| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

MC v Liberci

 Celkem 1 názorů.
 Daniela 
  • 

MC v Liberci 

(15.3.2001 19:07:28)
Milé maminky z Liberce,

před několika týdny jsme informovali o nově vznikajícím Mateřském centru v Liberci a dnes máme několik dalších informací. Jedná se o aktivitu Českobratrské církve evangelické, která dostala od Magistrátu objekt jako částečnou náhradu za zbořený kostel v dobách socialismu. Tento dům je situován na Malém náměstí za parkovištěm, tedy skutečně v centru města.

Církev chce tento objekt využívat pro sociální účely a protože Liberec potřebuje MC, bylo rozhodování snadné. K dispozici bude v přízemí zejména velká místnost, sociální zařízení a kuchyňský koutek - prostory jsou v této chvíli již vyklizeny a vymalovány. Zahájení činnosti se předpokládá již v dubnu, podle zájmu maminek.

Podmínky provozu včetně poplatků budou obdobné, jako v jiných MC - hodně tedy bude záležet na maminkách samotných. Koordinátorkou bude (alespoň v počátku, než se utvoří "pevné jádro" z maminek samotných) paní Marta Binková, jakékoliv dotazy a ohlasy směrujte nyní zatím na adresu:

Pavel a Daniela Akrmanovi
akrmans@volny.cz


Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.