| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Sezení u 10m kojence

2.1.2012 11:41:59   Ivana
Dobrý den, máme 10 měs. syna Martinka, V 5. měsících prodělal dvě těžké operace srdíčka, jedna trvala cca. 11 hodin, druhá 6 hodin, po té jsme skoro měsíc leželi v nemocnici, do operace syn nebýval moc na bříšku, kvůli problémům s dechem. Po operaci se mu lépe dýchalo a začal vše dohánět, od 9 měsíce lozí, ale lozí většinou po loktech a se zadečkem nahoru po kolínkách. Celkově je šikovný, ale nechce si vůbec sednout, když ho posadím na chvíli udrží se, ale spíše když je na bříšku, tak se vykloní jako kdyby na bok, ale přepadne dozadu, myslíte si, že si začíná už sedat že se jedná o šikmý sed, a ještě nemá dost síly na udržení? Je možné aby si dítě třeba sedlo až se učí chodit? Nebo jsou děti, které sed třeba nebaví vůbec? Vážíme zatím jen 7 a půl kila, může to mít i souvislost s váhou?

Nijak však na něj nespěchám ten největší boj zatím už stejně vyhrál, nejlepší bude mu dát asi čas? ...Je sledován na neurologii, ale jdeme až koncem ledna.

Děkuji velmi za odpověď I.B.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.