| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Náhradní rodina

Děti potřebují rodiče! Uvažujete o adopci či pěstounské péči a nevíte, jak na to? Máte problémy s výchovou dítěte v takové péči? Chceme Vám pomoci, protože děti potřebují rodiče. Na vaše otázky budou odpovídat pracovníci Střediska náhradní rodinné péče v čele s ředitelkou střediska PhDr. Vědunou Bubleovou.
Středisko náhradní rodinné péče
Jelení 91
118 00 Praha 1
Tel.: 233 356 701
Tel/fax: 233 355 309
E-mail: info@nahradnirodina.cz
Poradna:www.adopce.com
Upozornění: Prosíme všechny účastníky diskuse, aby tyto stránky nepoužívali k nelegálnímu zprostředkování a domlouvání přímé adopce. Všechny takovéto příspěvky jsme nuceni mazat, rovněž nám jako správcům webu nezbývá, než takové příspěvky hlásit orgánům činným v trestním řízení. Děkujeme za respektování těchto pravidel.
Nezodpovězené dotazy
89301

Biologická maminka - kontaktování 
( 25.10.2020 16:49:29 Klára )

 Dobrý den, píši s dotazem ohledně mé biologické maminky ( https://www.rodina.cz/dotaz5684.htm ) - psala na Váš portál s dotazem, zda jsem v pořádku, nevím jak jinak ji kontaktovat. Datum mého narození, mé jméno před jeho změnou, i její jméno které je v mém původním rl. sedí přesně. Je nějak možné ji přes Vás kontaktovat? Případně, zjistit nějak její e-mail nebo cokoliv.. jsem zoufalá. Děkuji

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89291

Mám psát kámošovi v 5 ráno ?  
( 11.3.2020 16:00:04 Zuzka )

 Zdravím nevím zda se hodí aby já jako vdaná žena máma od 2 dětí psala svobodnemu kámošovi v 5 hodin ráno . Abych byla 1 . A mám říci mistrove že nejraději pracuji jen s Pepou ? Jinak mě práce nebaví . Díky.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89290

Nevím zda přát kamarádovi v 5 hodin ráno  
( 10.3.2020 20:29:07 Zuzka )

 Zdravím. Nevím zda se hodí abych já jako vdaná . Máma od dětí psala ke svátku svobodnemu klukovi v 5 ráno abych byla 1 ? A řekla mistrove že nejraději pracuji s Pepou jinak mě práce nebavý . Máma tvrdí že za to muže Demokracie . Děkuji .

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89289

Špatná péče o sourozence 
( 5.12.2019 12:45:15 Holka s těžkou hlavou )

 Dobrý den, nevím jestli to sem patří, ale zkusím to. Jsem už zoufalá z toho jak moje matka vychovává mé mladší sestry (4 a 12let) Od té doby co jsem se s přítelem odstěhovala to s nimi jde z kopce. Matka si našla přítele, ktery není schopen rodinu zabezpečit, matka je pracaku, poskytuje azyl podivným lidem, doma maji opravu žalostné hygienické podmínky a často holdují alkoholu. Starši sestra tuto situaci velmi špatně nese, ovšem matku to nazajímá a dochází k častým konfliktům(sestra utika z domu apos.) Snazila jsem se s ní promluvit i finančne pomoct ale je to marné. Už jsem začala přemýšlet, jestli tihle situaci nemam resit se sociálkou, ale nedokážu si představit, že by sestry skončili v dětském domově...nenávideli by mě ony i matka. Do péče si je bohužel vzít nemohu, i přes to že máme s přítelem stálý příjem, neuživili bychom 2 děti v naší garsonce. Nevím si rady jak zprávně tedy postupovat. Dokázal by mi někdo trochu poradit? Děkuji moc za jakékoliv reakce.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89285

Medzinarodna adopcia mimo EU do CR 
( 29.7.2019 17:59:32 Nika )

 Dobry den, chcela by som sa spytat aka je celkova uspesnost adopcie z krajin Vychodnej Azie do CR, a ci su organizacie, ktore by nam s tym vedeli pomoct? Dakujem, S pozdravom, Nika

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89284

Hledání biologické matky 
( 28.7.2019 13:02:59 Klára )

 Dobrý den, Prosím Vás o pomoc. Moc bych chtěla kontaktovat svou biologickou matku, Dagmar. Až zde jsem zjistila, po 19ti letech, její důvod proč mne dala do kojeneckého ústavu, psala sem. Rve mi to srdce. Neměla kde bydlet a udělala správně, ale stále je to má matka a nikdy jsem ji neviděla. Můžete mi prosím poradit, jak, či kde ji mohu najít a kontaktovat? Moc děkuji. Krásný den.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.