| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Re: Porod u Apolináře?

 Celkem 2 názorů.
 Šárka Adámková 
  • 

Re: Re: Porod u Apolináře? 

(28.1.2000 9:27:28)
Prosím všechny maminky, které mají zkušenost s porodem u Apolináře, aby ji zveřejnily. Dále budu ráda, když napíší, který lékař "ano" ,a který "ne". I v sebelepší porodnici jsou lékaři dobří a "ti druzí".
Díky moc.
 Štěpánka, Filípek 3m 
  • 

Re: Re: Re: Porod u Apolináře? 

(2.2.2000 21:37:55)
Tak i já a Filípek máme porod u Apolináře za sebou. Klystýr - ano a celkem mi pomohl, je sice nepřijemný, když ho zavádějí, nic méně se dá vydržet a já se pak cítila "prázdnější". Oholení také - bohužel na sucho!!! Ale byla jsem strašně moc spokojená s mojí porodní "bábou"( jelikož jsem dorodila okolo oběda, dokonce mi nakrájela maso, abych si nemusela sedat) a vůbec s těmi se všemi. Vystřídali se u mě 2 služby (noční a ranní), a všechny sestřičky mi připadali jako andílci strážní- prostě super. Bohužel můj pan doktor se vyjevil jako XYZ ze skupiny "ti druzí", ale vše dopadlo dobře. Filípka jsem chtěla přiložit hned po porodu k prsu, což mu bylo slíbeno jako automatická věc, nicméně jsme na to nějak zapomněli- moc toho lituji. Manžel byl se mnou a zůstal se mnou i na 2 poporodní hodiny na sále, neustále "lítal" mezi mnou a Filípkem, bylo na něm vidět, že neví, kde by měl zůstat. Oddělení šestinedělí , nadstandartní pokoj, a opět super sesřičky, jak ženské, tak dětské. Nevím zda to¨víte, ale Apolinář má 2 kliniky " ta na pravo " a ta na levo ( První a Druhá klinika). Ta na pravo je po lepší rekonstrukci, jak sály, tak lůžková část. Rozhodně doporučuji tu pravou. Nicméně jsem slyšela, že v listopadu proběhla rekonstrukce i nalevo, tak nevím jaký je teď status - ale co je rozhodující, je personál a ten je na obou stejný. Přeji dobrou volbu a hodně štěstí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.