| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nechce se přetáčet

 Celkem 4 názorů.
 Eva Skaláková, 6-ti měsíční kluk 
  • 

Nechce se přetáčet 

(17.12.1999 22:31:43)
Náš 6-ti měsíční kluk se ještě nechce přetáčet. Když ho dám na bok, tak se milostivě překulí,ale jinak nic. Poraďte, je to normální?
Jinak je po všech stránkách bezproblémový a vývoj odpovídá věku.
 Jiřina,8měsíční holčička 
  • 

Re: Nechce se přetáčet 

(19.12.1999 10:07:17)
Moje holčička se také nechtěla sama otáčet, chodíme na cvičení pro kojence do Butovic, jsme tam 4, a všechny děti už sebou mrskaly sem a tam, jen to moje dítě ne a ne. Pomohlo dávat na stranu oblíbenou hračku, nebo dudlík, a najednou se začala otáčet sama. Nejradši za dudlíkem.Mrská to jen na jednu stranu, a trvalo další měsíc, než se naučila otočit i zpět na zádíčka.Také, vždy jen na bok a pak začala vyvažovat a vrátila se pro jistotu zpět, aby si neublížila. První místo, kde se otočila, bylo naše velké měkké letiště. Tak se netrapte, některé se přetáčejí ve 3 měsících, a ty naše, jako my v 7.měsíci. Jiřina
 Eva,6-ti měsíční kluk 
  • 

Re: Re: Nechce se přetáčet 

(19.12.1999 20:13:59)
Díky za radu a útěchu. U Ondráše jsem už také zkoušela podobnou fintu a to s lahvičkou šťávy, kterou nade vše miluje, ale on jen zašátrá ručičkou která je nejblíž a vůbec ho nenapadne, že by to mohl zkusit i tou druhou. Je to náš
malý lenochod. Počkám ještě měsíc a pak uvidíme.
 Eva,6-ti měsíční kluk 
  • 

Re: Re: Re: Nechce se přetáčet 

(21.12.1999 21:13:20)
Heuréka! Včera bylo Ondráškovi přesně půl roku a protože se opět počůral zůstal nahatý a najednou hop na bříško a hop na zádíčka. Pak to ještě pro jistotu jednou zopakoval a měl z toho velkou radost. A co teprve já! Všechno chce svůj čas a Ondra si počkal přesně na své malé výročí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.