sebou, bylo vše O.K.).
 Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 
  • 

Re: Re: Re: Jednorázové pleny 

(22.3.2000 13:10:26)
Hanko,
Fixies jsou i podle mé zkušenosti nejlepší. S tím širokým balením jsem taky dávala látkovou plenu přes jednorázovku a kluk se mi nezapařil, i když je to červencové dítě.
Jo, jak to tak sleduju, asi jsi z Ostravy, já taky a na podzim se chystám znovu na mateřskou. S Jankem to bylo fajn, jen mi samotné doma bývalo občas smutno. Nestálo by zato zkusit to dát dohromady?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.