| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Útvar na krku

 Celkem 3 názorů.
 kikina80 


Téma: Útvar na krku  

(18.9.2015 16:59:27)
Chtěla bych se zeptat, dnes náhodně jsem si nahmatala útvar, tvaru malého vejce, tak 3cm veliký, je to tuhé a nebolí. Je to na pravé straně od té trubice,spíše dole. Napadla mě štítná žláza, ale nevím kde se přesně nachází???
 Jitule+2 


Re: Útvar na krku  

(18.9.2015 20:37:43)
Dceři 13 let jsem nahmatala taky takovou bulku.Okamžitě jsme byli posláni do FN Plzeň,jelikož jsme z malého města.Byl to útvar na štítné žláze.Do 10 dní jí byla udělána punkce, ale kvůli nejistému výsledku, se čekalo až na operaci,jestli vzít celou nebo jen půlku štítky, operovali jí asi za 3 týdny po punkci .Naštěstí to bylo nezhoubné a zapouzdřené, tak vzali jen pravou půlku. No a nyní je cca měsíc po operaci, bere léky a je ok, ikdyž to byla už 14 po operaci.Tak at to dobře dopadne.
 Jitule+2 


Re: Útvar na krku  

(19.9.2015 8:56:39)
kdoto my jdem poprvé po operaci teď na kontrolu, tak snad to bude ok.holka hraje závodně lední hokej, začala už 14 dní po operaci hrát, no nesměla podle doktorky 2 měsíce hrát, jenže kdo jí měl udržet doma, tak věřím , že to bude dobré.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.