tisk-hlavicka

Maminka zakázala svým dětem obrazovky. A jak to dopadlo?

12.11.2019 Klááára 4 názory

Po 7 měsících od zásadního rozhodnutí sdílela Molly fotku svých dětí v posteli.

"Moje děti milují všechny obrazovky," napsala maminka Molly DeFrank ve svém blogu a dodala: "Ale obrazovky stejným způsobem nemilují mé děti. Ukázalo se, že obrazovky dělají mým dětem přesně to, co tvrdí studie: vychovávají roztržité, nevrlé a hádavé malé lidi. A to je něco jiného, než chci pro své děti já."

"Když jsme zjistili, že obrazovky mají na mé děti negativní dopad, omezili jsme je na hodinu na den." Ale jednoho dne, když jsem přišla domů, mě moje předškolačka vítala u dveří: „Mohu si hrát na tvém telefonu?To byla poslední kapka a řekla jsem ne. S manželem jsme se rozhodli, že potřebujeme zásadní změnu kurzu. Než bude pozdě.

Molly DeFrank dodala: „Takže jsme dětem při večeři řekli, že obrazovky teď v naší rodině nebudou vůbec. A víte, co se stalo, když utichl pláč a skřípění zubů? Nic. Všichni to přijali. Tím začal náš "obrazovkový detox", kdy se v naší rodině s 5 dětmi změnil životní styl. Život bez obrazovek byl překvapivě snadný, udržitelný a moje devítiletá dcera mi několikrát řekla, že je ráda, že jsme je od obrazovek odřízli.

Po 7 měsících od zásadního rozhodnutí sdílela Molly fotku svých dětí v posteli:

Názory k článku (4 názorů)
varování? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 12.11.2019 16:25
*Re: varování? Ka 12.11.2019 18:50
Gratuluji berk 12.11.2019 19:40
A co je na tom tak zajímavého? Hanka 13.11.2019 8:47
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.