| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Dcera neustále v opozici

11.2.2013 10:05:57   Kami
Dobrý den, prosím Vás, už si někdy nevím rady se svou čerstvě tříletou dcerou. Uvedu příklad, který nás nejvíce trápí: Dcera např. řekne, že má hlad, já jí dám jídlo, ona řekne, že hlad nemá, já jídlo odnesu, ona zase řekne že má hlad, já jí ho znovu dám, ona opět řekne, že ho nechce a tak se to opakuje stále dokola. Netýká se to ovšem jen jídla, chce jít třeba ven a když se oblečeme, tak zase řekne, že ven nechce, tak jdeme zpátky a ona zase chce jít ven. A je to tak se vším. Doma vůbec neposlouchá, je velmi panovačná, ale to bude mít asi v povaze. Ve školce, do které chodí měsíc je prý hodná a tichá. Doma ovšem neustále mluví a každému poroučí. Stačí, když pro ni přijdu do školky a už v šatně začne zlobit. Také, prosím Vás, se chci zeptat, zda je normální, že nechce mluvit s cizími lidmi, zasekne se a neodpovídá jim a mlčí.
Mám ještě desetiletého silně hyperaktivního syna s Aspergerovým syndromem, který byl doma vždy hodný, ale v kolektivu moc zlobil, takže školku nezvládal. Dcera je pravý opak, ale řekla bych, že doma je o moc náročnější než on. Vzhledem k synově diagnóze se i celkem bojím, aby se nejednalo o nějakou poruchu, ale školka i okolí mne ujišťují, že je dcera doma jen strašně moc rozpustilá. Řekla bych, že se tak chová jenom se mnou. Omlouvám se za zdlouhavý dotaz a předem děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (2 názorů)
...synek také... vltavín 6.4.2013 23:55
mimojiné vltavín 6.4.2013 23:59

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.