| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Nespolupracuje ve školce

8.4.2008 12:27:32   Dana, syn 5,5 let
Dobrý den,
můj problém spočívá v tom, že můj syn nechce ve školce nic dělat společně s ostatními dětmi.Ať už se jedná o kreslení, vystřihování, keramiku. Vždy ho musí paní učitelka přesvědčovat a on má hned odpověď, že ho bolí ručičky nebo že to neumí.Pokud ho přesvědčí je vždy rychle hotový a to na úkor " kvality". Problém je i s vycházkami ať už jdou ze školky na procházku nebo na zahradu a mu se nechce tak začne křičet, třeba že ho bolí nožičky nebo najde jinou výmluvu.
Jinak je hodný nemohu říct, že by jinak vyrázně zlobil. Pokud po něm nikdo nic nechce a on si může hrát tak jak chce on ani o něm nevědí.
Doma sním větší problémy nemáme je to takový mazel, pokud mu něco řekneme udělá to ikdyž se taky se vymlouvá. Není jedináček má starší sestřičku, která byla úplě jiná neměli jsme sní žádné problémy.
Od září by měl jít do školy, ale žádáme odklad. Myslím, že by to ve škole nezvládl a ve školce mi odklad taky doporučili.
Prosím poraďte co dělat zda navštívit nějakou poradnu. Děkují moc za odpověď. Dana
Názory k dotazu (1 názorů)
dotaz Martina Nováková 15.10.2018 10:29

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.