| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pro Lindu

 Celkem 3 názorů.
 Kristina 
  • 

pro Lindu 

(25.1.2001 14:27:00)
Ahoj Lindo,
gratuluji Ti k narození Tvé dcery a k výběru jména Sára. Mě osobně se také velmi líbí a jsem rozhodnutá, pokud se mi narodí holčička, že se také tak bude jmenovat. Můžeš napsat své první zkušenosti s používáním tohoto jména a s reakcí okolí?
Děkuji
Kristina
 Monika, 24, zatím bez mimi 
  • 

Re: pro Lindu (výběr jmen) 

(26.1.2001 9:02:04)
Snad vás to nikoho nepohorší, ale vzhledem k tomu, že se mi jméno Sára také líbilo, dala jsem ho naší malé psí slečně (německá doga). Připadalo mi to jméno takové důstojné a zároveň nabízelo dost zdrobnělin, které užíváme dodneška, kdy už má náš drobek v 7 měsících téměř 40 kilo. Dokonce mě teď trošku mrzí, že jsem si to jméno neschovala pro holčičku, kterou bych ráda měla, ale tak či tak u mě stále vyhrává jméno LINDA a pro chlapečka MAX. Stejně si myslím, že je škoda, že plno jmen zavrhujeme jen kvůli tomu, že se na ně nedají vytvořit hezké zdrobněliny.
 Sára W. 
  • 

Re: pro Lindu 

(26.1.2001 14:47:52)
Přála bych Vám mít tyhle problémy dříve. Jsem židovka a proto jsem dostala jméno Sára. Ve škole jsem byla neustále středem pomluv a ponížení, protože jsem byla "jiná". Na střední škole se mě každý vyptával, proč, jak atd. Na vysoké se to konečně prolomilo, bylo tam i více "jiných" národů a etnik a tak jsem konečně zapadla. Nyní s odstupem času to konečně lidé berou jako "normální". Ať žije porozumnění!

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.