| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Barvení vlasů 3x za týden

 Celkem 8 názorů.
 ozakova 


Téma: Barvení vlasů 3x za týden 

(27.4.2014 18:27:58)
Prosim o radu.Zesvetlila jsem si nadvakrat (2dny za sebou) vlasy par pramenu odbarvovacem pak treti den se mi to zdal sok tak jsem to ztmavila na stredni hnedou. Naposledy jsem se barvila pred par lety ale ted 3x v tydu obarvovala vlasy.Nezacnou mi padat? Barvy byli od Palette.
 ozakova 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 18:30:20)
Oprava: barvy byly. Vysledek je ok ale nevim jaky nasledek muze pro vlasy takto casty obarveni byt
 Annie01 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 18:52:45)
Vlasy leccos ustojí. Pokud nepadaly bezprostredne po "zakroku", tak bych se vysloveny katastrofy (hlava jako koleno) nebala.
 ozakova 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 19:05:16)
Ne,po etapach barveni ok,nakonec mam i na potreti barvu jakou chci,ale myslela jsem,aby kvuli tomu casem nezacaly padat, snad ne,prebarvovala jsem na trikrat Priste lepsi kadernik ktery odhadne lepe odstin:(
 perko 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 19:56:22)
Neboj,nezačnou Ti padat.Asi budou narušené,udělej si nějaký zábal.
 Škopková 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 20:55:51)
Podle mě to vlasy přežijí. Já si barvím vlasy sama odjakživa, ale barvy (používám jen Palette) mi chytají víc a výsledkem je mnohem tmavší odstín barvy než je uveden na obrázku. Asi mám vlasy poškozené, nevím, tak proto to asi. A 2x v životě se mi stalo, že jsem to místo hnědé měla černé a nechtěla jsem to tak. Tak jsem druhý den koupila odbarvovač a novou barvu. Tu jsem nanesla 3. den na vlasy. Měla jsem hrozný strach, že mi vypadají, ale byly OK.
 Girili 


Re: Barveni 3x za tyden 

(27.4.2014 23:49:35)
To resis brzy. ~t~ Uvidis. Kazde vlasy budou reagovat jinak. Take jsem udelala jednou takovy experiment. Nepadaly, ale kvalita byla priserna. Tesila jsem se, az odrostou.
 panpan 


Re: Barveni 3x za tyden 

(29.4.2014 12:13:24)
To znám! Já jsem se sanžila zbavit černé a být blond :). Na příšerné vlasy mi pomohl brazilský keratin, nic jiného nezafungovalo....

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.