| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Počůrávání v pozdějším věku

 Celkem 2 názorů.
 maminka 
  • 

Počůrávání v pozdějším věku 

(29.1.2001 19:45:00)
Když si přečtu všechny příspěvky mám dojem, že se všichni snaží za každou cenu svoje dítě přesvědčit o nevhodnosti plen. Určitě nošení plen není asi to nejvhodnější řešení. Ale co dělat, když se mi dcera stále počurává v sedmi letech. Z Německa jsem jí přivezla několik klasických igelitových kalhot pro větší děti. Tam jsou tyto kalhoty jsou naprostou samozřejmostí.
Jsou k dostání v každém zdravotnickém obchodu. Dávám jí každý večer tři dětské osušky a igelitové kalhoty. Ráno je vše mokré, ale postel a pyžamo
ne. To je pro nást to nejdůležitější. Raději peru každý den několik plenek, než kompletní povlečení na celou postel. Má přítelkyně v SRN má dokonce
desetiletého syna, který stále dostává na noc plenky. V SRN je nošení plen i pro starší děti celkem běžná záležitost. A nikdo se tam nad tím nepohoršuje.
Děti s tím skončí, až sami pochopí, že jim to nevyhovuje. A proto si myslím: pokud se Vaše dítě pomočuje i v pozdnějším věku, nedělejte z toho tragédii.
Snažte se mu vyhovět a klidně dávejte plenky.
 Kája 
  • 

Re: Počůrávání v pozdějším věku 

(29.1.2001 20:25:55)
Ahoj maminko,

díky za tvůj tolerantní přístup. Jako malá jsem s tím měla problémy. Nejhorší bylo, že se mi vždycky zdálo, že vstávám a jdu na záchod a poté se ukázalo, že jsem stále v posteli, teď už mokré. Když jsem si to pak uvědomila, štípala jsem se na záchodě do ruky, abych se ujistila, že se mi to zase nezdá :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.