| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

maminka hračka

 Celkem 2 názorů.
 katka, kačenka 2 roky 
  • 

maminka hračka 

(25.11.2000 15:20:08)
Téma dítě a hračka je téma nekonečné. Je tak krásné vidět to štěstíčko v dětských očích...Má dcera Kačenka má spoustu hraček, někdy si říkám, že se opravdu musíme začít krotit.Má velký pokojíček, kde trávíme spoustu času.Někdy mě ale mrzí, že nemá žádnou oblíbenou hračku. Má spíše oblíbené hry, ráda si maluje, chová se ke všem hračkám ohleduplně, učíme se je uklízet a pod. Spát chce chodit s maminkou, takže každý večer si povídáme o prošlém dni, zpíváme si nebo vymýšlíme pohádky. Potom usínáme ruku v ruce. Je to velmi krásné, ale je to vpořádku? Marcela s dcerou 6 m 
  • 

Re: maminka hračka 

(27.11.2000 7:47:25)
Nevím proč by nemělo být něco v pořádku. To že dcera nemá oblíbenou hračku ve dvou letech není snad nic nenormálního (vlastní zkušenosti nemám, ale rozhodně by mě to osobně u dítěte nijak neděsilo). Myslím že každé dítě je jiné a týká se to i vztahu k hračkám. Prostě ještě u tvé dcery nenadešel čas pro oblíbenou hračku. Možná až si pak vybere budeš ráda vzpomínat a dobu kdy nechodila spát s nějakou ušmudlanou panenkou nebo starým ožužlaným vagónkem od vláčku :))

Co se týká usínání s maminkou myslím že to svědčí o pěkném vztahu který spolu máte a který takto budujete a stále posilujete.
Máš spokojenou, klidnou a vyrovnanou dceru která se nemusí upínat ke hračkám a hledat něco co její dušičce chybí - protože všechno nachází u mámy. (tím netvrdím že každé dítě které má oblíbenou hračku nějak citově strádá, to vůbec ne).
Váš vztah se krásně vyvíjí a můžu přát jen tak dál!Možná to je pro tebe někdy trochu náročné, ale stojí to za to!
Pokud má malá kontakt i s jinými dětmi a není nijak izolovaná nemůže být klid a pohoda u usínání s mámou a ani to že nemá oblíbenou hračku nijak na závadu.
Přeji další krásné večery :)

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.