| X E N A | 
 |
(26.9.2011 14:42:35) Úplně stejné to není. Poměry složení jsou krapet jiný. Nicméně, pokud se mi tady daří shánět Nutrák za 250,-Kč za kus, nevidím důvod, proč kupovat Bebilon.
|
| Adéla:) | 
 |
(26.9.2011 14:46:16) hm to máš dobrý tady opravdu za 250,- neseženu. Všude za 340,-
|
| X E N A | 
 |
(26.9.2011 14:49:23) Musíš samozřejmě na netu, ale i v krámech jsou někdy akce. Já teda kupuju pouze na netu. Už se mi poštěstilo sehnat dokonce i za 220,-Kč. Ty ceny jsou už samozřejmě vč. poštovného, beru vždy tak 4 a víc kusů, aby se to vyplatilo.
Už tady nějaké diskuze byly ohledně tohodle, najdi si to. Některé tam psaly, že děti měly střevní potíže, prostě jim nesednul. Ale to někomu nesedne zrovna tak Nutrák.
Kup si ze začátku jen jednu krabici a vyzkoušej.
|
|
|
| Analpa | 
 |
(26.9.2011 14:46:34) A kde seženeš Nutrilon za 250,-/ks ?
|
| X E N A | 
 |
(26.9.2011 14:50:40) Aukro, bazos apod. Vždy když dochází, tak to všude projedu a vždycky něco najdu a koupím. Přes 260 za kus nikdy neberu.
|
|
|
|