| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Vztahy - matka, její přítel a její devítiletá dcera

3.2.2010 9:43:33   Jarda
Dobrý den,
mám vážný vztah s přítelkyní (známe se cca 2 měsíce). Velice si rozumíme po všech stránkách. Ona má devítiletou dceru, se kterou si také dobře rozumím a myslím si já i má přítelkyně, že mne velice dobře přijala. Jako matka s dcerou mají velice blízký a hezký vztah plný citu.
Problém je následující:
Dcerka velice špatně přijímá, pokud si chceme např. u TV lehnout na postel, když ležíme vedle sebe. Vynucuje si ležet mezi námi. Jinou variantu odmítá.
Ještě horší situace je, pokud u mne nebo u přítelkyně přespáváme. Dcerka vyžaduje, aby spala matka v noční košili a měla kalhotky (oba rádi spíme nazí). Blíží se víkend, kdy budou opět spát u mne a dcerka se včera večer rozbrečela a chce, aby spala matka s ní. Tvrdí, že alespoň teď jednou. A´T to pro ní udělá, že vždy tvrdila, že pro matku bude vždy přece číslo jedna. Přitom by nespala sama, ale s mojí dcerou, které je 12 let a také si spolu dobře rozumí.
Moje přítelkyně teď neví jak se zachovat a chce své dcerce vyjít vstříc a jednu noc spát s ní, zatímco já budu spát se svou dcerou.
Prosím o radu, jak tuto situaci řešit.

Děkuji a přeji hezký den

J.Ráliš
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: vztah - matka - její přítel a její d... Marina,1 dcera 3.2.2010 12:13

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.