| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Žádné odkašlávání u zánětu průdušek u 17m dítěte

11.4.2011 22:48:28   Lucka, Vojtíšek
Dobrý den.Děkuji předem za odpověď. Začalo to rýmou,kdy po týdnu nezlepšení nám při náštěvě lékařky předepsala antibiotické kapky Pamykon.Po týdnu zlepšena,však ne úplně.Doma léčba vincentkou. Samozdřejmě že odsávání hlenů. Po týdnu dostal o víkendu horečky,kromě rýmy, bez dalších příznaků.V pondělí u dr.- angína, na poslech ,,něco tam má,,. Nasazeny léky Ospen a Mucosolvan.
Po týdnu kontrola.Krk čistý, na poslech že,, lepší,, doporučila 3 dny ještě užívat Mucosolvan.Syn již bez rýmy. Ten samý týden ve čtvrtek vysoká horečka skoro 40C,v pátek tedy u lékařky že při poslechu má,, na průduškách,, a jedno ouško červené..krk čistý,nasazeny léky Klacid a znovu Mucosolvan.
Řekla jsem si o krevní test, ale nemá žádné žíly. Zkoušely i tak ale marně.. Kontrola dnes, v pondělí, tedy po třech dnech. Ouško lepší, na poslechu ,,tam ještě má,, Změna sirupu- Ambrobene a stále pobírání ATB.
Otázka: Není Mucosolvan a Ambrobene STEJNÝ lék? Či alespoň hodně podobný? Obávám se že asi nezabere aby si syn odkašlal,když Mucosolvan nezabral! Syn skoro nezakašle. Samozdřejmě jsem již dávno upravila stravu i se snažím co nejvíce tekutin,dále zvlhčuji vzduch.. Vím že kašel se léčí dlouhodobě, hlavně po zánětu dolních cest dýchacích. Není lepší ješte nějaký jinný lék např. na rozšíření ,,cest,, pro snadší vykašlání či změna sirupu? Mám podáat Aerius? Myslíte že návštěvy solné jeskyně pomáhají v léčbě horních i dolních cest dýchacích? L,V
Názory k dotazu (1 názorů)
Potíže s kašlem Magda Zkušená 13.6.2011 14:25

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.