| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak určit plodné dny

 Celkem 3 názorů.
 Věra, bezdětná (zatím) 
  • 

Jak určit plodné dny 

(11.1.2000 13:49:14)
On to není ani tak komentář, ale líbilo se mi, že Káča donesla domů vytisknutý kalendář kdy má být Skoky doma. Tedy, že si přesně určila plodné dny. Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil, jak přesně určit tyto dny. Zkoušíme to už půl roku a zatím bez úspěchu.
 Iva, 31, týden těhotenství 
  • 

Re: Jak určit plodné dny 

(11.1.2000 15:32:52)
Milá Věro,
já sama jsem s otěhotněním sice problém neměla, podařilo se to v podstatě hned první měsíc poté co jsme si s manželem řekli, že to necháme na přírodě, ale nedávno moje známá vyzkoušela k určení plodných dnů test od firmy One Step - ClearBlue. Dá se koupit běžně v lékárně, nevím přesně, jak se používá, ale je tam zaručeno, že určí přesně tvé plodné dny. Zkus se po tom poptat a vyzkoušet to, třeba to pomůže a za chvíli se budete těšit na miminko.
Hodně štěstí! Iva.
 Marcela, Jakub 1 rok 
  • 

Re: Jak určit plodné dny 

(11.1.2000 20:42:55)
Mohu přidat jen jednu radu. Pokoušeli jsme se o našeho prťouse rok a čtvrt. Když se nám to konečně povedlo, tak paní doktorka řekla: "No koukám,že jste to stejně dělali blbě" a smála se. Doporučila nám, abychom do doby než přijdou plodné dny měli půst, aby spermie byly dost silné a bylo jich co nejvíc. A pak po příchodu plodných dnů se pokoušeli každý druhý den.
Nevím, ale třeba tahle malá rada pomůže. Držím palce. Marcela

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.