| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Grilovací pánev

 Celkem 5 názorů.
 Zobak 


Téma: Grilovací pánev 

(3.2.2013 12:03:43)
Má cenu si kupovat grilovací pánev?

V létě grilujeme teda venku, to ano. Ale přes zimu v troubě,ale nechce se mi zbytečně kvůli tomu zapínat trouba, přece jen kvůli dvěma plátkům masa rozpálit troubu na 200 stupŇů ~d~. Tak jsem si říkala,že bych si pořídila grilovací pánev.

Jakou máte a používáte nebo leží ve skříňce?
 sylvaina 


Re: Grilovací pánev 

(3.2.2013 12:14:44)
Mäm nĕjakou levnou z Lidlu a používám celkem často. Ta dietnĕjší úprava nám vyhovuje.
 Zobak 


Re: Grilovací pánev 

(3.2.2013 12:20:28)
a jak upravuješ maso, zeleninu?
 sylvaina 


Re: Grilovací pánev 

(3.2.2013 12:52:54)
Já se s tím zas až tak nepatlám, kořením podle momentální nálady a na zimní domácí úpravu ani nijak zvlášť nenakládám. Holt je to jenom nádobí a ne velká akce, jako když griluješ venku v létě.
 :-) zaregistrovaná 


Re: Grilovací pánev 

(3.2.2013 12:17:10)
mám, používám, dělám na tom i grilovanou zeleninu, nejvíc spokojená jsem s tou, kterou prodávali v Tescu, v rámci té akce "body".

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.