| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Předškolní, školní a adolescentní psychologie

Upozornění:
v této poradně nejsme schopni odpovědět na všechny otázky. Vybíráme proto pouze ty nejzajímavější a ty, na které jsme dosud neodpověděli. (Viz archív). Dotazy, které nebudou do 14 dnů zodpovězeny, budou vymazány. Děkujeme za pochopení.
Na vaše otázky týkající problémů vašich školních i předškolních dětí s učením a chováním odpovídá Mgr. Jitka Jeklová, psycholožka z Brna.
Bližší informace naleznete na stránkách www.psycholog-jitkajeklova.cz. Potřebujete-li objednat nebo potřebujete rychlou pomoc se skutečným problémem, který si přejete probrat s psychologem telefonicky nebo osobně, volejte telefonní číslo 605 734 920 .

Poznámka: chcete-li poradit s mladšími dětmi, použijte poradnu Ilony ŠpaňhelovéPsychologie těhotenství a ranného vývoje dětí (do 3. let věku)!
Nezodpovězené dotazy
89296

dotaz 
( 16.4.2020 13:51:51 mer )

 Dobrý den mám dceru 5,5let dcera je rozmazlená chápu naše chyba spousty hraček,telefon,tablet atd... dceru milujeme s manželem nadevšecko jako každé rodiče je vytoužená... ale dcera je poslední dobou nervozní,vzteklá a neposlušná...nevíme si rady na zadek dostane,má ruzné zákazy ale nic nepomáhá....

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89258

lže a krade 
( 18.6.2018 14:34:09 Jana - zoufá )

 Dcera (nyní necelých 12 let) krade a lže téměř denně. Vím, že v tomhle věku je to víceméně vývoj, ale ona to tak má od malička. Někdy od 2 let naprosto promyšleně kradla třeba u kamarádek drobnosti, pašovala v ponožkách nebo spodkách atd... takhle se to s ní táhne celé ty roky. Většinou jde o drobnosti, ale je to naprosto neovladatelná potřeba a pak následné lhaní a zapírání. I když sama uznává, že jí nikdo hlavu za to nikdy neutrhl a nemá se čeho bát, stejně zapírá do krve. Samozřejmě vždy dostane vynadáno, snažíme se jí vysvětlovat co je na tom špatně a proč, když jde o velký prohřešek, má třeba nějaký zákaz. Mám ale pocit, že je vše ještě horší. Teď se u mojí mámy ztratil velký obnos peněz, který měla schovaný doma jako rezervu a nemám ani šanci to z ní dostat. Nevím co s ní dělat. Jak poznat, jestli je to ještě normální nebo je potřeba to řešit s odborníkem? Jak na to správně reagovat? Co jí k tomu může vést? Děkuji J.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.