| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Zapadlá grometa

4.1.2013 22:58:43   Vendula, dcera Adélka 4 roky
Dobrý den, uši trápí dceru (4 roky) již dlouho, loni měla asi 15 zánětů pravého ucha a 10 levého ucha , pak už jí praskaly uši sami a ani jí to už nebolelo. Po neustálém kolotoči píchání, samovolného prasknutí a antibiotiotik jí nakonec byla odstraněna nosní mandle( která nebyla zvětšená) a vloženy gromety do obou uší. Půl roku jsme měli opravdu klid.
Nyní jí před měsícem začal téct hnis z PU - nasazeny ATB, kontrola grometa v pořádku. Za týden mírný hnis z LU - nešli jsme na ORL, za 2 dny přešlo. Po dalším týdnu opět hnis PU. Dcera nemá rýmu ani kašel, je bez teploty, relativně zdravá. Na ORL nám dali ATB kapky a udělali otomikroskopii,doktor odsál hnis, ale nenašel grometu. Máme podezření, že zapadla do ucha. Kdyby vypadla ven, dcera by si toho určitě všimla. Teď mám z toho hrůzu, že jí budou muset znovu vzít na sál a hledat grometu v uchu. Dá se to zjistit jiným způsobem, než operativním, že zůstala grometa uvnitř?
Myslím, že dcera trpí zadní rýmou a proto zlobí ouška - je možné nějak bojovat proti zadní rýmě? Dávám Sinupret. Jinak je dcera zdravá, bez rýmy, kašle,nemá alergii, slyší dobře,ale ty uši nás opravdu moc trápí, už si nevím rady. Moc děkuji za Vaši odpověď. V.Ziková
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

Poslední komentované ze všech poraden


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.