| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kurz plavání pro pětiletého v Praze

 Celkem 12 názorů.
 Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 


Téma: Kurz plavání pro pětiletého v Praze 

(18.8.2015 15:19:14)
Ahojky,
nemáte někdo tip na plavání pro pětileťáka v Praze - ideálně Praha 6, 5, ale i jinde. A nejlépe o víkendu nebo později odpoledne nebo k večeru. Myslela jsem, že budeme chodit do Juklíka, ale ti mají jen navazující kurzy pro děti, které už chodí dlouho. :-(
Moc díky!!!
 Epepe 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 15:48:04)
Navazující kurzy mají skoro všude, ale slyšela jsem chválu jak na Strahov, tak na Pyramidu.
Na Strahov bych dítě nedala, mně ten bazén vždycky přišel trochu nechutný, ale speciálně ta Pyramida je prý dobrá.
My chodíme do Juklíku a jsme spokojení. Řekla bych, že kvalita odpovídá ceně. Nicméně, syn tam začal chodit jako začátečník ve 4 letech, oni to neradi dělají, ale když je dostatečně otravuješ, tak to jde.
 Epepe 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 15:57:52)
Jo, a ještě je Bublinka v Šárce.
 Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 16:10:09)
Díky, na tu Bublinku jsem teď koukala, já myslela, že to je jen pro batolata, ale zkusím tam zavolat. My chodili do Juklíku asi v roce a myslela jsem, že teď to půjde zařadit se do starších začátečníků, ale odpálkovali mne, tak zkusím ještě zaprudit. :-) V Pyramidě jsem objevila, že plave jakási "Šipka", ale hrozně brzy odpoledne. Budu pátrat dál. ~;)
 ALL 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 16:22:15)
Hele, ale pětileťáci v Juklíku už jsou fakt jinde, už se nějakou dobu učí opravdu plavat konkrétní styly. To bude mít syn lepší, když bude mezi dětmi, které jsou na tom podobně, ne?
 Epepe 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 22:35:44)
To by nechodil s pětiletými. Můj syn chodil s tříletými. Sice musel absolvovat "Spadla lžička do kafíčka", atd., ale jeho to nijak neuráželo.

Jinak, Sarimano, nevím, na co jsi se koukala, ale Šipka je rozhodně později odpoledne než Juklík. Mně konkrétně nabídli v Juklíku termíny od tří, v Šipce je to od půl páté.
 Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(19.8.2015 11:06:01)
Holky, díky moc!
Pulec je obsazený, Lavoda také, Šipka je sice v pozdějších hodinách, ale když člověk dělá do 17 hod., je to také neproveditelné. Skouknu Betynku a dost se mi líbí Táborská, zkusím to nějak vymyslet s časem. :-)
 DaVinci 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 16:20:40)
Syn chodil do Betynky, plaval v ZŠ Weberova v Motole. Moc se s dětma nemazlej, ale mě ten přístup vyhovoval.
 Alena 
  • 

Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 17:13:08)
Strahov (pan Simacek) je vynikajici, priznam se, ze nechapu, co by melo byt na tomto bazenu nechutneho, je proste jen starsi. Pak neni spatna http://www.plavani-taborska.cz/ v Butovicich je podobna stylem jako Betynka (weberka, Butovice), je to spartanstejsi styl vyuky, ale deti plavou dobre a byly spokojene. Bublinka je podle me pro tak velke deti k nicemu (kdyz pominu tu dle me predrazenou cenu) - proc strakat petileteho do sedmimetroveho bazenu s takto teplou vodou, v tom se neda ani plavat a misto prinosneho otuzovani akorat schoulostivi.
 Epepe 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 22:36:43)
Osobní dojem, nic víc. Strahov ve mně prostě nebudí sympatie.
 Pole levandulové 


Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 21:18:27)
Plavecky klub Pulec v Radlicich. Maji tam deti rozdelene nejen dle veku, ale i dle schopnosti, tj poloplavci, plavci atd. Voda cista, vyuka kvalitni, plavaly mi tam obe deti.Pripadne lze i individualky, kdyby potreboval neco dohnat, nez se zaradi do skupinky.
 Festina 
  • 

Re: Kurz plavání pro pětiletého v Praze? 

(18.8.2015 23:48:04)
Doporučuju plaveckou školu Lavoda. Plaveme s nimi už drahně let (od narození až po aktuálních 12 let nejstarší dcery), plavou od miminek po puberťáky, na vícero místech v Praze. Laskavé a zkušené plavačky plavou s dětmi s láskou a přitom profesionálně. S takhle starým neplavcem ve skupině si poradí.
Jedno z mých dětí tam přišlo ve 3,5 letech s panickou hrůzou z vody (včetně mytí doma, šilel i ve vaně), pár lekcí jsme byli spolu ve vodě, držel se mě křečovitě kolem krku a jen se díval, a houpala jsem ho. Nyní po roce je ve vodě jak doma, potápí se, snaží se plavat kraul, prostě obrovská změna.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.