| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Co dělat, když si učitelky zasednou?

23.6.2011 18:50:21   vendula
Dobrý den,
můj 6 ti letý syn chodi již druhým rokem do mateřské školky v místě našeho bydliště, předtím navštěvoval školku v místě minulého bydliště a problé jsme neměli žádný. První rok byl bezproblémový,ale letošní rok byl doslova strašný,ve třídě se nám vyměnila paní učitelka a s tou novou přišly starosti, asi tak od prosince 2010 začaly problémy. Paní učitelky si stěžovaly na syna ,že jako jediný ve školce mluví sprostě , ostatní děti sprostý slova neříkají a když už náhodou nějaké to slůvko řeknou, tak je to naučil náš syn. Marka jsme se ptaly , kde ty slova bere a on nám odpověděl, že od dětí ve školce, protože u nás doma sprostě nemluvíme( občas řeknu třeba doprčic atd. ale rozhodně se netitulujem krávo , slepice, hovno , prdel, vole, s čím nám kluk začal chodit). Snažili jsme se to paní učitelce vysvětlit,ale domluva nebyla, prostě Marek a hotovo.Postupem času, nám ve školce začaly děti syna bít,ale vše se svedlo na našeho kluka , vše špatné dělá pouze náš kluk, když jsme s učitelkou řešili to bití, slibila ,že na to dá pozor,ale ničeho si nevšimla. Odpoledne jsme se od syna dozvěděli,že jen co jsme odešli,tak si svolala děti do kruhu ,Marka postavila do prostřed a říkala, že Marek je lhář a je to hrozý co dělá. Při poledním spánku dětí, ve třídě začala s paní kuchařkou řešit ,že Marek lže.
Hned druhý den jsme šli do školky a řešili to, ale k ničemu to nevedlo. Paní učitelka měla ohromný přehled co Marek udělal , řekl,ale co dělají děti jemu o tom nevěděla nic.Když jsem jí říkala,že na syna pokřikují ošklivé básničky, tak nám řekla, že si je syn sám vymyslel a naučit to děti.
Po této eskapádě byl klid asi 2 měsíce. Ale přeorientovalis se ,že vše řeší přes děti, děti se na učily na Marka žalovat a vše svádět, potvrdila mi to jeho"spolužačka" , že si všimla, že něco vyvedou jiný děti a ostatní jdou žalova na syna. Dále k manželovi přišla holčička od Marka ze třídy ,že se těší až zase půjde do školky na Marka žalovat.
Já jsem byla min. týden s klukem na hřišti a přišel k nám jeho "kamarád" ze školky a začal tam povidat,že Marek šikanuje děti,že to říkala paní učitelka.
Dnes jsem byla za ředitelkou a prostě o ničem, za vše může náš kluk, děti do školky kvuli němu nechtějí chodit, když jsem se zeptala ,jak mi vysvětlí to ,že když jdu se synem kolem školky a děti jsou na zahradě ,že za ním běží,ptají se kdy zase příjde do školky,.. pouze pokrčila rameny, nakonec naše debata vyústila, že učitelky budou sepisovat proti synovi petici a podepíše to všech 50 rodičů a že i přes to, že syn jde od září do školy oni jsou už domluvení s rodičí dětí, kteří budou s námi chodit do třídy, že jim budou podávat informace o studijních výsledcích našeho syna, což opravdu nechápu. Bydlíme na vesnici, takže děti spolu budou dojíždět do školy a já mám velký strach, aby se to nepřeneslo i do školy.
Jsem opravdu zoufalá a nevím co dělat, prosím zda by jste mi neporadili.Názory k dotazu (2 názorů)
Buď tvrdá..... staffi 14.1.2012 19:54
Nechápu.... staffi 14.1.2012 20:0

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.