| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Náhradní rodina

Děti potřebují rodiče! Uvažujete o adopci či pěstounské péči a nevíte, jak na to? Máte problémy s výchovou dítěte v takové péči? Chceme Vám pomoci, protože děti potřebují rodiče. Na vaše otázky budou odpovídat pracovníci Střediska náhradní rodinné péče v čele s ředitelkou střediska PhDr. Vědunou Bubleovou.
Středisko náhradní rodinné péče
Jelení 91
118 00 Praha 1
Tel.: 233 356 701
Tel/fax: 233 355 309
E-mail: info@nahradnirodina.cz
Poradna:www.adopce.com
Upozornění: Prosíme všechny účastníky diskuse, aby tyto stránky nepoužívali k nelegálnímu zprostředkování a domlouvání přímé adopce. Všechny takovéto příspěvky jsme nuceni mazat, rovněž nám jako správcům webu nezbývá, než takové příspěvky hlásit orgánům činným v trestním řízení. Děkujeme za respektování těchto pravidel.
Nezodpovězené dotazy
89285

Medzinarodna adopcia mimo EU do CR 
( 29.7.2019 17:59:32 Nika )

 Dobry den, chcela by som sa spytat aka je celkova uspesnost adopcie z krajin Vychodnej Azie do CR, a ci su organizacie, ktore by nam s tym vedeli pomoct? Dakujem, S pozdravom, Nika

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89284

Hledání biologické matky 
( 28.7.2019 13:02:59 Klára )

 Dobrý den, Prosím Vás o pomoc. Moc bych chtěla kontaktovat svou biologickou matku, Dagmar. Až zde jsem zjistila, po 19ti letech, její důvod proč mne dala do kojeneckého ústavu, psala sem. Rve mi to srdce. Neměla kde bydlet a udělala správně, ale stále je to má matka a nikdy jsem ji neviděla. Můžete mi prosím poradit, jak, či kde ji mohu najít a kontaktovat? Moc děkuji. Krásný den.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.