| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

noční buzení

 Celkem 9 názorů.
 Lenka,Matyáš pátýměsíc 
  • 

noční buzení 

(21.2.2001 20:41:29)
Ahoj,
dnes jsem se konečně připojila na internet a moc mě potěšilo, že nejenom náš Matýsek se budí po 1-3 hodinách. Už to u nás vypadá tak, že chodím spát ve 21 hodin, abych to zvládla.
Předevčírem jsem začala s "odvykací kůrou", kterou mi poradila doktorka. Řekla, že když to neudělám, bude se mi takhle budit nejméně do jednoho roku. To opravdu nechci, protože takhle jsem byla už odpoledne tak unavená, že mě dalo moc práce si s Matýskem hrát. První noc Matýsek pofňukával, když jsem ho místo jídla hladila hodinu a čtvrt a včera 40 minut, ale už měl delší intervaly. Myslím si,že na tom opravdu něco je (předtím jsem si myslela, že má hlad) a že ten hlad nemá a chce být jen s někým. Dali jsme postýlku těsně vedle naší postele, manžela jsem odstěhovala do vedlejší místnosti a hladím ho na hrudičce. Chvíli kníká, vrní, pak pláče, pak řve, pak zase kníká a nakonec usne.Najíst jsem mu dala vždy až kolem 4té ráno. Po sedmé ráno se probudil a krásně se na mě smál, takže mě má snad pořád rád.
Lenka
 Helča 26+Magdalenka 7 měsíců 
  • 

Re: noční buzení 

(25.2.2001 8:08:01)
Milá Lenko,
přesvědčila jsi mne a tak ti oznamuju, že ode dneška začneme stejně jako vy odstraňovat noční buzení. Chytré knihy říkají, že to trvá tak týden a tak si to manžel pošupajdí do obýváku a my budeme hladit a konejšit. Chodím už jako mrtvola, přeci jen 7 měsíců být buzena po 2-3 hodinách a navíc vstávat s holčičkou, když se probudí táta a jde do práce ( 6-7 hodin!!) tak na to už nemám. Přeju hodně štěstí a napíšu, jak jsme dopadly.
Ahoj HaM
 Katka + Matěj 8 měs. 
  • 

Re: Re: noční buzení 

(26.2.2001 20:51:34)
Ahoj Helčo,
jdu do toho s tebou!
Matěj mi spí tak do 1 h a pak se budí po 2 hodinách. A poslední týden k tomu přidal vstávání v 6:30. Tak uvidím, buď mě tento týden úplně položí a nebo nám nastanou lepší časy.
 Helča s Májou 
  • 

Re: Re: noční buzení - pro KATKU 

(27.2.2001 21:24:32)
Katko, napiš svůj mail, nebudeme tady plácat misto našimi nočními boji. Ráda si na tohle téma podiskutuju. Zatím nám to jde,ale máme za sebou jen dvě noci, dnes a zítra krmím v noci naposled, snižujeme množství mlíčka a pak už nic, jen čajík. To bude tóčo!
Ahojky Helča
 Leona, Valérie 4 měsíce 
  • 

Re: noční buzení 

(28.2.2001 13:29:53)
Ahoj holky,

zajímaly by mne Vaše další zkušenosti s touto "kůrou". Take v noci staváme po 1 - 3 hodinach a poslední týden Valinka vyžaduje i ve dne uspávání u prsu. Díky za zpravu případně i na email.

Leona
 Lenka, Matýsek - skoro pět m. 
  • 

Re: Re: noční buzení 

(28.2.2001 22:19:51)
Ahoj,
tak už více jak týden probíhá naše odnaučování. Musím říci, že dnes se chystám do postele a jsem napjatá. V chytrých knihách se píše, že to trvá týden a je pravda, že 7mý den se Matýsek vzbudil jenom 1x!! kolem čtvrté hodiny. Jenomže včera se budil pořád a pořád plakal a my nevíme proč. Znáte to, teplotu neměl,pokakaný nebyl, zima ani vedro mu snad být také nemohlo...prostě nevím. Přes den 2x kakal, tak doufám, že to bylo ono.
Nevím ale, jak dlouhou může mít takhle malé dítě mezeru bez jídla a tak mu kolem čtvrté ráno napapat dávám. Říkám si, že když jedl naposled v 19,30, tak že je to skoro 8 hodin bez jídla. V tomhle bych asi potřebovala poradit. Už se těším, až napíšete, jak Vám to jde. Pokud máte nějaké nové nápady nebo zkušenosti, tak se o ně podělte.
Mějte se hezky
Lenka
 Lucka, Lukáš 2 roky, Máša 4 měsíce 
  • 

Re: Re: Re: noční buzení 

(28.2.2001 22:45:07)
Asi bych neměla přispívat do této diskuze neboť mám nočně spavé dítě. Ale k otázce jak dlouho vydrží bez jídla. Včera šla spát ve 20:30 a probudila se a tedy jedla v 7:15, takže temer 11 hodin.
Ovšem za cenu, že přes den spíme dopoledne na procházce 1,5 hodiny a pak už mažeme domů, protože se v kočárku nudí. Odpoledne jednou 30 minut doma a jednou 30 minut na procházce a pak řev, že v kočárku už nebude.
Radu jak na noční spaní nemám. Již od počátku měla Mášenka tendence spíše spát v noci.
Přeji aby se Vám to také zdařilo, možná utěšení jednou určitě bude v noci spát.
 Lída, syn 21m 
  • 

Re: Re: Re: Re: noční buzení 

(28.2.2001 23:53:35)
Ahoj Lucko,
gratujuju k Máše! Zdá se mi to, nebo jsi tu opravdu celé 4 měsíce nebyla? A cos dělala? :-)
Škoda, že nemáš radu jak na noční buzení. Hodila by se mi, přestože ten náš kluk už mimino není.
L.
 Helča s Majdou 
  • 

Re: Re: Re: noční buzení - Pro ostatní spolubojovnice 

(1.3.2001 6:46:30)
Holky,
už 4 noci snižujeme množství mlíčka a je fakt, že se malá budí kolem půlnoci a pak začala až kolem 4 ráno. Tedy úspěch, už " jen " 2x za noc. Ovšem dnes nás čeká zátěžovka, první noc bez krmení a tak dnešní noc bude zlomová, uvidíme. Napíšu jak to dopadlo. Mějte se krásně a nočnímu nekojení zdar!!
PS. Jak to jde u Vás???

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.