| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Už jsme doma !!!

 Celkem 3 názorů.
 BlankaSi 


Už jsme doma !!! 

(15.6.2012 16:57:04)
Tak se to nakonec povedlo i bez vyvolávadla :-) Dne 10.6.2012 ve 20:27 se nám ve FN Motol narodila holčička Adélka. Trochu nás potrápila novorozenecká žloutenka, takže jsme si pobyly v nemocnici o den déle, ale dnes nás pustili domů.

Všem čerstvým rodičům posílám gratulace, čekatelkám a jejich bříškům krásný start do života.
 Carlin 


Re: Už jsme doma !!! 

(15.6.2012 19:27:58)
Blanko gratulujeme!!!

Holky, vy které už máte dětičky doma - jak často kojíte? A jak dlouho. Naše Violka by byla nejradši na prsu non-stop, tak jí vždy po 15 minutách musím vypáčit. A stejně už za hodinku řve a hledá tlamičkou. Dávám jí nejdřív po dvou hodinách, ale nevím, jestli to dělám správně.
 BlankaSi 


Re: Už jsme doma !!! 

(15.6.2012 20:01:00)
Po zkušenostech s Andrejkou kojím tak, jak si malá řekne, přes den cca každé 2,5 - 3,5 hodiny + 1 - 2x za noc.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.