| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Křeče jazyka - pokračování

4.5.2011 10:33:17   Patricie
Dobrý den, paní doktorko, navazuji na svůj předchozí dotaz týkající se křečí v kořeni jazyka při zvracení a náběhu na tuto křeč při jídle, na který mi bylo odpovězeno, že můžou být různé důvody křečí a nemám to podceňovat. Byla jsem na vyšetření na ORL, ultrazvuk štítné žlázy, neurologii a stomatologii, nikde mi nic nenašli. Pouze mi bylo řečeno, že mám asi jazyk citlivější, a tudíž se to může stát. Na zubním mi řekli, že můžu mít jazyk bolavý z namožení (je pravda, že tou dobou mi vypadla plomba z osmičky a jazyk tam automaticky nevědomě sjížděl) nebo i z trávicích obtíží (často mě pálí žáha). Navíc prý má paní zubařka tentýž problém, když vyplázne hodně jazyk, chytne ji křeč. Takže teď nevím, jak si to mám vlastně přebrat. Vyplývá z toho, že je to asi normální.
Chci se Vás proto zeptat, jaké další důvody křečí jste měla na mysli. Omlouvám se, že Vás opět obtežuji, ale považuji Vás za jedničku ve svém oboru, neboť jste mi již kdysi objasnila to, nad čím jiní lékaři jen krčili rameny (zející sluchová trubice). Předem děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.