| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nazdarek eMiminko

 Celkem 3 názorů.
 Teta Jitka, 2 raubíři 
  • 

Nazdarek eMiminko 

(24.1.2000 22:26:56)
Ahoj eMiminko,

píše Ti Tvá budoucí tetka.Tak jak se Ti daří, prcku? Doufám, že Ti u Káči v bříšku nic nechybí, pěkně si tam hovíš a pomalinku přibíráš na váze i na centimetrech :-) Zatím Ti musím tu tvou mamču pochválit, pěkně se o tebe stará. Zdravě baští, dostatečně bumbá, má pořád dobrou náladu, chodí na procházky, chodí včas spinkat (mohu potvrdit, úderem 22 hodiny je v přízemí našeho domečku naprosté ticho). Abys vědělo, tvoje teta, strejda a sestřenka Michalka a bratránek Davídek bydlí o patro výš a tak máme stálý přehled o tom, jak se Ti daří. Věděli jsme, že existuje i Tvůj eDeník, ale byla nám tajena adresa serveru, kde vychází. Včera se ovšem Tvůj taťka nehlídal a WWW adresa byla venku. A tak Ti teď píšu i já. Všichni se tady na tebe už hrozně moc těšíme. Já už se nemůžu dočkat až konečně přemluvím tu tvou mamču, vlezeme na půdu a vybereme pro tebe nějaké oblečky, které jsme pro tebe schovali po Míše a Davídkovi. Zatím se měj moc hezky, užívej si maminčina pohodlíčka a moc jí nekopej:-)))). PAPAPA, brzy Ti zase něco napíšu.


Tvoje teta
 Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 
  • 

Re: Nazdarek eMiminko 

(25.1.2000 10:17:52)
Nazdárek eTeto od eMiminka!
Chtěla bych tě pozdravit jako maminka Michalky a Davídka. Káča mi psala, že má bratra s dětičkami stejného jména, jako jsou ty moje, takže zcela logicky předpokládám, že ty jsi maminka od zmíněných dětiček. Těší mě, že máte stejný vkus jako my. Moje dětičky už tedy nejsou moc miloučké a roztomiloučké, ale taky mám po nich schované věci a jen stále čekám, kdy si ten můj brácha konečně přispíší. Mimochodem, můj brácha se se svojí holkou seznámil přes internet. To je náhodička, co? Tak se měj moc hezky a pozdravuj Davídka a Michalku od Davídka a Michalky. Ahoj Šárka
 Káča Skokanová, zač. 21. týdne 
  • 

Re: Nazdarek eMiminko 

(25.1.2000 10:53:18)
Ahoj tetičko,

píše Ti eMiminko. Na tu půdu klidně můžeme o víkendu vylézt a přehrabovat se tam. Vždyť je vidět, jak jsi nedočkavá... Ale má to jeden háček - rodiče mi říkali, že zatím nemají žádnou skříň, kam by to oblečení na mě dali. Tak asi ještě chvilku počkáme, ne?

Ahoj a vyřiď těm Tvým raubířům, ať mi nad hlavou tolik nedupou a nemlátí se, to se pak bojím.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.