| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Nosní polypy

27.12.2011 23:26:03   Iva
Vážená paní doktorko,jsem po léčbě nosních polypů.Užívala jsem 10 dní Prednison.Už jsem se konečně zbavila potíží s tím spojených,ale nyní mě trápí stále se tvořící krvavé strupy v nosní jedné dírce.Koupila jsem si Borozan mast,po které se strupy uvolní a jdou lépe vysmrkat.Ale další den se utvoří znovu.Nemám žádné bolesti,jen ty strupy mě už obtěžují.Prosím Vás o radu.Děkuji moc.Iva.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.