| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Odvykání kouření

Národní linka pro odvykání kouření
tel: 800 350 000
PO-PÁ, 10-18 hod.
Na Vaše otázky reagují konzultanti Národní linky pro odvykání kouření (http://www.bezcigaret.cz/). Národní linka pro odvykání kouření poskytuje komplexní poradenství v oblasti odvykání kouření na bezplatném telefonním čísle 800 350 000, a to ve všední dny v čase 10-18.
Zodpovězené dotazy
?
89189

Co byste mi doporučili? 
( 4.2.2017 15:32:32 Seveřanka )

 Dobrý den, chtěla bych přestat kouřit, už jsem se pokoušela 3x a nikdy se mi to nepodařilo. Mám teď malé dítě, tak kvůli němu (když jsem byla těhotná a při kojení jsem nekouřila, ale pak jsem zase začala). Taky manžel na mě naléhá, vadí mu to. Sám býval sváteční kuřák, ale dlouho už si nezapálil, za to já vykouřím skoro 20 cigaret denně, snažím se kouřit tak, aby to dítě nedýchalo, takže na balkoně nebo venku nebo když malý spí, to si hlídám. Můj doktor mi doporučil, ať si koupím v lékárně žvýkačky proti kouření, ale po těch se mi udělalo špatně od žaludku. Myslíte, že se mi dá pomoct? Děkuji předem, Seveřanka Vaše zkušenosti:
Odvykání kouření (Laďa)

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Zodpovězené dotazy

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.