| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Výlet do Prahy

 Celkem 3 názorů.
 Petra (2 děti) 
  • 

Výlet do Prahy 

(13.3.2001 21:24:26)
Ve čtvrtek se Ti moji chlapi chystají na výlet do Prahy. Poradí někdo, co ukázat našemu čtyřletému - technicky založenému - klučinovi? Národně technické muzeum bylo na programu už minule...
Díky za tipy.
Petra
 sally, vdaná, bezdětná 
  • 

Re: Výlet do Prahy 

(14.3.2001 0:27:01)
co třeba letiště? z metra hradčanská tam jede městský autobus (tuším, že je to číslo 191) - naši to s námi také absolvovali, když jsme byly malé (dvě holky!!!) starutující letadla se nám moc líbila!
 Šárka, syn skoro 10 
  • 

Re: Výlet do Prahy 

(14.3.2001 8:45:25)
Petro,
to letiště je skvělý nápad, mému synovi se tam taky moc líbilo (byli jsme tam, když mu bylo asi 3,5) - jede se tam autobusem ze stanice metra Dejvická. Jen pozor, možná jej napadne, že by se taky chtěl v letadle svézt, a pak abyste začali šetřit na leteckou dovolenou!
Kdyby jeli v sobotu nebo v neděli, doporučila bych Muzeum tramvají (ve střešovické vozovně).
I když je Tvůj klučina technicky založený, myslím, že by se mu líbilo i v zoologické, zejména u ledních medvědů, které lze pozorovat i při jejich plavání (hladina jejich jezírka je asi 3/4 metru nad úrovní cesty za skleněnou stěnou, takže vidíš pod hladinu) - my jsme se jednou s mým synem ani nikam jinam v zoo nedostali, strávili jsme dvě hodiny!!! právě u ledních medvědů.
A co výlet na Petřín lanovkou? A tam do zrcadlového bludiště a na rozhlednu? Tento výlet měl u nás velký úspěch a při několika mých služebních cestách do Prahy (na nichž mne David do 2 let doprovázel) jsme jej museli opakovat.
Přeju hezký výlet a dej vědět, co Tvoji "kluci" podnikli.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.