| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hledání 

Libeňská pouť

Sobotní odpoledne, určené zejména pro děti, přinese netradiční pouťové atrakce, představí ukázky dobových řemesel, pohádku a chybět nebude ani jarmark. Všechny atrakce jsou pro návštěvníky zdarma.
Kdy:22.4.2017
Kde:Praha 8- Libeň, U Meteoru 147/6
Region:Praha 8
Popis:Městská část Praha 8 ve spolupráci s farností svatého Vojtěcha a Osmičkou pro rodinu připravila na sobotní odpoledne 22. dubna 2017 Libeňskou pouť. Akce se uskuteční v okolí kostela a ÚMČ Praha 8 tzv. Bílého domu od 12 do 18 hodin. Kulturní odpoledne, určené zejména pro děti, přinese netradiční pouťové atrakce, představí ukázky dobových řemesel, pohádku a chybět nebude ani jarmark. Všechny atrakce jsou pro návštěvníky zdarma.

Libeňská pouť je zaměřena na celou rodinu, na atrakcích se však vyřádí především děti. Netradiční pouťové atrakce jako kolotoč na ruční pohon, kušovou střelnici, houpačky ve tvaru zvířecích lodiček a kotrmelčák dodala umělecká a pouťová společnost Al Rašíd. Atrakce jsou všechny ručně zdobené originální malbou a vyřezáváním. Obsluha bude pro dotvoření ještě autentičtější atmosféry oblečena do dobových kostýmů.

Pro děti a nejen pro ně budou připraveny i ukázky tradičních řemesel jako kovář, keramik, štukatér nebo vlásenkář/maskér. Jejich dovednosti si budou moci návštěvnici také vyzkoušet. Divadlo ŠUS předvede od 15:00 dětem sérii interaktivních pohádek Červená Karkulka, O Smolíčkovi a O Palečkovi.
Pouťovou pohodu s písničkami na přání bude dotvářet diskžokej.

Pro starší návštěvníky budou připraveny komentované prohlídky kostela zaměřené na sakrální architekturu. V průběhu odpoledne budou probíhat také koncerty souborů Hrabalova koťata nebo Páni kluci s varhanním koncertem od 16:00. Pro příchozí budou připraveny pamětní balónky s potiskem kostela a tombola.

Po celou dobu konání Libeňské pouti bude v kostele umístěna výstava „110. výročí vysvěcení kostela sv. Vojtěcha v Libni“, která byla poprvé prezentována veřejnosti v roce 2015.
Samozřejmostí bude bohatý jarmark a stánky s občerstvením pro malé i velké.

Na všechny příchozí se těšíme v sobotu 22. dubna 2017 od 12 do 18 hodin.
Mapa:
GPS:50°6'35.309”N, 14°28'16.929”E
Tip:
Cesta k nám: metro =B= stanice Palmovka, a pak 1 zastávka tramvají do zastávky Stejskalova (tramvaje č. 3, 10 nebo 24)
WWW:http://www.praha8.cz
Email:libor.kalman@praha8.cz
Vložil: Libor Kálmán
Názory k aktivitě (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

zpět

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

Fotky podle věku

Poslední fotky z emailového průvodce rodičovstvím.

Naše milovaná ---ADELINKA-----ADELINKAFilípekEliška 3.8.2010Naše ADÉLKA ve školce:-)(ve fialovém tričku)FotbalistaFotbalistaTo jsem pěkná čarodějka .....ADÉLKA.......Naše princezna AdélkaADÉLKA A PEJSEK

Emailový průvodce rodičovstvím je zdarma pro všechny rodiče od početí do 6 let věku.

Přihlásit k odběru

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.