| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re:Otékání nosních dutin

26.11.2009 6:44:17   MUDr. Maja Stříteská
Dobrý den, hlavně musíte vysadit Otrivin či jakýkoliv jemu podobný sprej, jste již bohužel velmi závislá na "adrenalin.- sanorin. kapkách". Mlžete dostat kortikoidní spreje (ty ale nemají takový "uvolňující efekt" na nosní sliznici. Pokud by stav sliznic a nekapání adrenalin. sprejů dovolil, je možné podslizniční laserové "zmenšení" sliznic nosních průduchů. podmínkou je ale nekapání těch vašich sprejů.
zdravím
Stříteská
Názory k dotazu (1 názorů)
Vyresila jste ten problem? Pavel 31.3.2021 16:56

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.