| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Porod v Krči

 Celkem 3 názorů.
 Karla,syn 5 let 
  • 

Re: Porod v Krči 

(29.1.2001 12:47:05)
Děkuji,Sylvie, za příspěvek. Za všechny maminky, které mají nejrůznější zkušenosti s naším zdravotnictvím. Obdivuji, co všechno jste stačila s doktory prodiskutovat, já tolik síly neměla. A o to právě jde. Maminka podává v době porodu svůj životní výkon, a tudíž má naprosté právo být rozrušená a nechovat se třeba vzorně diplomaticky, aby se to snad, probohaživého, personálu nedotklo! Naopak, personál sám od sebe ji má informovat dělat to, co je podle současných poznatků nejvyhodnější - třeba přiložit jí dítě na břicho a ne čekat, jestli si o to maminka řekne.
Takže si nic nedělejte z odpovědi Magdy,která vás nazývá náročnou pacientkou apod... Maminka tam totiž není od toho, aby bojovala o svá práva, zdravotnický personál je tam od toho, aby jí to vše zajistil sám ! Moje zkušenosti jsou již staršího data a z jiné porodnice /tzv.Zemská/, ale také jsem nebyla nadšena.Některé komentáře personálu byly nehorázné, myslím, že na západ od našich hranic by si to v žádném případě nemohli dovolit. Při mém příjmu do porodnice sestra poznamenala něco v tomto smyslu:
No, vy si sem jdete jak na Václavák do obchoďáku! Vám ještě nic není, to bude trvat dlouho...
Asi pod tím dojmem přišla lékařka
až za hodinu a k překvapení všech po vyšetření řekla, že mám polovinu porodu za sebou. Pak to pokračovalo dále spíše podle plánů zdravotníků než podle plánů přírody...
 Magda, 2 deti 
  • 

Re: Re: Porod v Krči 

(31.1.2001 14:39:34)
Ja jsem narocnost Sylvinych pozadavku nehodnotila. Pokladam je za opravnene, s nekym jste si me asi spletla. Mozna v rozruseni.
 Magda, 2 deti 
  • 

Re: Re: Porod v Krči 

(31.1.2001 14:39:42)
Ja jsem narocnost Sylvinych pozadavku nehodnotila. Pokladam je za opravnene, s nekym jste si me asi spletla. Mozna v rozruseni.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.