| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Pocit cizího tělesa v krku

11.11.2012 0:28:46   Milena
Dobrý den,

před třemi roky jsem při polykání měla pocit, jako bych měla kolem ohryzku zaseknutý kus jídla. Jídlo to samozřejmě není, ale je to velmi nepříjemné. Ze začátku jsem nevěděla co to je a myslela si opravdu, že se mi tam něco zaseklo, tak jsem zkoušela zvracet, zapít to, cokoliv. Navštívila jsem svou obvodní lékařku, ale ta se mi vysmála a řekla, že mám jít k psychiatrovi. Doporučila mi ještě rentgen, ale tam bylo samozřejmě vše v pořádku.
Tento stav trvá již PŘES TŘI ROKY a na pocit cizího tělesa jsem si skoro zvykla, cítím to každý den celou tuto dlouho dobu, ale za poslední týdny se to opět velmi zhoršilo a nedá se to vydržet. Známý mi řekl, že to třeba můžou být nějaké polypy, či něco podobného. Nevíte, co to může být? Zhruba před devíti lety jsem nešťastnou náhodou něco vdechla a musela jsem pod narkózu, kde mi těleso endoskopem vyndali, bylo to také v místech ohryzku, nevím zda-li to má nějakou souvislost.
Ráda bych si s tím někam zašla, ale potřebuji poradit kam, aby mě opět neposílali k psychiatrovi. Opravdu se to už nedá vydržet, mám stavy, kdy bych si ten krk nejraději rozřízla a "vyndala to něco" ven..
Budu vděčná za jakoukoliv radu. Děkuji
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

Poslední komentované ze všech poraden


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.