| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pupečník

 Celkem 2 názorů.
 Mirek 
  • 

Pupečník 

(14.2.2000 12:00:24)
U přítelkyně ve 37.týdnu lékař na ultrazvuku zjistil dvakrát obtočený pupečník kolem krku a nedoporučil přirozený porod /CAP/. Máte někdo podobné zkušenosti?
 Radka, dcery 10 a 2 roky 
  • 

Re: Pupečník 

(27.3.2000 1:07:07)
Máte štěstí, že lékař vůbec zjistil, že má pupečník kolem krku. Alespoň si budou maminky více všímat.
Při posledním těhotenství, asi tak v posledním měsíci, jsem si všimla, že mi slábnou pohyby. Jelikož předchozí těhotenství skončilo ve 20. týdnu, měla jsem příšerný strach a tak jsem soustavně otravovala lékaře. Dosáhla jsem toho, že mi dělali ultrazvukové vyšetření každý týden. Stále mi tvrdili, že je to normální, že má dítě už málo místa a proto se tolik nehýbe. Až v porodnici mi poradila sestřička, že pokud mám pocit, že se dítě nehýbe, když ležím v určité poloze, ať si do této polohy v žádném případě nelehám. Bylo to znát. Nebudu Vás zde strašit, co se dělo před a během porodu. Když však miminko přišlo na svět teprve zjistili, že má 4x obtočený pupečník kolem krku a ještě kolem zápěstí. Dcera to přežila a je v naprostém pořádku.
Držím Vám palce a nestyďte se nutit lékaře k většímu zájmu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.